Білл Гейтс

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Был пиратом жадный Билли,
Правда Билли не любили
Ни матросы, ни пираты, ни детишки, ни родня.
Да! И не мог умерить Билли
Аппетиты крокодильи.
И чтоб Билли не побили
Просто не было ни дня!

М/ф "Острів скарбів"

Сабж

Білл Хенрі Гейтс III (або William Henry Gates III) народився у сім'ї радянських шпигунів восени 1955 року. Дуже бідна й злиденна людина, що перепаскудила своїми дрібном'якими (Microsoft) виробами простори Всесвіту. У школі вчився погано, ніц не розумівся на граматиці та суспільних науках, але мав вищі бали з математики з приводу чого лікувався у психіатра, після чого задумав помститися. З метою помсти поступив до Гарварду звідки його вигнали за неуспішність. Потім правда передумали і навіть дали йому диплома (через 30 років). Недовчений Білл (Віля) незважаючи на відсутність документів про вищу освіту засновником компанії, названої на честь його пеніса — Microsoft(малий, м'який) Corporation. У 1998 році покинув роботу й зайнявся відшукуванням лузлів благодійництвом.


Зміст

[ред.] Трохи більше про його діяльність

Як вже було сказано, створив компанію Microsoft[1]. То чим же вона займається? Займається вона тим, що ліпить з гівна стандарти, яких сама не додержується, а ці стандарти добре так псують життя кодерів. Зараз сам Гейтс ніхуя не робить, за нього працюють сруть мавпочки. Єдина нормальна річ, що він створив - гра крестики-нолики, яку він написав у 14. Крім цього він і бидлокодери з Microsoft створили багато гівна:

[ред.] Висери на ринку IT

Дуже активно, майже кожного року MS створює нову, бидлокодерську мову програмування. Такі шедеври як декілька діалектів Бейсіків і багато іншого гівна під платформу .NET - робота Microsoft. Чого тільки варта Visual Studio - будь-яка школота може написати МИШКОЮ програму і потім вихвалятись, такій же школоті про те що я вже кулхацкер. Дякуємо, ОСЬ ВАМ!

[ред.] Лулзи

Про Білла Гея є дуже багато анекдотів і жартів. Одного дня ця копіпаста переросте у повноцінну статтю, але поки що буде розміщуватись тут. Редагуйьмосья!

[ред.] Цікаві факти

[ред.] Примітки

  1. укр. Маломя'кі
  2. , цей список можна продовжувати до безкінечності.
  3. Розгадка тут
  4. Таку теку можна створити, але нестандартним шляхом.
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти