Інтернети

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Lat Int.PNG


(link) Григорій Кущ про Інтернети

Інтернети — несерйозна справа.


Зміст

[ред.] Походження

Інтернети - мем, що народився (чи просто набрав популярність) у вустах Джорджа Буша, коли той базікав шось журналюгам про мережу Інтернет. Проте маючи інтелект рівня Вітренко зморозив таку фігню:

I hear there’s rumors on the, uh, Internets...

Для тих, хто не розуміє - солов'їною:

Я чув там чутки у цих, як їх, Інтернетах...

Що він там говорив далі нікого вже не хвилювало, в принципі як і самого Грицька. І взагалі Буш був класним президентом та робив багато лулзів, але про це ви почитаєте у статейці про нього, а натомість ми поговоримо про...

Якщо ясніше про викоритання терміну: інтернети — іронічна назва інтернету, більш жартівлива, більш весела.


[ред.] the internets

За визначенням протоколу TCP/IP інтернети - це усі глобальні (невсесвітні) мережі, як наприклад Київська сітка чи сітка будь-якого іншого міста правильно має називатися інтернетом. Всесвітня ж паутина називається Інтернетом (з великої літери). Саме тому цей термін можна часто зустріти в офіційних документаціях.

[ред.] Використання

Мем часто використовують для найобки блондинок та тіток з бухгалтерії, які ходять скрізь та приносять сміх та радість оточуючим людям. Справедливості заради необхідно зазначити, що питання на зразок "а де можна купити Інтернет?" або "А у вашому Інтернеті це є?" існували в головах деяких людей ще до 2004 року. Тому можна сказати що n+1 президент Сполучених Штатів Жмеринки ніфіга не автор мему, а всього навсього популярний позер.


[ред.] Синоніми

Крім слова „Інтернети“ у Інтернета є ще багато синонімів:

[ред.] Поетичні

Так їх бачить Google

[ред.] Серйозні


[ред.] Цікаво знати

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти