Даві хохлов!

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Fofydja 02.jpeg

Фофудья!
Ісконно ґоворю вам! Фофудья!


Давля Хохла - это, как известно - не Хуй Собачий. Давля Хохла требует от Православного полного напряжэния творческой и физической потэнцыи, Хуя и Башки, Рта и Жопы. Давля Хохла - не Ёбля Дохлых Кошек на «дискотеке» и не малевание Говном на стенах подъездов букв: «Шахтьор Донецк! Ура! Дави Хохловъ!» Давля Хохла - занятие смелых, мужэственных Патриотовъ Великого Несчастного Донецка, готовых Делом ответить на Украинизацьію и героически сдохнуть за Родину, Жратву и Дядю Рината!

— Фофудья, подражание "Ахредуптусу"

Даві хохлов! - лозунг донецьких сепаратистів та вболівальників донецького "Шахтаря".


[ред.] З точки зору науки

Загальновідомо, що Донецьк є одним із центрів сепаратизму, тобто донецькі час від часу погрожують розхуячити Україну та відділитися, якщо не будуть виконувати їх вимоги. Це відбивається і на пропаганді для бидла: донецька пропаганда натякає (хоча й не стверджує прямо, бо за таке можуть і на полювання відвезти), що населення регіону є окремим народом, який не має нічого спільного з населенням решти України - хохлами. Звідси й льозунг "Даві хахлов!"


[ред.] Донецькі виправдовуються

Але ж донецькі кажуть, що це все - казки дідуся Панаса, а насправді "хохли" - це лише прізвисько команди "Динамо (Київ)", і "Даві хахлов!" - це простісінько собі вигук на підтримку команди "Шахтар (Донецьк)". Власник нашої Меморії, який сам звідтіля, пруфає це!


[ред.] Фофуддя

В цій справі, звичайно, не обійшлося без Фофудді. Фофуддєносці вирішили, що льозунг добре підходить для провокацій і почали використовувати його в хохлосрачах. Для досягнення гумористичного ефекту вони створили декілька варіяцій цього льозунгу, наприклад:

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти