Інфопорн

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Зрив покровів

Інфопорн — http://infoporn.org.ua, колективний навколо- і приблизнодесьтамполітичний блог. Сама редакція вважає своє дітище блоґґерською спільнотою, у конкурсі UA Webstar вони себе називали саме спільнотою.

Зміст

[ред.] Про спільноту

Там «друкуються» всі ті, чиї опуси не були оцінені у їх затишних ЖЖшечках, і ті, хто вважають себе ніібацца журналюгами. В результаті автор стає жертвою багатоствольного соплового реактивного холіварно-обсирального гівномета (і не одного!), і після цього вже двічі думає, перш ніж знову віддавати на постінґ свою маячню. Також на сайті є форум, де і розвиваються основні хохло-кацапосрачні баталії. Для тролів Інфопорн — як набитий відмінною їжею холодильник. Є одним з основних місць їхньої туси, поруч з Корром і Українською правдою.

Головний редактор та ідеолог — відомий адвокат і ЖЖшне дитятко Тетяна Монтян aka mentbuster.

Назва сайту частково розшифровується як «Прискіпливий Огляд Роботи Народних Обранців». Що цікаво, творці ресурсу не одразу продумали усі шляхи потрапляння до них на сайт. Приміром, на багатьох конторах, де стояв url-фільтр за adult-слівцями, на сайт вже потрапити не можна було (у домені ж PORN!!!), тому пізніше сайт став доступним за додатковим доменом infocorn.org.ua [1].


[ред.] Найвідоміші порнографи ресурсу

В процесі вивчення сПиску авторів цього срачодоставлятора знайшлись непересічні особи:

[ред.] У квітні 2011

Цікаво, що хлопців досі не прикрили.

А перли вони таки видають.

[ред.] Володимир Йадороб 11.04.2011 Про блазнів

Діюча влада іноді нагадує мені зграю шакалів, які, від’ївшись на здохлому слонові, почали вважати, що можуть тепер дзявкати і на живих. Шакал, особливо добряче пообідавши, почувається надзвичайно самовпевнено і самозакохано, аж втрачає зв’язок з реальністю. У якій тільки одурілий від незвичної ситості шакал може вважати себе царем звірів, і то лише поки ще не отримав добрячої 3,14зди.

Порадувала на вихідних мене Ганька-Облігація, за паспортом Герман. Вона зі своїм партійним калєгою Яном Табачником добряче дали просратися журналістам, цим холуям, які обслуговують за гроші інтереси власників ЗМІ. В бойовому запалі, викликаному вродженим дефектом совісті, розуму і банальної логіки, Ганька навіть запропонувала зробити для журналістів обов’язковим декларування доходів.

[ред.] Битва пігмеїв Блоги // 11.04.2011

Як подейкують прокурорські гострослови, 21 березня 2011 року Генеральний прокурор України Віктор Пшонка ледь не втратив дар мовлення, коли вичитав у Інтернеті, що його перший заступник Ренат Кузьмін порушив кримінальну справу проти екс-Президента Леоніда Кучми. Кажуть, Віктор Павлович здивувався не менше, ніж сам Леонід Данилович. «Всьо пропало!», — мабуть, подумав глава наглядового відомства, який з першого дня перебування на посаді мріє позбутись присутності Рената Равелійовича в стінах Генеральної прокуратури України. І який сподівався, що 25 березня нинішній Президент України підпише Указ про призначення Кузьміна головою СБУ. Причому — всупереч бажанню останнього.

Принаймні, саме таку інформацію про можливі пертурбації в Службі безпеки України принесла голуб’яча пошта за пару днів до винесення Кузьміним вікопомної постанови. Злі язики стверджували, що за посаду голови СБУ між собою воюють п’ятеро претендентів, але Пшонка, начебто, умовив пана Президента прийняти соломонове рішення й віддати кабінет на четвертому поверсі знаменитого будинку архітектора Щуко тому, хто на нього аж ніяк не претендує — Ренату Кузьміну. Точніше навіть не віддати, а, з огляду на категоричне небажання Кузьміна виїжджати з приміщення Генеральної прокуратури, зробити пропозицію, від якої неможливо відмовитись.

[ред.] Примітки

  1. І тут вони все продумали. Corn — то є кукурудза, ну або ж скорочене «поп-корн», що саме по собі кагбє натякає на те, що сайт є «жуйкою для мізків»
Шаблон:ПС
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти