Ігор Бігдан

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Власною персоною
{{#if:__t13XrqWuA|{{#ev:youtube|__t13XrqWuA|200|18}}|Помилка!
SD відео не вказане!}}
(link) Про взлом блоґа Ібігдяна

Ігор Бігдан (Ібігдан, Ібіґдян, iBigDan) (Бігдан Ігор Миколайович; *19.03.1974) — один з найпопулярніших блоґерів рунету, на 95% копіпастер, певний час був лідером рейтингу ЖЖ. Особливо шанований серед офісного планктону, бо його журнал в основному складається з розважального контенту, надибаного в Нетрях. Бігдан зумів зробити блоґінґ основним джерелом прибутку. Проживає в Кременчузі Полтавської області. За освітою програміст.

Критика і взлом[ред.]

Вигляд зламаного блоґу

Коли Ібігдан вже займав перші місця в рейтингах ЖЖ і Яндекса на нього звалилась купа в’їдливої критики та спроб зламати блоґ. 21 березня 2010 р. відомий хакер Хелл зламав блоґ Ібігдана, написавши при цьому купу лайливих слів і образ на адресу хазяїна блоґу, запустивши бота, що по видаляв записи з 2006 по 22 березня 2010 р. і розбанивши всіх забанених. Також Хелл отримав доступ і до електронної пошти Бігдана і поміняв пароль для входу. Адміністрація ЖЖ закрила за проханням власника доступ до блоґу, після чого він втратив лідируючі позиції в рейтингах. Лише після звернення до американської служби адміністрування сервісу ЖЖ, блоґ було відновлено.<ref>Самый популярный "живой журнал" Рунета восстановлен - ЖЖ Игоря Бигдана вновь заработал после взлома</ref>

В цей же час якийсь психопат на ім’я Станіслав Тертичний (tertychniy), очевидно написавши скрипт, почав реагувати на кожну згадку про Ігоря Бігдана в ЖЖ, пишучи фрази типу «Долбоеб, этот ваш, Игорь Бигдан»<ref>http://pan-andriy.livejournal.com/546801.html</ref>.

Вишиванка для Маккартні[ред.]

Ігор Бігдан також відомий викриттям обману газети «Комсомольска правда», яка надрукувала фотожабу, на якій зображено Ющенка, що дарує Полу Маккартні вишиванку з написом «Дякую, Боже, що я не москаль».

Примітки[ред.]

<references/>

Посилання[ред.]