Krautchan

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Краутчан)
Перейти до: навігація, пошук
Переклад.png

До уваги читачів!
у статті є іншомовні терміни. Наведіть на текст, щоб побачити переклад.


Krautchan
KrautchanDesu.jpg
Іміджборд
Статус Працює
Час з 01.05.2007 й до тепер
Адмінство Shaky, Tsaryu, Der General
Мова Німецька
Рушій DesuChan
Адреса http://krautchan.net


Krautchan — німецький іміджборд. Був заснований у 1945 29 квітня 2007, але день народження святкується чомусь першого травня. Krautchan був створений як заміна іншому німецькому чану «Перший канал» (Einskanal), який перестав функціонувати 25 січня 2006 (в Німеччині в той день було Різдво, тому це досить символічно), і Краутчан якийсь час називався «Неофіційним першим каналом». Чан не є дуже активним, але час від часу на нього налітають москалі, які оголошують Краутчан своєю територією. Проте зазвичай німецьким анонам на це трохи начхати.

Цікаво те, що усі аноніму на Краутчані називають Берндами (Bernd). Це німецьке ім’я, але дуууже непопулярне. Так, наприклад, в усій Баварії немає жодного Бернду.

Власне усе оформлення іміджборду, жарти у банерах і в самих постах каже нам, що нам брехали, кажучи, що німці відчувають комплекс вини за Другу Світову. Вони, сміються над цим не гірше, ніж росіяни сміються над Сталіним і Леніним. Насправді, треба брати з них приклад.

Зміст

[ред.] Історія

[ред.] Створення

Після падіння Айнсканалу усім стало ясно, що адмін айнсканалу зовсім не збирається підіймати чан, тому користувачі Shaky, Tsaryu і Der General вирішили створити свій сайт. Назву спочатку хотіли залиши стару, але колишний володар прав на назву вже більше їх не мав. Тому було вирішено вигадати власну назву. Робоча назва проекту була «Neukanal», але, за словами авторів, для нового проекту ця назва була надто schwul. Сама назва Краутчан виникла з такого діалогу:

Session Start: Mon Feb 12 11:27:43 2007
Session Ident: #einskanal
[…]
[20:43:54] <dergeneral> wurstchan — wurst — смажена ковбаска, національне німецьке блюдо
[20:43:57] <Shaky> teutschchan, fertig — teutsch — написане з помилкою «teutonisch», тобто тевтонський
[20:44:01] <Shaky> krautchan — kraut — капуста, або краби та креветки, або взагалі бур’ян
[20:44:04] <Tsaryu> SAUERKRAUTKANAL — Sauerkraut — кисла або квашена капуста
[20:44:11] <dergeneral> krautchan?
[20:44:12] <dergeneral> hm
[20:44:14] <Tsaryu> krautchan klingt gut XD
[20:44:27] <dergeneral> hmhm
[20:44:30] <dergeneral> mal notieren

Суїсейсекі дивиться на тебе з сумом

[ред.] Перша Смерть

У ніч з 12 на 13 жовтня 2008 усі користувачі, які заходили до Краутчану, бачили забраження, на якому можна будло побачити такий сумний напис:

In der Nacht vom 12. auf den. 13 Oktober verstarb nach langer Krankenheit unser geliebtes Imageboard Krautchan. Von seinen Beschützem im Strich gelassen und von seinen Freunden verraten fand es nach einem tapfeteren, endlos schneidenden Kampf schließlich seinen Frieden. Träum schön, süße Prinzessin, viel zu lange hab ich dich leiden lassen. ;_;

Demnächst vermutlich auf diesem Kanal: Eine fesche Mischung aus 12chan, Fragt Dr. Sommer, Stormfront und Gaia. Bleiben Sie dran!

Перклад:

У ніч з 12 на 13 жовтня, після важкої хвороби помер наш коханий іміджборд Краутчан. Зраджений своїми друзями і покинутий своїми захисниками у біді, після хороброго нескінченного бою він знайшов нарешті спокій. Солодких снів, милий принц, надто довго ти страждав. :'(

Вірогідно, скоро на нашому каналі: весела суміш з 12чану, запитуйте Dr. Sommer, Stormfront und Gaia. Залишайтеся з нами!

Адміни пояснили цей випадок наступними словами: «Дошки були недоступні через проблеми з сервером. Це був найтяжчий день для Караутчану!»

На щастя це тривало лише один день.

[ред.] Дошки

Krautchan Alltogether

Доши Краутчану мало відрізняються від стандартних дошок чанів.

[ред.] Діючі дошки

Головні

Другорядні

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /home/deimos/ukrmemoria.com/w/images/3/35/Краутполія.jpg
Краутполія — продукт /k/

Найкращі

Інші

[ред.] Видалені дошки

Дівчата Краутчану

[ред.] Меми Краутчану

Більшість мемів Краутчану є перекладеними мемами 4chan’у. Так, наприклад, слово get німці замінили словом Bekomm, а Win — Gewinn, TL;DR (Too Long; Didn't Read) — ZL;NG (Zu Lange; Nicht Gelesen) і так далі. Але є дещо унікальне. Спробуємо згадати все.

[ред.] Папуга Halt die Fresse

Fick Dich!

Папуга, який кричить Halt die Fresse. Власне Fresse — це іменник від слова fressen — їсти. І Fresse є частиною тіла, яка їсть. Хавало, так би мовити. Завали хавало. Найважчий аргумент усім, з ким ти не згоден.

[ред.] Fagott spielen

«Fagott» англійською це підар. Власне матюк. А слово «spielen» означає грати — грати підара, корчити з себе підара. Схоже на наше Корчити з себе дурня, але грубіше. Цей мем має продовження у вигляді слова Faggotspielerei — Гра підора, якщо це можна так перекласти.

Улюбдена гра Берндів

[ред.] Фріцл

Фріцл ist Liebesvoll

Австралійський герой Йозеф Фріцл (Josef Fritzl). Аналог українського Іво Бобула. На одному з баннерів Краутчану він присутній з написом «Willkommen daheim, Bernd!». Популярним є малюнок, на якому Фріцл намальований у грі Habbo Hotel і розмножений на весь екран у великій кількості.

Напис:Салі, ми тебе ніколи не забудемо, ти будеш жили у наших серцях

[ред.] Салí

Салí Абдель Хабіб Махмуд, марокканець, який жив у місті Кьольні (західна Німеччина) і був зарізаний німецьким школярем за спробу відібрати у того його рюкзак.
Сам Салі не був янголом — він був арабським нацистом і часто бив молодих німців, а також займався крадіжками. Взагалі це велика проблема Німеччини, яка перенаселена усілякими турками й арабами.[1] Через це після вбивства у Кьольні почалися масові сутички арабів з німецькими неонацистами. Не зважаючи на обставини смерті, араби трактують це вбивство як приклад ксенофобії.
Салі став об’єктом великої кількості фотожаб з обох сторін. Араби кажуть, що він був замолодий помирати, на що німці відповідають, що ніколи не рано помирати.

Ти не отримаєш мене, клятий арабе!

Також цікавий сам рюкзак, за який помер Салі. Німцями він називається не інакше як Ernster Rucksack. Чому? Дивись на картинку.

[ред.] Polandball

18px-Nuvola apps xmag.png
Основна стаття: Polandball

Мабуть, найкращий мем Краутчану. Вперше з’явився на /int/, але зараз його можна зустріти насправді усюди, навіть на Учані. Це серія книг у стилі комікс, де кожна країна зображена як коло (м’яч — ball). Спочатку у у них сміялися з Польщі, яка є посміховиськом усього /int/'у, але дуже швидко де стали комікси про усі країни світу. Краще про них не читати, а подивитися у Галереї.
Особливістю коміксу є те, що у Польщі перевернутий прапор, тобто червоний має бути згори, а не знизу. Чому саме так ніхто не знає. Росіяни вважають, що це через те, що у Польщі усе догори дригом, але коли один росіянин спробував так пояснити це на самому Краутчані, з нього посміялися і намалювали кілька картинок, де у російського прапору були перевернуті кольори. Якщо ви намалюєте Польщу з правильними кольорами, вас назвуть нубом. Ми вас попередили.
Комікс є таким популярним, що замість прапорів на Краутчанівському інті зображені саме кантріболз. Є лише кілька виключень: Ізраїль, який є кубом, Сінгапур, який є трикутником (і називається Трінгапур), і Непал. Просто у Непала прапор складається з двох трикутників, так вже склалося.
Є не менш відомий підмем — Poland cannot into space. За подробицями — у відповідну статтю.

[ред.] Маскоти

[ред.] Suiseiseki

типоваголовна сторінка чану

Героїня аніме Rozen Maiden, Суйсейсекі є офіційним маскотом Краутчану. Саме її зображення постійно з’являється в новинах борди, їй належить фраза, яка стала крилатою на чані: «Vee haff wayz to make you post!» — фонетично написане «We have ways to make you post» — «Ми можемо змусити тебе зробити пост!». Особливою популярністю серед користувачів не має, але є свого роду обличчям Круатчану. Саме вона присутня на лоґо, яке ви можете побачити зверху, і саме вона повідомляла усім про те, що Краутчан помер, тієї сумної ночі з 12 на 13 жовтня 2008.

[ред.] Heinrich

Неофіційний маскот Краутчану Гайнріх (Heinrich) — невідома, але досить мила істота у шоломі вояків Німеччини часів другої світової. найчастіше вдягнений лише у шолом і труси. Вперше з’явився ще на німецькомовних тредах 4чану. Частіше за все малюється з вставленим уперед вказівним пальцем і підписом «Nein Du!» — перекладене 4чанівське No U!. Без коми обов’язково, це не помилка, це особливість мему.

[ред.] KC-Сленг

sagen, sägen японське sageru, форчанівське Sage
grillen gehen Вбий себе, стань героєм
eine Held werden власне «стати героєм», дивись попередній пункт
Neuschuchtel форчаніаське newfag, ньюфаг, нуб
lauern форчаніаське луркати, шукати
Fick dich weg, du Homofürst Прохання покинути інтернети
meer Більше, написане з помилкою mehr, форчанівське moar
Schuchtel форчанівський фаггот
Fagottspieler / Fagott spielen вже казав
HDF Halt die Fresse
STAUM! Подив
Neubiene Переклад англійського Newbie (= ньюбі, нуь)
Krautbiene Нуб на Краутчані
drin vor X Переклад англійського «Inb4» (In before), тобто «за вийнятком Х».
Вплив Краутчану на все

[ред.] Вплив Краутчану на Учан

Власне, саме з Краутчану Учан змалював інт. Ще з Краутчану були змальовані банери (які є не лише на Краутчані), і цей плагіат навіть не був замаскований — Ясон так і сказав, намалюйте нові банери Учану, як це є на Крауті.

[ред.] Галерея

[ред.] Див. також

[ред.] Примітки

  1. Є навіть німецький анекдот, який був перекладений на багато мов:
    У Туреччині відбулося кілька серйозних терактів.
    США надіслала Туреччині грошову допомогу
    Росія надіслала Туреччині ліки для постраждалих
    Німеччина надіслала Туреччині турків.

[ред.] Посилання

Шаблон:ПС
Отримано з http://ukrmemoria.com/Krautchan
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти