Десу

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
800px-Female officer saluting.jpg

Ця стаття планується до написання в найближчий час.
У продовж певного часу цю статтю планує написати певний користувач. Якщо цей шаблон знаходиться тут більше як тиждень, будь ласка, повідомте нам про це. Якщо ні - не варто заважати автору.

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /home/deimos/ukrmemoria.com/w/images/0/0f/Суісейсекі.jpg
Десу Суісейсекі у всеозброєнні.

Десу (яп. です, ром. desu, кір. дэсу) — дієслово-зв'язка, що у ввічливому японському мовленні ставиться в кінці або ближче до кінця речення і дослівно перекладається як "є", "являється", "знаходиться", десу.

Враховуючи редукцію може також вимовлятися як [дес], десу. У мові простолюдинів повністю опускатись. Заперечна форма десу - "дева арімасен", десу. Існує також форма минулого часу, заперечна форма минулого часу і ще кілька-там форм, десу.

Зміст

[ред.] Десу як мем

Вперше виник на Форчані, звідки вже перекочував у наші інтернети, десу. Джерело походження - catchphrase Суісейсекі, персонажа аніме "Rozen Maiden", десу. Найчастіше мем виражається у додаванні в кінці будь-якої репліки фрази "десу" подібно до того, як це робить сама Суісейсекі в аніме, десу. Оскільки в даному контексті це слово виступає у ролі вигука, то його необхідно виділяти комою, десу

[ред.] Варто пам'ятати

Десу ніколи мало не буває, десу.

[ред.] Дивись також

Словник Анімешника

[ред.] Примітки

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти