Жириновський

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Stub.png Стаття стовідсотково недописана, і в неї треба пододавати ще багато-багато чого.

Сабж у глибокій зажурі
Вольфич і середньостатистичні російські цицьки

Жириновський Володимир Вольфович — багатонаціональний клоун, який виступає в амплуа російського патріота-імперця. При тому є шанованим політиком, лідером Ліберально-Демократичної(!) партії Росії та відповідної думської фракції. Вершина популярності Жиріка прийшлася на 90-ті роки, коли конче потрібно було повернути патріотичні та націоналістичні прагнення росіян в неадекватне русло. Тепер, коли верховний Путін-Мєдвєдєв сам став видавати з себе "російського націоналіста в позитивному сенсі цього слова", Жирик сидить тихо і в телевізор та Інтернет не лізе. Є автором over 9000 мемів.


[ред.] Відомі меми

Лулзам від Жириновського немає числа, і всі не припам'ятаєш вже, але ж деякі запам’яталися особливо:

«Мама моя русская, а папа у меня - юрист» — кажуть, що так він відповів на питання хто він за національністю. Жарт виявився надзвичайно вдалим, його добре пам’ятають, хоча пройшло майже двадцять років!

«Российские солдаты должны вымыть свои сапоги в Индийском океане» — відома цитата із книги Жирика, яка зветься «Харчок на Захід».

«Россия, ты одурела!» — це сказав не він, так вигукнув інтелігент Карякін, коли побачив результати виборів у першу Держдуму, на яких переконливо переміг Жириновський зі своєю партією.


[ред.] Відео-клоунада

(link)
(link)

Відео-лулзів за участю Жирика надзвичайно велика кількість. Найстарішим із них є обливання піпісіновим (апельсиновим) соком Бориса Нємцова у телевізійному єврейському міжсобойчику "Один на один", який вів покійний нині Лістьєв. Також дуже популярним є виступ Жирика в Іраці, де він материть Буша. А перед так званими «президентськими виборами» в Росії він (за завданням Кураторів) взяв участь у «теледебатах» із опозиційним кандидатом Богдановим, перетворивши їх на якусь галіматью з матами та бійкою. Якщо вас не забанено на Ютубі, то ви можете знайти там ще десятки його «отжигів».

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти