АК/Курка

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Курка — окрім загально-відомого, що Курка — самиця виду птахів, які були здомашнені древніми аріями багато тисячоліть тому, а в Київській Русі навіть називалися «східними птахами», Курка в оцих українських вікі переважно згадується у зв'язку з неймфагом, що обрав собі нік Курка Аалямб.

В миру — Максим Михайлович Лизогуб, студент 3 курсу 4 групи ФФБС КНТЕУ, відмінник навчання, домашній телефон 044 947-15-97) — головний Безос Учану. Свого часу (доучанні часи) постив на демотиваторах всяке лайно + форсував себе сам. У часи Учану він відмітився фанатом Скрипнівки, любові до Русі-України та сферичним довбством у вакуумі. На Куркоматиці постійно анонімно і відкрито нахвалює себе шчьо??, форсить безосібного, недойоба, ясонохейтерство та калорійно ображається, якщо хтось з ним не згодний. На людях корчить з себе дурника "Чому я останній дізнаюсь, що нікому не подобається мій вінрарний мегамем?"

Знову ранок , пора йти , пастися . А так , мабуть не хочеться підійматися з теплого сінця у своєму рідному курятнику . Рідний курятник . Курка відчувала глибоку любов до і непідробне задоволення від цього місця . Тут вона народилася . Тут вона живе . І тут дасть життя новим поколінням . Файно .

— «Курка з Аалямбу»


Зміст

[ред.] Про Курку з Аалямбу

Починав з українських демотиваторів, неймфажив на Учані, в Меморії; скрізь його творчість викликала певні срачі.

Ті, хто пам'ятають спілкування із Куркою на Демотиваторах, писали, що він був досить коректним у спілкуванні. Проте, це було давно.

Курка з Аалямбу

«Що за дивний нік?» — запитаєте Ви, уперше прочитавши його. «І що таке Аалямб?»

Країну Аалямб колись вигадав сам Курка. У цю країну з настирливістю шизофреніка намагалася потрапити героїня його — Курчиної — новели «Курка з Аалямбу»

Одного вечора , завзята , ініціативна , детально-анімована курка стояла на перехресті двох доріг . Різні думки минали в її голові , та одна її хвилювала набагато більше , аніж інші . І от курка нарешті зважилась сказати собі  : "Я знайду її , я обов’язково знайду країну Аалямб , наскільки б неймовірно це не звучало  !"

Впродовж наступних років , вона щиро вірила в істинність свого вибору й не разу не піддавала його сумніву . Вона йшла вперед  : дізнавалася шлях з підручних джерел , подекуди знавала бідности та горя , годувалася чим могла . Ніколи не шкодуючи про вже минуле , рухалась вона в майбутнє з твердою впевненістю в його швидкоприйдешности . В муках страждаючи кожен день , на свої пошуки не шкодувала вона ані простору , ані часу , ані власних сил .

Стиль і орфографія автора в цитаті повністю збережені. Так, Курка обожнює пробіли там, де їх ніхто не ставить, і не ставить їх там, де це роблять інші. У нас все не так.

[ред.] Геніальний творець недомемів

З попередньої частини статті середньому читачеві вже стає зрозуміло, що з фантазією і з головою у Курки, скажімо м'яко, не так, як у інших людей. Ще на Демотиваторах йому здалося, що він вигадав геніального мема, символ тупості, обмеженості, раку під величною назвою Буряк. Саме з приведеним варіантом статті про Буряк (тільки куди гіршим, сирим і безграмотним на той час, бо приведена редакція перероблялася дуже багато разів) Курка прибув на Меморію, де й зареєструвався під вищезгаданим ніком 22 грудня 2009 року:

Життя як курятник , шановні панове-українці . Таке ж гамірне , і стільки ж пір'я летить через дрібниці .

То ж беру мозок , трохи сміливості й Alt+551 , та рушаю в цікавий та повний вражень шлях ...

Життя як курятник і м'ясо Постійно в захваті думок Абсурдна творчість наша часом І до психозу лишень крок Весь світ понури ми розвалим Аж до основи . Що за маячня ? Заржемо всіх і все , що мали , І запанує скрізь мара !

[ред.] Сам про себе

У розділі спеціально збережена орфографія автора

Моя система фейків непробивна

— Курка про свою систему фейків

Курка Аалямб (також Курка, Аалямбич) - неймфаґ мережі сайтів Ясонових, адепт Великої України, відданий ідеї створення "української мережі(укрмержі, як сам висловлюється)"[1], в наслідок чого є специфічним у думках і манері висловлювання, та часом має вкрай діаметрально-протилежні, порівняно з іншими погляди на деякі частини буттєвої сутності.[2]

Після тролення одним з цих ваших москальських недоумків [3], і вкрай недоумкуватої поведінки зі свого боку, поступово став дедалі частіше з'являтися на Учані.
Невдовзі, осягнувши можливості безосібного способу спілкування, як можна зробити висновок, починає проводити експерименти над таким способом організації соціуму, безосібний підхоплює безліч речей, вигаданих ним, як буряк та двоїна [4], за однією з версій навіть Іво Бобул його. Найбільш відомим і вдалим його винаходом був переклад імені Анонімуса - «Безосібний», який активно вживається і досі [5].
На добре чи на зле, йому також належить авторство на особливі українські форми раку [6].

Оскільки довго витримувати курчин стиль важко, не будемо намагатися перевантажувати статтю цитатами. Просто читачеві слід запам'ятати: статті Курки УСІ писалися і пишуться в подібному стилі.

[ред.] Коротка характеристика

Значки користувача

Skrypnyk.jpg Цей користувач — типовий Скрипникофаґ, поціновувач Харківського правопису.


Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /home/deimos/ukrmemoria.com/w/images/e/e0/Буряк.jpg
Цей користувач любить буряк

Цей користувач любить класичну музику А. Вівальді , Л. ван Бетховена та Н. Паганіні .

Курка під черговим фейком Амсціслау Ліцвін

Через усю творчість тонкого лірика Курки проходить червоною ниткою створений ним автобіографічний образ (комедія «Черствий хліб»):

ПІДЛІСНИЙ ПАПУГА З ВЕНЕСУЕЛИ - Рідкісна тварюка , найулюбленіша його справа – гадити .

Отак і ..

[ред.] Конфлікт в Меморії, конфлікт в Драматиці

Якщо уважний читач так само пролуркав і наведені вище пруфи, для нього не дивно, що герой — людина сама із надмірним ВВВ, яка, тим не менше, вказує на чиєсь ВВВ, при цьому не помічаючи власного. Таке ставлення до оточуючих — хоч IRL, а хоч в інтернетах, не могло не привести до конфліктів. Срач розгорівся на Учані, поступово перейшов на Меморію. Не будемо повторюватися, про це досить подробно є тут.


Курко, у нас з'явилася своя драматика http://uchan.org.ua/w/Головна_сторінка, осьо тред http://uchan.org.ua/b/res/20586.html, наскільки я зрозумів. Перенось свої статті туди та зйобуймо звідси.--Zero 12:42, 17 липня 2010 (EEST)

Результатом діяльності, у тому числі, Курки, став розкол Меморії і відбрунькування від проекту іншої вікі, що отримала назву Енциклопедія Драматика (назва здерта з англомовної вікі, що у свій час теж відбрунькувалася від Вікіпедії).

Драматисти (читай Курка) чимало статей «адаптували» з ФМ. Потім з’явилися дописувачі, що просто поміщали нові статті і туди, і туди, а з січня 2011 Курка розпочав своє улюблене заняття — під виглядом анонімуса матюкати користувачів на Драматиці. Розгорівся епічний срач.

Паралельно Курка вандалив Меморію, за що отримав бан.

17:51, 21 грудня 2010 MrGALL заблокував Курка Аалямб на термін 1 рік (заборонена реєстрація облікових записів) ‎ (Видалення змісту сторінок)

— Витяг з Журналу блокувань

.

Після бану під іншими фейками Курка [9] продовжував розважатися (Левко, Мурко та інші також були нако́пані банхаммером по голові).

Лайна у вентилятор підкинули трохи користувачів Учану. Алглритм не цікавий. Печальний результат. Драматика, повністю залишена Ясоном на Курку, перетворилася на звалище СПАМу і висерів неадекватів.

Нині намагається виборсатися з лайн. Що ж, успіхів.

[ред.] Звернімося до укрвікі

Це нам дещо пояснить, хоча прямо нашого нероя не стосується

Для курей потрібен незначний простір для життя і прогулянок. Вони не дуже чутливі до несприятливих погодніх умов, тому переважно добре зимують в звичайному сараї і хлівах. В умовах промислового птахівництва курей розміщають в пташниках (на підлозі або в клітках).

Серед курей можливі випадки канібалізму, якщо одна птаха починає клювати рану іншої особини, а також через стрес у зв'язку з переповненістю курників або через брак в раціоні білків, метіоніну чи певних мікроелементів (зокрема, сірки).

У промисловому виробництві з метою запобігання подібним інцидентам (канібалізму, розкльовуванню) і для підвищення споживання корму застосовується метод обрізання дзьоба (дві третини верхньої і одна третина нижньої половини). Цей процес (дебекірування) болючий для курей, оскільки їх дзьоб пронизаний тонкими нервовими закінченнями.


[ред.] Посилання

[ред.] Виноски

 1. Укрмережа, як сукупність сайтів українською вже давно існує, про що він знає, але хоче ще й білорусів та поляків припахати.
 2. Читаючи ці рядки, читачу, поступово звикай до самобутнього стилю Курки — пафосного і заплутаного
 3. Це раптово про Деймоса
 4. Цім перлам Курка присвятив величезні за обсягом статті, луркайте Драматику
 5. Із власної статті Курки про самого себе
 6. Знову Буряк
 7. Просто для прикладу преведемо наступні:
  * Викиреальность, абсолютно москальський прект, де Курка захапав українську його частину; правда, щодо ненависті до москалів там тиша і спокій
  * Характеристика Курки у Вікіреальності
  *Курка на ХайВеї
  * Про вандалізм Курки у Вікіпедії
  * Чергове марення Курки цього разу про овочі на Демотиваторах
 8. Як бачимо, заклики Затишненького «вчити матан» Курки стосуються теж, як нікого.
 9. Блін, хлопчаки, це не я був!
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти