Кучма

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з Кучмо)
Перейти до: навігація, пошук
Eye.gif

Увага! У статті надто мало зображень!
Додайте їх! Якби ми хотіли почитати, ми б пішли на Вікіпедію!

Привіiiт?

Леонід Кучма - другий президент України, основоположник кучмізму, заводчик кучманоїдів та різеншнауцерів. Пік діяльності сабжу припав на доінтернетний період, тому мемів було згенеровано порівняно небагато.

Зміст

[ред.] Елементи біографії

Жовтень 1992 — вересень 1993 — прем'єр-міністр України. 10 липня 1994 — обраний на посаду Президента, основний конкурент — Кравчук 14 листопада 1999 вдруге обраний на посаду Президента, головним конкурентом був комуняка Пєтя Симон. Інший конкуреннт, Вячеслав Чорновіл, на той час уже поповнив ряди мертвих героїв

Осінь-зима 2000 року — касетний скандал та акція "Україна без Кучми" - дебют Югочки, небезуспішний.

Осінь 2004 — Помаранчева революція змушує сабж піти на політичну пенсію, а він івхуйнедує - К.О.

[ред.] Гасла


[ред.] Кучмізм та Кучманоїди

На перших агітаційних матеріалах "Пори" був напис "Що таке кучмізм?". Розумілися під цим утиски свободи слова, корупція та інші негарні прояви "злочинної влади"

Кучманоїдами діячі опозиції називали кучмівських фаворитів. В принципі, те ж саме, що й любі друзі

[ред.] Кучмовоз

Бабусів з двоколесними возиками сабж успадкував від свого попередника. Через деякий час кравчучки стали називати кучмовозами.

Українська вікіпедія також думає, що кучмовозами називали тролейбуси виробництва Південного машинобудівного заводу, поява яких співпала з обранням Кучми.

[ред.] Касетний скандал

У 2000-му році дід Мороз оприлюднив записи розмов Кучми зі своїми наближеними кучманоїдами. Записи викликали багато лулзів (а ще більше обурення). Наприклад, виявилося, що Кучма матюкається як чоботар, і розмовляє з підлеглими "на общєпонятном" на дніпропетровській версії суржика. А ще серед розмов було чималенько приколів, коли, наприклад, Кучма пропонував повісити за яйця суддю, або ж коли запропонував "йобнути" депутата, який залупився на презика, або ж (найголовніше) коли запропонував щоб "чеченці викрали" занадто пиздливого журналіста Ґонґадзе.

Лулзи лулзами, а коли ці записи було використано щоб розпочати акцію «Україна без Кучми» — багато кому було не до сміху.

[ред.] Камази

За часи правління сабжу кілька "нєугодних" людей загинули за приблизно однакових обставин: зіткнення на трасі з вантажівкою. Це ягбе натяклало, тому опозиційні політичні діячі почали говорити про "Камази, послані злочинною владою". Наприклад, Ющ після набуття пупирчатості [1]:

Хотів би сказати окремі "компліменти" до влади: ви нас не отруїте! У вас не вистачить куль та КАМАЗів! Нас вам не зламати! Будуть знаходитись не один і не тисячі, а десятки тисяч нових Вадимів Гетьманів, Вячеславів Чорноволів, Гій Гонгадзе і багатьох-багатьох добрих людей України!

[ред.] Україна не Росія!

Книга Кучми, яку він видав у 2003 році. Кажуть, що планував видати сіквел «Грузія - не Туркменія». Книга стала одним із перших доказів діяльності Капітана Очевидності на території України.

[ред.] Живєє всєх живих

Файл:Http://img.tabloid.pravda.com.ua/images/doc/c/e/ceca1-2.jpg
Тужтесь, Леоніде Даниловичу, тужтесь!

Через якийсь час після Помаранчової революції відношення до Кучми стало стримано-позитивним. Схоже на те, як ставляться до совку : "ну, не так же вже й погано, жили ж якось". У 2008-му році йому влаштували нехуйовий ювілейчик у Києві з поздоровленнями від перших осіб, трансляціями по телебаченню, хвалебними фільмами тощо. А за рік до того, під час передвиборчої кампанії до Верховного Цирку, спритні хлопці замутили «Блок Кучма», намагаючись використати ностальгію «електорату» за часами «стабільності». Хлопці прорахувалися, бо лохів серед виборців дещо поменшало.

[ред.] Родичі

Олігарх та меценат Пінчук є чоловіком Олени Франчук, доньки сабжа. Сама Олена Франчук є головою благодійного фонду боротьби з ВІЛ/СНІД імені себе; час від часу фонд крутить по зомбоскринці рекламу безпечного сексу.

[ред.] Ще! Ще!

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти