Інкубатор:Секс

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Секс (трах, фізичний акт кохання, процес зайняття коханням, йоб) - один з найдієвіших способів виражати і втілювати свої почуття до протилежної статі. Від цього слова можна утворити такі слова як сексуальний, сексоголік, сексапільний і т.д.


Секс - як стверджує Отаман Вочевидячки - слово піндоське, хоча британські вчені виборюють походження терміну з Британських островів Старого Світу

Зміст

[ред.] Деякі визначення

Отже, секс - лат. коїтус, укр. злягання - фізичний акт, в процесі якого відбувається контакт між статевими органами у осіб протилежної статі одного біологічного виду (у людей бажано і однієї раси; чинний арій).

Оскільки

СЕКС БЕЗ ДІВЧИНИ - ОЗНАКА ДУРАЧИНИ

- і це ще м'яко сказано, усілякі потуги між особами однієї статі; між збоченцем-нелюдом у людській подобі і різними істотами окрім хомо сапієнсів в статті не розглядаються, і адекватними козаками та козачками за умовчуванням вважаються збоченням.

[ред.] Мета сабжу

Дана стаття - не копіпаста Кама-Сутри чи Гілки Персика, тому 14 видів поцілунків і 174 позиції описувати не будемо (кому цікаво - поґуґліть зазначені старовинні трактати, і да обрящєтє).

Отже, МЕТА

[ред.] Алгоритм процесу

Дана стаття не збиралася копіпастити "Шлюб під мікроскопом" , отже про ВСЕ - коротко.

Після попередніх любовних пестощів Чоловічий Статевий Прутень - далі ЧСП - вводиться у Жіночу Статеву Піхву - далі ЖСП; після чого, не відкидаючи любовних пестощів, провадяться поступово-коливальні введення / виведення ЧСП у / з ЖСП туди-сюди, і так... Ну, Ви зрозуміли.

Процес супроводжується видаванням різноманітних приємними звуками з обох учасників та цілою гамою різноманітних непередбачуваних додаткових рухів - і так до досягнення Оргазму.

[ред.] Визначення. Продовження. Чи то - клясифікація

[ред.] Ще визначення

[ред.] Ну і - клясифікація

За ставленням учасників

За тривалістю процесу

Що саме і куди саме


  • Кумасю, у мене до Вас є три запитання
  • Іззаду не дам, у рота не візьму
  • Гм... Ну, тоді одне...

[ред.] У творчості народній

[ред.] Примітки

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти