Бандерівці

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Бандерівці - це всі мешканці України, при чому похуй - хоч Жид, хоч Чурка, аби, лишень, не Москаль, які мешкають на захід від бувшого кордону між Польщею та СРСР ДО пакту Молотова-Ріббентропа, себто, ті, що на "Здрастє" відповідають

Здрастє - за Корцем, а у нас Добрий день
.

Зміст

[ред.] Походження

Сабж походить від імені Степана Бандери - провідника ОУН (Організації українських націоналістів).

Ющенко примудрився присвоїти С.Бандері висоККе звання Героя України, що було пізніше випиляне ПроФФесором.

При цьому москалі кажуть часто "Бендерьі", на що адекватний свідомий бандерівець відповість:

Бендери - місто в Молдові


[ред.] Історія УРЖ

22 червня 1941 року вибухнула німецько-радянська війна. Відступаючи, червоні війська вчинили масу злочинів і насильства, особливо криваві розправи відбувались у західноукраїнських тюрмах, переповнених безневинно арештованими людьми. В'язнів не просто розстрілювали, а мордували — одним виколювали очі, відрізали носи, вуха, другим розпорювали животи, третім по лікті рубали сокирою руки, а шкіру дерли пасами і посипали сіллю, четвертим вирізали язики, жінкам у статеві органи забивали пляшки. У самбірській в'язниці з березня 1941 року в'язнів годували людським м'ясом. У львівській тюрмі садисти з НКВС перед відступом розіп'яли на стіні священика і встромили в його розпорений живіт мертву дитину. У Бібрці чекісти живцем зварили у великих казанах кількох мешканців цього міста. Загальна кількість жертв червоного терору на початку війни точно не відома. Орієнтовно, мабуть, 40-50 тисяч чоловік. Отже, не дивно, що певна частина українського населення прихильно, навіть із симпатією, поставилася до німецької армії.
це уривок з книги Юрія Киричука "Історія УПА" http://lib.oun-upa.org.ua/kyryczuk/

ФОшисти також не справдили сподівань українців: почали жорстоко випилювати активістів ОУН, молодь ешелонами гребли на арбайтен до фатерлянду.

УПА, що саме їх потім було названо іменем сабжу, сформувалася у сумовитих Поліських лісах Рівненщини та Волині.

Місцем народження Української Повстанської Армії стали північно-західні землі. Чому саме вони? Ще в 1936—1937 рр. тут з ініціативи військової рефeрeнтури ОУН під керівництвом Василя Сидора були створені повстанські бойові відділи під назвою «Вовки», які вели активну партизанську війну проти польських окупантів, їх вважали попередниками УПА. Отже, населення Волині мало навики партизанської боротьби.

Перші збройні формування виникають стихійно у волинських і поліських лісах ще у 1941 р. під такими назвами УПА «Поліська січ», якою командував М. Боровець (псевдо Тарас Бульба), «Поліське лозове козацтво» та ін. Пізніше ці військові об'єднання отримають спільну назву — Українська Національна Революційна Армія (УНРА). В народі їх називали бульбівцями або бульбашами.

Перший відділ УПА сформував на Поліссі в жовтні 1942 р. Сергій Качинський (псевдо - Остап). 30 травня 1947 р. Українська Головна Визвольна Рада проголосила 14-тe жовтня 1942 р., на який припадає і козацьке свято Покрови, офіційною датою народження УПА.

Коротше кажучи, йдіть по пруфлінку, і читайте Юрія Киричука.

Слід зауважити, що бандерівці завдали стійкого баттхьорту як фОшистам, так і Совєтам, і навіть ляхам, з якими традиційно на Западенщині (що її потім так вдало назвуть Бандерівщиною) були перманентні традиційні взаємни випили.

На Рівненщині останнього бандерівця насилу викурили зі схрону під Клєванем аж у 1953 (девять років після просунення фронту на захід, радянські війська увійшли в Рівне 2 лютого 1944 року), а до того вони примушувати совєтів регулярно серти цеглою урізнобіч.

[ред.] Як прізвисько

У наші дні відношення до сабжу прямопротилежні на Заході і Сході.

Для западенця "бандерівець" - почесне звання, а для східняка - сама брудна лайка.

Автор статті намагався завжди стримувати срачі з приводу.

Зубодробильним запитанням є наступне:

"Скажіть будь-ласка, чому на Рівненщині, Волині, Тернопільщині і Львівщині, де, за твердженнями більшовицьких пропагандонів, бандерівці Ґвалтували невинних дівиць і насаджували на вила немовлят - відношення до бандерівців є толерантним, а на Луганщині-Дніпропетрівщині-Донбасі, де не ступала нога жодного живого бандерівця, і досьогодні з піною з рота лають їх останніми словами???"

[ред.] Комент від щирого східняка

Будь ласка, не плутайте східняків із електоратом Їнуковича-Шимоненки.

[ред.] Ну і - трохи лулзів

Бандерівець виходить з хати і бачить картину: сусіда піймав москаля, прив'язав його до колоди, де пиляють дрова, і тупою дворучною пилою пиляє...
Той верещить, як різаний.

  • Сусідо, давайте я дам Вам кулі, дам рушницю - Ви його встрелите.
  • Е, ні, сусідо. У мене самого є кулі, є рушниця. Просто сьогодні я маю час і натхнення.
- баян
  • - Слава Ісусу Христу!!
  • - Здравствуйтє.
  • - А шо це Ви, шановний, тут шукаєте?
  • - Да вот, грибочки собираю.
  • - (Вуйко дістає з-за спини МП-40) А ти, москалю, їх садив? Ти їх полов??
- баян

[ред.] Як уберегтися від бандерівців

Перелік не повний - чекає доповнень

[ред.] Примітки


Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти