Газ

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Stub.png Стаття стовідсотково недописана, і в неї треба пододавати ще багато-багато чого.

Ось як ми це робимо.

Газ - це така хуйня, схожа на повітря, але ж, на додачу, має цікаві властивості: смердить, або ж горить, або ж є отрутою для людини, або ж є дуже легкою, так що коли закачаєш газу у презерватив - то він полетить вгору.


Зміст

[ред.] Газ в українських реаліях

В українському інтернеті газ - це хуйня, яка тече по трубах, зазвичай зі Сходу на Захід. Газ йде з П’ятої Імперії до Європи, а в зворотньому напрямку йдуть умовні одиниці, величезна кількість яких зберігається у Башті Газпрому. Українці вірять, що якщо сісти на трубу з газом - то можна і собі відхватити чималенько умовних одиниць.

Присідання на газовій трубі є українським національним видом спорту. Чемпіонкою у ньому є Цьоця Юля, яку навіть називали колись "Газовою принцесою". Після Помаранчевої Революції своїми перемогами прославився дядьо Фірташ.

Останніми роками наші газові змагання створили багато геморою Європі та особливо П’ятій Імперії. Ісконні олігархи постійно закидають нашим, що вони здійснюють незаконний пиздинґ газу. Наші ж зазвичай відповідають, що пиздинґ є законним і по пaнятіям.

[ред.] З точки зору вчених премудків

Більше 100% кацапів переконані, що більше 100% українців займаються лише тим, що крадуть російський газ. Інколи розповіді про "подлих хахлов, што воруют наш газ" набувають феєричних форм. Хоча якщо подумати - українці, з'їдаючи зпижжений все в тої ж П'ятої імперії гороховий супчик, виробляють стільки газу, що якщо його організовано збирати у населення, росіяни захлинуться. І на експорт можна буде пускати, і дешевше, аніж "природнє паливо".

Логічно подумавши, можна прийти до висновку, що "Хохли, ворующіє газ" - це форсед мем, форсований з боку Газпрому, бо до "газових війн" термін практично не вживався.


[ред.] Ето інтєрєсно

Flash-гра "Весьолий газомор" (куди там тим Фермерам і Рестораторам фкантахтє!!)


[ред.] Див. також

Газенваген

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти