Білорусь

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Білорусь також відома як: Бульбахія, Білі Бульбахи і Whiterussiaкраїна царство на чолі з князем бацькам Лукашенком. Бульбахія — справжня батьківщина бульби, що є національним і державним продуктом країни. Знаходиться Бульбахія десь біля Чорнобиля. Нормальна така-собі країна, тяне на семірочку з десяти.

[ред.] Історія

Утворилась Білорусь ще в 12 столітті, коли від Київської Русі відділяли всі непотрібні занедбані райни. Надалі Бульбахію ділили москалі і поляки, а 19221991 роки білорусів тупо катували і експлотували щирі московські сатанюги.

З 25 серпня 1991 року бульбахи живуть на своїй території мирно і спокійно, тихо знищуюючи свої запаси бульби.

[ред.] Економіка

Промислові підприємства країни займаються створенням нових сортів бульби і впарюванням поломаних холодильників. Також бульбастанці мають свій автомобіль — МАЗ, тож процес перевезення пасажирів вони називають "тянем мазу".

[ред.] Цікаві факти

АЛСО - крутий расово вірний бульбашівський бєларуський трактор "БЄЛАРУСЬ". Згадайте опис сабжу в підручнику English за 5 клас "MTZ-50 - Super traktor", на який і сьогодні фапають численні селюки-рогулі фермери замкаддя. Даний сабж є достойним любові та сердечного тіпання. Знайшов втілення і в літературі:

Палюбіла трактаріста

І пад трактарам дала.

Целий дєнь салярай ссала

І мазутаю срала

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти