Вітренко

Матеріал з Файна Меморії
(Перенаправлено з Вытренко)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вітренчиха жжот (баба Ната палить прапор НАТО). Фото eagle_x

Вітренко, Наталія Михайлівна (Вітренчиха, Конотопська відьма, фоф. сотоНАТА) - ісконніца, хохлодавка, захисниця общепонятного язика, активна місіонерка секти свідків СРСР, доктор економічних наук <ref>Це нам чітко натякає, чого варта економіка як наука...</ref> і взагалі дуже-дуже цікава людина.


Український Жириновський[ред.]

{{#if:8MccTD_tax4|{{#ev:youtube|8MccTD_tax4|300|18}}|Помилка!
SD відео не вказане!}}
(link) Ісконно! КанонічноМП!

За часів Кучмізму Вітренчиха працювала "Українським Жириновським": збирала протестні настрої і протестні голоси "електорату", після чого зливала протестну енерґію народу в унітаз. При цьому висловлювалася баба Наталя максимально жорстко, в стилі "негайно усіх повбивати", за що її партію ("Прогресивну Соціалістичну") називали "Агресивною соціалістичною". Коротше, отжигів було багато, а користі для її виборців - хуй.


Вітренко і терористи[ред.]

2 жовтня 1999 року у Кривому Розі Наталья Міхална зустрічалась із виборцями аки кандидат у президенти України. У цей час в натовп була кинута бойова граната, від якої загинула одна людина, 49 людей було поранено осколками, дісталось і Вітренко.<ref>Капітан Очевидність відмічає, що це була перша спроба вдарити політика "тяжолим тупим предметом"</ref>

В кінці серпня 2000-го року Генеральна Прокуратура нарешті передала справу до суду <ref>http://www.pravda.com.ua/news/2000/8/29/239.htm</ref>. За цей час було висунуто цілу низку версій - від побутових до конспірологічних, найактивніше обмусолювали причетність до замаху Олександра Мороза, який також йшов в президенти. Слід відзначити, що на рейтингу Мороза це відбилось вельми негативно - теракт був організований Сергієм Іванченком, довіреною особою Мороза на виборах.

Іванченко був засуджений до 15 років ув'язнення, такі ж терміни отримали його помічники - брат Володимир Іванченко та Андрій Самойлов <ref>http://www.pravda.com.ua/news/2001/6/14/17133.htm</ref>. Вітренко же набрала певного рейтингу, але з часом феєрично його просрала.


Русская Сіла[ред.]

Після Помаранчевої революції Вітренчиха знайшла собі нового роботодавця: ним став "єдіний заказчік", що сидить за зубцями<ref>Якщо це про Макса Курочкіна, то йому давно проспівали "Вєчную память".</ref>. Нє, тут мають на увазі зубці червоної стіни Putin Palace. Наталія Михайлівна та її партія стали "Русской сілой", яка виступає проти українізації, проти НАТО, за православ’я, фофуддю, і, звичайно ж, за Росію-СРСР.

Вітренко і грубі гроші[ред.]

З 2009 року пані Вітренко вимагає поміняти дизайн купюри у 10 гривень - замість портрету Мазепи вона хоче бачити на них свою пику ПутЄна[1].

Stub.png Стаття стовідсотково недописана, і в неї треба пододавати ще багато-багато чого.

Примітки[ред.]

<references/>