Інтернет-бійці

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Інтирнет бійці)
Перейти до: навігація, пошук
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /home/deimos/ukrmemoria.com/w/images/c/c9/Боєць.png

Зміст

[ред.] Відкіля тема

Якось на одному з форумів зайшла розмова про шовіністично-налаштованих інтернет-представників наших північно-східних москальських друзів. В ході розмови прослизнув вислів, що коментується нижче.

Звичайно, не Ясон придумав сабж, але обговорення почалося з Ясона [1].

Мною було десь рік тому помічено, що нацисто-расисти мають жахливий прокльон, віртуальну анафему, інфернальний вислів підерастичної уяви: "інтернет боєць".
При цьому в ці два слова вкладається вся ненависть, все призирство, всі комплекси шовіністоєблана. Це все дуже доставляє, оскільки вони самі є задротами "інтирнет бойцамі". Це зриває останню завісу із їх і так не дуже прикритої сраки.[ред.] В інтернетах

Дітлахи, школярі часто живуть у вигаданому своєму власному світі. Згадайте старих добрих Карлсона від Астрід Ліндґрен, чи "загальносовкового" домовенятка Кузєньку.

Інтирнет-боєць — це приблизно того ж поля ягідка.

Школярик переповнюється ненавистю до уявних віртуальних «інтирнет-ворогів» [2], і з цією самою ненавистю починає їх громити з усіх вундервафель із величезним грохотом по всія інтернетах. Ким лишень не уявляє себе віртуальний інтирнет-боєць... Усі Ремби, Термінатори і Бетмани зі Спайдерменами просто нервово покурюють по кутках, коли наш інтирнет-герой 3,14здить і опускає всіх і вся. Незламний воїн, мегасексуальний гігант, найкращий пілот зорельотів і роботів-трансформерів — мало хто ще у своїй власній необмеженій нездоровій уяві?

На відміну від старого доброго Карлсона, що з радісною посмішкою ганяв дахами злодіїв Філле і Рулле, інтирнет-боєць щиро переповнюється слиною ненависті і напружує груди перед монітором комп'ютера у справедливій інтернет-борні. Він сповнений гніву, ненависті до «інтернет-ворогів», клянеться у вічній непримиренності і вірності «ідеалам революції» (по-фіг, якого кольору прапори цієї революції — тут присутня уся гама в усіх комбінаціях).

Отже, якщо (умовно, звичайно) Карлсон — це радість, сміх, балощі і любов, то інтирнет-боєць — матюки, погрози анальних кар, ненависть та баттхьорт школоти.

[ред.] УРЖ

Як правило, те, що видається за бажане в інтернетах, вельми далеке від дійсності УРЖ.

Отже, інтирнет-боєць, вирвавшись з обіймів всесвітнього павутиння, чомусь різко:

Враховуючи прочитане — перечитай ще раз перелік «інтирнет-ворогів» нашого героя, і тобі все стане зрозуміло.

Отже, сукупність усіх побутових негараздів, комплексів задрота, в сукупності із не реалізованим лібідо — і породжує в інтернетах таке поширене явище, яким є інтирнет-боєць.

[ред.] Примітки

 1. Ясон дінАльт
 2. Для географічно-українського інтирнет-бійця такими ворогами, як правило, є: До речі, в сполученні «інтИрнет-боєць» слово інтернет свідомо пишеться через И, бо саме так його, як правило, пишуть «інтИрнет-бійці»; хтось колись можливо напише повноцінну статтю щодо особливостей орфографії зазначених «письменників»
 3. Згадуються у свій час широко розповсюджені в інтернетах «Правила поведения пионеров», а саме оцей витяг
  Пионер не пиздит октябрят.
  Даже Семичастного Тараса,
  Знаете, какого пидараса??
  Пиздит, но не каждый день подряд...
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти