Артем Бебік

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Артем Бебик (сторінка вконтактик [1] ) - пейсменник, пасивний гей, форсер нігр та пікчурів з зоофілією.

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
З Фкантактіку

Як повідомляє Анон <ref>Б-ласка, дата, прізвище, стать, вік, місце роботи, ідентифікаційний код і номер паспорта чи мобільного телефону</ref>, упоротий графоман Бебик має неаби-яке его, полюбляє фото з гомосексуалістами, траснвіститами, пікчі з груповими паруваннями чоловікив та тварин, на що люто дрочить коли мамка на базарі <ref>Джерело не вказано</ref>.

Будучи дитиною з незміцнілою психікою і тонкою натурою гомосексуаліста, Бебик як і належить слабким людям, вдарився у графоманство і вербальний онанізм, вибравши самий мейнстрім і попсу сьогодення - постмодернізм. Звичайно Артем (раптово) не став видатним українським письменником, а поповнив ряди сумних говнописьменників, але проте йому вдалося надихнути анонімусів на творчість! Поцієнт дуже впевнений в тому, що у нього є єврейські корені, чим дуже пишається (але звичайно ж це wannabe жид простої хохляцької натури).

Наразі має одну художню [2] публікацію та одну солідну наукову статтю у авторитетному європейському журналі [3]. Посилено форсить постгумор, антижарти і себе.


Виноски[ред.]

<references/>