Коннект.юа

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Щось середнє поміж Фкантактє і 1-класніками, проте, українське.

Хоча, при більш ретельному розгляданні, коли прям вилуплюєш очі у монітор, і вони починають рясніти сльозою, стає все більше і більше зрозумілим, що, окрім UA після CONNECT , нічого українського там-таки і нема; ну, хіба ще населені пункти України в адресах дописувачів - і тих, хто "жжот", і тих, хто не дуже...

Цікаво, що на момент створення у 2007 мав власний поштовий сервіс під Ґуґлом, але зараз доступний лише адмінам, а рядовим юзерам - зась.

Взагалі-то, задумувалося, як соціяльна мережа знайомств. Дашенькі-Машенькі і Танєчкі бажають познайомитися з (ТТХ, бажана модель, срок пробєга в моточасах або кіломєтраж, обйом біцепса-тріцепса-пєніса, ну, Ти вїхав...)

Оскільки в 1-класніках збирається молодьож, кому за 45, а у Фкантактє - школота, connect.ua мало би збирати під клюбом в своїй соціяльній мережі щось посередині.

Сервіси

Зміст

[ред.] О проЄктє

(З анонсу) Так влаштований наш блядзький світ, що людина може повноцінно жити і проявляти свою індивідуальність тільки у взаємозв'язку з іншими людьми. Тому якщо нема реґулярного сєксу відсутні серйозні стосунки, вона - в сенсі людина - додає масу зусиль щоб знайти собі де би трахнутись супутника життя і облаштувати своє особисте життя.

Але як знайти свою другу половинку, коли бухаєш, колешся, вариш ширку якщо увесь час віддано роботі і домашнім турботам? Найкращий вихід - скористатися можливостями Інтернету який давно вже перетворився на Мережу стосунків між людьми самих різних інтересів і захоплень. Тому знайомства для серйозних стосунків виникають в глобальній мережі частіше, ніж ми це собі уявляємо.

І шо - ЖЖОТ??

Наш сайт допоможе вам набути нових знайомств як для серйозних стосунків ґуд бай, свобода!, так і просто заради стрємітєльного перепіхону дружби по листуванню, віртуального роману або швидкоплинного захоплення!

Якщо ви хочете познайомитися з дівчиною або завести знайомства з хлопцем, з нами зробити це легко. Главне отфотошопити власну пику - і вйо! [1]

[ред.] Сервіси

[ред.] Жжот? Ілі нє жжот?

Система наступна. Ваша (чи не Ваша, а артіста Алєна Делона або красавчеґа Дєніскі з 9-В; аби тіко з Вашим хитрожопим ніком) пика, пройдя фільтри бойового мистецтва восточного фотошопа, поміщається на сайті. А потом вся братва ставить міточки "Жжот!"

Чесно? Більш пиздуватого заняття годі й шукати. Потім на Ваш е-мейл, засвічений при реєстрації, приходить месідж: "Рітулька - красатулька - папіна доця - стєрва паставіла тєбє аЦЦенку "ЖЖОТ"!

І шо? Бігти топитися? Плигать з Південного мосту у Дніпро? Брити потилицю нах а-ля Олесь Бузина? Яка мені хер різниця??? ЖҐУ я в очах дописувача Рітулька - красатулька - папіна доця - стєрва, чи нє ЖҐУ?

Вгадай: що тут головне?

Коротше, Креш-Тест для дебілів.

[ред.] Дуелі

Ну! Оце вже вещ! Похмурий зимовий ранок, облямовані смарагдами дуельні пістолі, останні приготування - і коротке "К БАРЬЄРУ!" Клас!..

А хєра! Я теж так подумав. Спочатку. А насправді

Выбирай людей, которые тебе нравятся, и узнай, нравишься ли ты им! Анкеты участников открываются друг другу только после совпадения. Чем дольше ты находишься в онлайне, тем чаще ты будешь показываться другим людям.
Ґдє-то так...

При чому тут Дуелі? Яким боком? Все ті ж самі чмокі-чмокі...

Особливе збочення, коли поряд дві фотки: "А какая тєбє больше нравіцца?" - на одній панянка в шубі, хутряній шапці - одні очі посеред засніженого лісу, а поряд - інша - в купальнику на яхті з цицьками навипуск.

[ред.] Анкети

Спеціяльно перевів мову сайту на українську. Далі без коментарів. Орфографії, пунктуації та інші синтаксиси - аФФторки.

Інтереси
Діяльність
Сошла с ума.. Меня бросил парень, есть мудрость что секс лучшее лекарство от душевной боли! Может кто то вылечит меня? =)))
Улюблена музика
club, rnb, dnb, rap
Улюблені телешоу
КВН, ну это всё шо по телику сатрю, всё остальное качаю с нэта и на компе сатрю
Улюблені фільми
"Обсуждению не подлежит 1, 2", "13-й район", "Трансформеры" и много еще
Улюблені ігри
клабар, монополия
Цитати
Когда мужчина смотрит на женщину, дьявол надевает ему розовые очки.
Про мене
облака, обнимать, одиночество, он, отдых, отказывать, открытость, ошибаться, петь, плакать, подоконники, полувзгляды, призраки, прикосновения принципы, провоцировать, просыпающийся город [2]

[ред.] Чи такий варіянт

Про мене
Марка → девушка.
Класс → представительский
Год выпуска → 1990
Место сборки → Украина
Пробег → 20
Цвет → тёмный
Высота → 170см
Привод → все ведущие
Эксплуатация → бережная
Состояние новое
Расход топлива → маленький
Резина → низкий профиль мягкая без шипов...
Крыша → без вмятин и повреждений
Тормоза →новые используются по назначению , применяються но редко
Руль → гидроусилитель, но при жёсткой езде может клинить и отказывать в управлении вовсе.
На крутых поворотах иногда заносит
Состояние общее → отличное
Высокий клиренс хорошая проходимость

с тюнинигом...

Количество предыдущих владельцев → не установлено :)
Готова к длительной в том числе зимней эксплуатации
Хранение → новый тёплый просторный гараж
Работа двигателя → мягкая бесшумная..
Автопарковка, полная автоматика
Заводится → с полуоборота
Требует →любви ласки при обращении
Документы на руках
Тест драйв→ возможен только при обоюдной симпатии :) [3]

[ред.] Або

Інтереси
Улюблена музика - Меломанка!
Про мене - Стройная брюнетка с карими глазами , любящая выносить любимому человеку мозги(если они у него есть))))) - При этом очень нежная и романтичная))))) Я как наркотик-со мной умрёшь от передоза, а без меня от ломки! [4]

[ред.] Чи так

Улюблені фільми - ток комедии...
Улюблені Книги - оУу...
Улюблені ігри - прятки...Ыыыы
Про мене - мАфЕньКа йА мАлыфКа [5]


Нє, ну просто Пиздець всіх сподівань! Мозок нах! Таких анкєтафф 95 відсотків. Точно, шо "Обсуждению не подлежит 1, 2"

[ред.] А ще

А ще можна збирать гарєм. Не ясно тіко, нахуятонада.

[ред.] Також

Создай свою банду и общайся с бандами дівчат. Для создания банды отправь другу секретную ссылку: [6] [7]Хто не в'їхав - продолжаєт, я ВСЬО!

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти