Бригада

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Лист "бригадира" однієї з Бригад з наказом видалити сайт нахуй. Ніяких постанов суду та апеляцій

Бригада - популярний персонаж московської інтернет-міфології. Це нібито робітники спецслужб або ж оплачувані PR-ці, які мало не цілодобово сидять на форумах та в ЖЖ, і беруть активну участь в дискусіях.

Часом, занадто активну.


Зміст

[ред.] Звідки пішла ідея "Бригади"

Деякі представники небидла вважають власні пости на форумах та у блогах настільки важливими і небезпечними для державної тиранії, що вірять: для протидії їм доведеться, ояєбу, залучити працівників спецслужб.

При цьому означені працівники не знають кращого способу протидії, аніж дискутувати з автором на рівних. [1]

Від сабжу так і бздить Рашкою, Мєдвєдопутіним, двоголовими орлами та іншими ніштяками північно-східних "Братів-2" сусідів, типу:

-Москаль мені не земляк!
-Бандеравєц, што лі?

[ред.] Але ж "Бригади" існують

Менти та "розвідники" й справді слідкують за активністю бидла в інеті. Але дискусії з необачними інтернет-балакунами вони ведуть не на форумах, а в спеціально обладнаних і погано освітлюваних кабінетах.

Даних про Україну британські правозахисники не мають, а от у П’ятій Імперії спілкування лохів з Бригадою все частіше завершується слідством і судом. Щоправда, безслідно вони не зникають, і як правило сидять недовго, але до масових аутів, судячи з темпів, недалечко.


[ред.] Також


[ред.] Примітки

  1. Ось "дослідження", з якого пішов цей термін: Виртуальное око старшего брата
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти