ЛАЗ

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Image 385805230.jpg

ЛАЗ — (лупатий автобус, круїзний лайнер безкрайніх просторів ) львівський автотракторний автобусний завод, створений для виробництва засобів перевезення помідорів радянського пролетаріату із пункту Х в пункт Ж з мінімальною ймовірністю їх надмірного релаксу.

старенький симпатяга

Зміст

[ред.] Створення

Як і всі радянські хау-ноу з раціоналізаторськими ідеями "вдалого менегера" ЛАЗ 695 явив собою нашвидкоруч зібраний сарай, що може приводитись в рух одним з великої кількості існуючих двигунів для вантажівок:

На останні моделі зпижджені в мерса встановлюють більш сучасні та економічні агрегати:

Більшість автобусів модельного ряду споріднені з 695-м так само, як всі класичні ВАЗи видають в собі ту ж саму копійку.

[ред.] Добре чи погано

До переваг сабжу можна віднести дешевизну, простоту обслуговування та велику кількість запчастин також взаємозамінних з багатьма пилососами наших напрямків доріг. Про недоліки конструктивні особливості маємо зазначити:

[ред.] Конкуренти

Досить схожим [2]на 695-й був відомий продукт Лікінського автобусного заводу, міський ЛіАЗ-677 більш відомий в країнах соцтабору як "Русскоє чудо" [3]. Сабж отримав переднє розташування двигуна (тепер тепло водію) [4] і версію з АКПП (знову турбота про водія), але гідротрансформатор з'їдав велику частину потужності й так чахлого двигуна.

Також комфорту не додавала величезна відстань між сходами (ходять легенди про пасажирок зі зламаними ногами). Міжміським дизельним версіям основну конкуренцію складали угорські Ікаруси.

(&fmt=18 link) ЛАЗ у GTA4

[ред.] Срач

Останні роки на заводі у Львові відбуваються страсті мордасті конфлікти за участю бритоголових рейдерів, розлючених працівників та керівників, котрі мовчки спостерігають за всим цим з лікарняного ліжка та попивають валіум [1]. Справа в тім, що підприємство має серйозні борги перед совістю працівниками, комунальниками, замовниками... Тим не менше, завод досі імітує бурну діяльність, працівники бастують, бики негодують, відлучені від цицьки п'явки ходять по кабінетам з простягнутою рукою, ну а ми, як завжди, запасаємось попкорном.

[ред.] What a fuck

ЛАЗ навіть належить до об'єктів обожнювання... В країнах СНД, а тому і в рунеті існує плодиться і розмножується секта бусодрочерів судного дня, котрі завжди носять з собою камеру, та на відміну від культурного бидла, котре фотографує розвалені цехи, комах, хмарки, краплі води на листі(особливо круто, якщо фото чорнобіле), наші поцієнти фотографують засоби громадського транспорту, а особливо - автобуси. Вони тусуються в соцмережах або на спец. сайтах, де викладають свої фото з зазначенням марки, моделі, номерного знаку(я хуєю), міста та вулиці, де сабж був знятий. Потім всі дружно листають галереї своїх братів по розуму однодумців і люто фапають на них, знаходячи форми деяких моделей особливо сексуальними. А якщо серйозно то вищезгадані особи є підвидом транспортних фанатів, в котрих дитяче захоплення крупною технікою(вантажівки, автобуси, спецтехніка) переросло в певне псевдохоббі і не зникло з віком, тобто є певним проявом інфантильності.Пруф

[ред.] Сьогодні

В наш час міські та приміські ЛАЗи в більшості своїй, нащастя чи нажаль, замінені цими вашими Богданами, Іванами, Еталонами Харитонами. Маршрутки звісно вигідніший бізнес, але культура обслуговування залишає бажати кращого. Столицею та деякими обласними центрами курсують низькополі тролейбуси ЛАЗ зібрані з імпортних запчастин(взимку там реальний дубарь - анонімус гарантує). Нові туристичні автобуси купують не охоче, а старі часто замінюються китайцями, але держпідприємства продовжують затирати до дірок велику спадщину рухомого складу, пролетаріат не скаржитиметься.(&fmt=18 link) Музичний кліп з першим ЛАЗом

[ред.] Ще про сабж


[ред.] Виноски

  1. На бензинові урали встановлювався двигун ЗіЛ 509 як і на ЛАЗ 699р див. вище. Вся різниця в збільшеному на 1л. об'ємі, що додало неймовірних 25к.с то 60Нм
  2. Ні хріна він не схожий на ЛАЗ — хлів на колесах із більшістю «стоячих» місць
  3. Знов маленька неточність, бо в СРСР їх звали просто і ємко: «Скотовоз»
  4. Зате у вільній дупі набивалося стіко пролетарів, що скотовоз хєра їхав у хоч манюню гірку.

[ред.] Посилання

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти