Доктор Хто

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
10 інкарнація Доктора

Доктор хто (англ. Doctor who) - расово вірний британський серіал компанії BBC про доброго прибульця, якого звати Доктор[1]. Серіал визнано одним з найдовших у світі. Доставляє різними прикольними алегоріями, творчими низькобюджетними спецефектами, абсурдними діалогами («Увімкни трансцедентальний транзисторний індуктор іонного потоку»), яких ми так довго не бачили (з часів Star Trek) та іншими речами. Серіал транслюється з 1963 року (!) і по сьогодні, що, без сумніву, символізує. Має декілька спін-оффів: «Торчвуд», «К9 і компанія», просто «К9» і «Пригоди Сари Джейн».

Зміст

[ред.] Сюжет

Доктор - ім'я страшенно доброго і милого прибульця з планети Галліфрей, раси «Володарів часу» (англ. Timelords). Це одна з найдавніший і найвищих рас у всесвіті, вона настільки крута, що Володарі часу подорожують у просторі і часі, за допомогою машин під назвою Тардіс (англ. Time And Relative Dimension In Space). Доктор - один з останніх живих Володарів часу[2] і звісно ж, йому сумно і самотньо, тому він подорожує не один, а з супутниками™ (точніше супутницями™). Таких супутників в нього було вже overДохуя. Суть серіалу в тому, що в кожній серії він вмудрююється або знайти пригод на свою дупу, або зробити щось таке, що у наступній серії принесе йому пригод на його дупу.

[ред.] Герої

[ред.] Доктор

Всі реінкарнації Доктора

Ну звісно ж, головний герой, Володар часу і все таке. BBC, щоб рубити бабки з «Доктора» вічно, придумали таку фішку: коли Доктора смертельно ранять, він не помирає, а перероджується з новим тілом (а іноді і з новим характером). Він створіння, таке собі, ексцентричне і дивне, дуже любить різні головні убори (фески, капелюхи і т.д.), дуже сумує, що він — останній Володар часу (всі інших йому довелось замкнути у часовій пастці, бо вони дуже багато воювали). На даний час Доктора грає вже 11 актор. Ось всі Доктори у хронологічній послідовності:

[ред.] Роза (Роуз) Тайлер

Супутниця Дев'ятого Доктора після відновлення серіалу у 2005 році, дуже миле таке створіння. Зіграна Біллі Пайпер. Зустрілась з Доктором коли на неї напали живі манекени в підвалі крамниці.

[ред.] Донна Ноубл

Не дуже няшна, але гарно зіграна супутниця Десятого Доктора. Зіграла її Кетрін Тейт. Вперше зустрілась з Доктором, коли її перекинуло у його Тардіс саме під час її весілля.

[ред.] Марта Джонс

Третя супутниця Доктора у відновленому серіалі. Зіграна Фрімою Егйеман. Вперше зустрілась з Доктором коли була ще студентом-медиком, коли «Протокол тіней» (така пафосна назва космічної поліції) транспортувала лікарню, у якій була вона і Доктор, щоб спіймати в ній інопланетного злочинця.

[ред.] Сара Джейн Сміт

Супутниця Класичного Доктора, на яку фанатам оновленого серіалу пофігу. 3 1973 по 1976 була постійною супутницею Доктора.

[ред.] Емі Омелія Понд

Дуже няшна супутниця Одинадцятого Доктора, що й досі з ним подоружує. Познайомилась з ним, коли, на початку п'ятого сезону, Доктор йобнувся на Тардіс в неї в саду. Він пообіцяв їй, що повернеться через 5 хвилин, а повернувся через 12 років, за що й отримав смачних пизділюв.

[ред.] Вороги

[ред.] Мастер (або Володар)

Мастер (іноді перекладається як «Володар», англ. «Master») — головний ворог Доктора, теж Володар часу. На відміну від Доктора ніхуя не добрий, а божевільний. Його божевілля зумовлена тим, що все його життя у його голові він чув «ритм чотирьох ударів» (ритм серцебиття Володарів часу (в них два серця)). Це було зроблено Президентом Галіфрею, щоб вибратись з часової пастки, в яку їх засадив Доктор. В серіалі з'являвся вже двічі: перший раз в «Утопії» і другий — його реінкарнація в «Кінці часу».

[ред.] Далеки

Раса гуманоїдів, створена Давросом, щоб захопити всесвіт мати ідеальних солдатів. Зовні здається грозним (яким звісно і є), а всередині він маленький (розміром з пісюн) восьминіго-подібний гівнюк. Суть далеків у тому, що вони ненавидять все живе, крім далеків і прагнуть все це знищити («EX-TER-MI-NATE!!1 EX-TER-MI-NATE!!1»).

[ред.] Кіберлюди

Раса людей (точніше мізки людей) з паралельного виміру, поміщених у залізні тіла. Як і далеки переслідують достатньо дурні цілі, зробити все живе Кібер-чимось(встав назву раси).

[ред.] Прилади і вундервафлі

Тардіс
Звукова викрутка

[ред.] Локальні меми

[ред.] Висновок

Серіал дуже доставляє нормальним людям, а також ще дужче доставляє фанатам жанру наукової фантастики та любителям вумних фраз. Чому доставляє?

Недоліки:

Висновок такий: серіал доставляє і обов`язковий до перегляду (хоча б перші 9-10 серій).

[ред.] Галерея

[ред.] Посилання

[ред.] Примітки

  1. Насправді його в нього є нормальне ім'я, але його нікому не каже
  2. Є ще Мастер, але він мудак.
  3. Це не означає, що з 1963 нічого не змінилось, але такої краси, як в Аватарі ви не побачите.
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти