Арсеній

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Кролик Сєня)
Перейти до: навігація, пошук
Молящійся Кролєг (фото eagle_x)
Арсеній Цукерко (або ж Кролєг у циліндрі)
Арсеній. Врятувати країну

Арсеній Яценюк (aka Кролик Сєня, Кіндер-Сюрприз, Онаній, Піся́й) — молодий демократ з нібито доброякісними генами. Відомий своїм спікерством у Верховній Раді та участю у президенстьких перегонах 2010 року.

Зміст

[ред.] Елементи біографії

Під час Помаранчевої революції, будучи першим заступником голови Національного банку, втримав гривню від падіння, зростання і всяких інших рухів. Головою Нацбанку тоді був Тігіпка, зайнятий організовуванням агітації за ПроФФесора.

У 2007 був несподівано обраний головою Верховного Цирку (від помаранчевої коаліції). Став наймолодшою за віком людиною на цій посаді, та й взагалі серед високопосадовців. Тоді-то прізвисько Кіндер-Сюрприз кулуарно і прилипло.

Фіґурант приймав участь у президентських перегонах 2010 року. Він влаштував нехуйову передвиборчу кампанію (дивись деталі нижче) і одержав у першому турі 6,96% голосів, посівши четверте місце.

[ред.] Врятувати країну!

Влітку 2009 року по містах України з’явилися біґ-борди з портретом сабжу та слоганом «Арсеній. Врятувати країну». Очевидно, пЄарці не дарма їли свій хліб, бо величезна кількість ЖЖшних та форумних сидільців почала обговорювати плакати та того, хто на них зображений, а фотожабами на них можна заселити невеличкий фото-ставок.

Також варто відмітити, що агітатори сабжу сиділи не у звичайних палатках базарного типу, а у якихось прикольних, схожих на армійські. Окрім того, в кожного з агітаторів на голові є панамка, скручена з агітматеріалу самого Яценюка. Всі почали срати цеглою, мовляв, неповага до того, за кого агітують! Але потім виявилось, що їм це не тільки дозволяється, але й рекомендується в штабах! Що й казати, оригінальненько.

[ред.] Онаній

На Західній Україні тим часом з’явилися білборди, що пародіюють фронтові агітки Арсенія. На них зображено якогось п’яницю, під яким написано ОНАНІЙ. Поруч абсурдні лозунги по типу: Вимагаю обирання президента з 25 років etc. Походження встановити не вдалось, однак більшість народу впевнена, що борд замовлений самим штабом Яценюка.

[ред.] Галерея: Врятувати Країну!


[ред.] Галерея: Врятувати країну! Пародії

[ред.] Твіттер

Кролєга досить часто порівнювали з Обамою. [1] Якщо хто не в курсі, це теперішній президент Піндосії, який широко використовував Твіттер і взагалі нові медіа під час виборів. Довгий час громадськість думала, що повідомлення у твітерському акаунті написані сабжем мало не власноруч. Кілька місяців йшло більш-менш активне спілкування, кількість прихильників акаунту росла. Аж тут раптом в середині липня Сеня по зомбоящику заявив, що він ні до якого твітеру поки що не дописує, але обов’язково буде. І дійсно, тут же з’явилися ЖЖ-юзер та твітер . Бідолашна громадськість не знала куди, бігти, де срати у каментах писати справжньому Кролегу. Згодом інтрига вирішилась: власник зізнався, що акаунт був фейковим. [2] Щоправда, громадськість так і не дізналася ім’я цієї падлюки, хоча кандидатур вистачає.

[ред.] Літературні негри

No comment

На історії з твітером інтернет-пригоди сабжу не закінчились. Доволі скоро читачі його жежешки виявили, що принаймні деякий час від імені фігуранта пишуть та коментують "літературні негри". (хлопчик переплутав акаунти та висрав приватного камєнта з-під Сєні). Зараз в його ЖЖ тусуються тролі, журналісти та офісні лохи: провокують, сруться, виловлюють «штабних» коментаторів - дуже весело!

На початку серпня 2009 року історія з "літературними неграми" повторилася з новою силою: один з пЄарчеґів знову налажав з акаунтами та захуячив від імені Кролєга камєнта:

И вообщем подхожу я к твоей маме и ссу ей в рот.

заступишься за мамочку или промолчишь ссікливое гавно? Думаю, что ті промолчишь, потому что ві пидары московские всегда молчите когда вам правду говоришь! Бхагагагагагага!!!!

Подальший перебіг подій доставляв. Виявилось, що ЖЖ Арсеньки веде не хто інший, як відомий троль lumpen, який, як потім стало відомо, працює у штабі Яценюка. На цьому прикладі, шановні нуби, ми бачимо, як шкідливо іноді забути перелогінитись і як чудово користуватись декількома браузерами для різних цілей. А головне - кращого палєва для троля годі й придумати.

[ред.] Сєня і національне питання

(link)

Популярними в інеті є срачі про національність Яценюка. Чорні пЄарчеги насували в інет компромат щодо цього, та й сам фігурант не збирається закривати це питання. Його тактика схожа на те, як діяв російський презик Мєдвєдєв: Кролєг позиціонує себе як українця, але ж одночасно натякає (дуже прозоро), що в нього з цим питанням «таки все дуже непросто». Коли інтерес до цього згас, він виклав у себе ролік - і все почалося знову.

[ред.] Схожість з Кірієнко

Популярною темою є схожість Яценюка з відомим московським політиком 90-х Сергієм Кірієнко. Той політик теж був дуже молодою людиною з доброякісними генами, яку деякі сили просунули на саму гору. Ставши прем’єром, «Кіндер-сюрприз» зробив дефолт, на якому хтось нехуйово заробив, а інші втратили.


(link)

[ред.] Зв’язки з ZOG

Деякі критики закидають Кролєгу, що він бере гроші у єврейського олігарха Фірташа. Сєня спростовує це і каже, що гроші йому дає єврейський олігарх Пінчук.

А технічним кандидатом, який діяв на користь, Арсенія був таки Михайло Бродський. Ой вей!

Втім, насправді досвічені люди кажуть, що гроши Арсенію дав татарин Юрушев. Ось така хуйня, малята

[ред.] Примітки

  1. Особливо з цього приводу пісяв окропчиком відомий новомедіаексперт Максим Саваневський, який навіть на скору руку склепав семінарчик з оглядом передвиборчої кампанії Обами під шумок Арсенієвської з метою зрубити бабла. Певно, зміг.
  2. інтерв’ю з цією людиною
Niwt9k 04 80.jpg

Матеріял цієї статті СТАРИЙ
як лайно мамонта

Сюди кожен юзер може додати, ЩО САМЕ на його думку старе, і що з ним робити


Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти