Куля Свіборга

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Куля Свіборгу)
Перейти до: навігація, пошук

Stub.png Стаття стовідсотково недописана, і в неї треба пододавати ще багато-багато чого.

Коли я дивлюсь на свіборга (мені здається) він дивиться на мене — як на лайно!

— zudl


Куля Свіборгу, вона брутальна...

Куля Свіборгу - мем російських інтернетів, розроблений юзером сайту gamedev.ru з нікнеймом zudl. Сабж має вигляд виконаної в об'ємній графіці сфери, на яку було натягнуто сурове й брутальне обличчя. Сама по собі структура звичайнісінька, проте, натягнута на Кулю Свіборга вона викликала море лулзів і підтримки.
Завдяки своєму брутальному, безсердечному, жорстокому й суворому погляду він став чи мало, чи багато - еталоном Брутальності у всьому Рунеті, заполонивши не тільки російський, але й українській та інші інтернети.
Алсо, на даний момент Куля Свіборгу - герой комп'ютерних ігор, сайтів, онлайн-спільнот. Офіційний російський фан-сайт - swiborg.com.
Сам автор із набуттям популярності мему придумав до неї фразу, вказану на початку статті, що набула популярності разом із сабжем і цитується трохи менше, ніж у половині всього креативу чи копіпасти на Свіборга. Також із часом були видумані аксіоми, що пояснюють такі факти, як ідеальна сферична форма Свіборгу:

Свіборг має ідеально округлу форму, оскільки для Свіборга важливо ніколи не дивитись на себе, інакше він, за визначенням, був би лайном.

Алсо, брати Стругацькі задовго до появи інтернетів де-факто розповіли нам про основні симптоми Свіборгу:

Вы думаете, что если человек цитирует Зурзмансора или Гегеля, то это — о! А такой человек смотрит на Вас и видит кучу дерьма, ему Вас не жалко, потому что Вы и по Гегелю дерьмо, и по Зурзмансору тоже дерьмо. Дерьмо по определению. А что за границами этого дерьма — определения — его не интересует.

— А. і Б. Стругацькі


[ред.] Важливі псевдофакти

[ред.] Примітки

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти