Зомбоящик

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Зомбоящик — так у наших інтернетах називають телевізор, за допомогою якого ZOG зомбує населення, збільшуючи відсоток бидла. Крім того, поки ще інтернет не поширився в усі усюди, зомбоящик залишається основним джерелом мемів у цій країні.

А якщо ви раптом належите до тих людей, які не дивляться зомбояшик і дуже цим пишаються, нічого страшного, зараз ми все коротенько розповімо.


Зміст

[ред.] Педерачі Передачі

Найголовніші продукти зомбоефіру, про які необхідно знати. Про більшість ми ще напишемо більш детальні статті, але наразі маємо те, що маємо:

[ред.] Перший національний

Перший національний, він же УТ-1, він же ТРК "Ера" - в минулому єдиний державний канал України, який разом з ЦТ (нині це Інтер) тошнив на всю Україну.

Нині на фоні приватних каналів намагається смикатися, але з цих тілорухів мало що виходить.

Канал Міх-Міхича Поплавського, "Кропива" якого і символізує канал вцілому - одні зарості бур'яну.

[ред.] Ти не один

Тьху, бля, Один плюс один!

Лого 1+1

Канал Бідної Насті, Довгоносиків, Каті Пушкарьової та інших довгограючих жахів.

Нинішні маразми:

Не знаємо, яким макаром, але з 1+1 хитрожопо відділився 2+2, на якому

[ред.] Інтер

Інтер

Велика частина мовлення ведеться російською, навіть випуски новин.

Подарував світу "Караоке на майдані" (і "Шанс" разом з ним), Савіка Шустера та пряму 8-годинну трансляцію введення американських військ до Іраку. Під час суспільної україномовізації відрізнився [1] тим, що показував фільми російською, а повтори - вже українською. Це важко осягнути, втім і не треба. Зараз транслює понурі серіали, а усі смачності зпихнув на Enter та Enter-film.

Відомий ще тим, що за домовленістю зі студією "Квартал 95", що тижня показував їх нові концерти. Зараз Вовчик Зеленський - моцний бугор саме на цьому телеканалі

[ред.] 5 канал

Лого
X 35649a2d.jpg

5 канал — канал, який працює на НЕЇ. Називає себе каналом чесних новин.

Закриття

Канал намагалися закрити 26 серпня 2010 року.

Щоб не транслювалося на цьому каналі, увесь час знизу екрану повзуть два рядочки. І роблять вони це з різними швидкостями, мають абсолютно різний зміст. Якщо спробувати читати їх водночас з тим, що Ви дивитесь, і зі слуханням новин, можна отримати винесення мозку.

Спеціалізується на політиці і новинах.

Студія хитрожопо виходить вікнами на саме розвідувальне із усіх українських управлінь - ГУР, що на Рибальському півострові біля монітору "Желєзняков"

[ред.] Новий канал

логотип каналу Н

Яоїсь єдиної політики каналу не спостерігається - скупається усе... що файно продається [2]

Часто підсвічуються:

[ред.] M1

логотип каналу своїми кольорами нагадує нам про Юлю

M1(перший музичний) - перший український музичний телеканал, щось на зразок MTV.

Складається з пафосних кліпів вітчизняних, подекуди, зарубіжних піснярів. Років N`адцять назад концетрація української/російської попси була доволі незначна. Доволі часто там можна було спостерігати кліпи/концерти Ramstain, Eminem, Element Eighty, Britney Spears, Joe Cocker і т.п.

Також анонімус помітив там телепередачки, в які запрошують наших зірок, де ті довго й нудно про щось теревенять. Ведучими часто бувають або зірки яким не вистачає грошей, або гламурні лярви з інституту Поплавського та підараси.

Популярність

Телеканал обожнюють школярі, за те, що там показують кліпи улюблених співаків, говорять про молодь і багато сміються. А ще там є/був slo motion, майже як в Max Pain!

Раніше канал був більш обожнюваний, тому що там показували дурненький мультик про жовту американську сім'ю, та виготовлений тією ж конторою мультик про майбутнє. А ще раніше, там також показували передачку про комп’ютерні ігри — GameDoc. З хвостатим пацанчиком у головній ролі, який коментував за кадром ґеймплейні відео. За відсутності IBM PC, PS, PSP, Dendy etc та Internet передачка дуже доставляла.

Зараз

нецікаво.

[ред.] СТБ

В минулому - 10-тий канал

Україна МАЄ талант
Нині
Ведучі

Скільки не пробував перевести сторінку Ведучі на українську мову - сайт все-рівно повертається на російський варіант [5]

[ред.] Примітки

  1. навіть цим не вирізнявся, бо таке саме вирвовухо робить "Україна"
  2. Називається: греби, що подешевше!!
  3. Ґрайхлопчик - Плейбой
  4. Нехілі, скажу Вам, цицьки
  5. А я мав на увазі то все перекладати
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти