Єгор Лупан

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Єгор Лупан - самий чесний кандидат в президенти України. Брав участь в виїборах 2010 року, але проїбав прохвессору, але не розгубившись пройшов коронацію і став Лупаном І - королем України. Також мав технічного кандидата Петю Бампера

Коротко про головне[ред.]

Єгор Лупан - віртуальний кандидат в президенти створений каналом 1+1 just for lulz. Завдяки сильній медіа-підтримці каналу зміг дати кілька інтервью (наприклад в обозрєватєлі та інтерфаксі), провів кілька мітингів та навіть ходив до ЦВК. В цілому доволі цікава особистість, яка викликала люте задоволення хом’ячків в інтернетах. Основним гаслом було "Голосуй за Лупана"


{{#if:PDXEsmJL1ns|{{#ev:youtube|PDXEsmJL1ns|300|18}}|Помилка!
SD відео не вказане!}}
(link) Єгор Лупан, програмні засади

Про кандидата[ред.]

Мене звати Єгор Лупан. Я самий чесний кандидат в президенти. Я хочу бути ближчим до народу, тому купив собі Деу Ланос і створив сайт в Інтернеті. До всіх користувачів сайту у мене є одне велике прохання, не задавайте мені таких дурних питань, як: Чи вийде Україна з кризи? Чи підвищаться пенсії? Чи будуть дешевшати комунальні послуги? Я на дурні питання не відповідаю. Самий чесний кандидат в світі Єгор Лупан тепер ближче до Вас. Україна, піднімайся за Лупана!

Біографія[ред.]

Народився в селі Мурижівка, Хоружівської області 14 березня 1982-го року в сім’ї звичайного олігарха та домогосподарки. Але на сьогоднішній день йому 35 років, бо молодших не беруть в президенти. 1996 – Закінчив 8 класів з відзнакою і сколіозом. По направленню поступив до ПТУ, яке закінчив без відзнаки, цноти, здоров’я, але закінчив. Служив у армії як і більшість свідомих громадян України, тобто не служив взагалі. Свою професійну кар’єру починав у колгоспі «40 днів Жовтневої революції», рядовим головою колгоспу. Крав безбожно, завдяки чому згодом став головою тамошньої комуністичної партії. Під час путчу вчасно вийшов з партії разом з службовим автомобілем, державною дачею та партійною касою обласної організації. Одружений вдруге на 18-ти річній моделі з Москви Єлизаветі Лупан. Таким чином, ще не будучи президентом, вже кожен вечір має Росію. Виховує чотирьох дітей, з яких двоє законних. Син Паша звичайний мажор. Доньки мають звичайнісінькі лакшері бутіки на Вол Стріт. З 2004 по 2006 займав посаду начальника міської податкової адміністрації, після затримання на хабарі, займав у всіх підряд. Успішно відкупився. В декларації про доходи за 2008-й рік чесно задекларував величезний будинок загальною площею 500м квадратних, ще більшу дачу в Пуща-Водиці, декілька стареньких горбатих Фераррі Ензо. Має частку в Бенк оф Америка, завдяки чому має усіх на увазі. Всюди стверджує що він кум Самого Його. Курить, п’є, гуляє. На чемпіонаті світу з покеру в минулому році програв Мурижівку. Вважає що спорт доля слабих. Хобі – колекціонує автографи відомих людей. Вже є автограф Михайла Поплавського, групи «Алібі» і Юри Шатунова. В президенти йде тільки за ради безмежної влади і повного держутримування. На виборах президента в 2004-му сидів тихенько і не висовувався. На вибори 2010 іде з девізом: Єгор Лупан. Почує кожного, пошле будь-кого.

Цікаві факти[ред.]

- Має дядька в ЦВК, на якого зареєструвався бо у паспорті була стара фотка
- Ненавидить чорні кофточки [1]
- Любить співати [2]
- Має вертольот
- Відкрив баню у Броварах

Контент[ред.]

Для сабжа було сворено власний сайт та відзнято кілька роликів, які неважко знайти на ТиТрубі. Через загальну апатію населення та влучні тези кандидата його рейтинг піднявся до 105% і продовжує рости