Камвхори

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Варіант САБЖУ з прихованими цицьками

Камвхора (камхора, камфорка, англ. camwhore, читаеться — [kam`ho:]) — підвид attention whore. В цілому — будь-яка дівчина за наявности у неї в руках фото-, відео- чи, може, вебкамери.

Отже, камвхорінг — процес залучення уваги до своєї персони не вельми важким шляхом виконнання і публікації (де тільки!!) своїх зображень у громадсько-доступних місцях.

При цьому особлива увага — на молоденьких, симпатичних і не завантажених зайвим одягом дівчаток.

Подібна уніформа — що не дивно — створює такий-собі імідж панянки не занадто важкої поведінки. Саме таких і мають на увазі, застосовуючи вислів «камвхора».


Також камвхорою з гидотним презирством звуть будь-кого, аби воно тіко постило аж бігом свої напівголі (і не зовсім) фотографії в /b/, не залежно від змісту, маси одягу, контексту поста, навіть коли фото в тему.

[ред.] Психолог-кум з приводу

Як свідчать британські психологи, будь-яка сама скромна жінка в своїх високоемоційних мріях уявляє себе оголеною на різному тлі і в різноманітних ситуаціях. У них ЦЕ в крові.

Сьогоднішні нанотехнології дозволили мрії легко втілювати у високоякісні кольорові зображення. І коли сабж не зовсім з вилами кидається на комп’ютер — усьо, процес пішов…

[ред.] У цій Вікі

[ред.] Посилання

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти