Ктулху

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Ктулху захаває всіх
Старовинна мантра
Ктулху, як Він Є

Ктулху - надстаровинне комбіноване трансформероподібне божество-чудовисько; являє собою сімбіоз:

Увесь такий зелений, липкий і товстий. Слоупок - миле створіння в порівнянні - нервово відпочиває в кутку.

Кіндер-сюрприз з Ктулху для діток, хворих на ДЦП. Граючись з Ктулху, дітки починають ходити і розмовляти, причому ґлаґолєши на чужих язицех

Розмірами десь із середній дніпровський дебаркадер, що то відчалюють, то назад причалюють до Набережно-Хрещатицької набережної Києва.

Видає різноманітні звуки, популярно і дохідливо описані отут, а передача їх на нашій ЖБК [1] все-рівно не точна. Самий примітивний переклад до української - це коли Ктулху каже "Фтанг" (шось типу, як москаль каже "пєрвєд-мєдвєд").

Зміст

[ред.] Відкіля воно

З наших хлопаків, ну, з НАШИХ, - ми у всіх питали, - ніхто не знає, хто то є Лавкрафт. Коротше, наші кажуть, що отой самий Лавкрафт його і придумав десь іще задовго до Помаранчової революції.

Фото Ктулху з архівів радехівської райсудмедекспертизи

До нас прийшло із їхніх рунетів (цікаво, як воно промайнуло білорусько-українську митницю, таке здоровяче? мабуть, прикинулося купою мішків з китайською гречкою для голодної Вкраїни)

Ну, як завжди - як не яка гидота, то обовязково від москалів, о!

[ред.] Гастрономічні вподобання

Блондинкам Ктулху не страшний. Ви запитаєте, чому? А відповідь - вона на поверхні. Бо воно - таке здорове та дурне, а живиться лишень мозком.

А ще в даний момент він спить.

[ред.] Сучасні мегазнання про Ктулху

[ред.] А ще

А ще - у Ктулху є тентаклі [2]

[ред.] В інших інтернетах

[ред.] Примітки

  1. ЖБК - у расових канонічних ісконніков ета ЖидаБандеравская Клавіатура
  2. Тентаклі (tentacles, tentacle-hentai) — щупальця монстрів, що нагадують собою статевий член і з'являються у великій кількості аніме/манги хентайної спрямованості (а також в еротичних дорамах). Внаслідок поширеності творів, що акцентують увагу на еротичних сценах за участю щупалець, для позначення такої стилістики іноді застосовується термін „tentacle-hentai“ або „tentacle rape“.
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти