Луркмор

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Луркомор — скопище москалів, наче б то «Інтернет енциклопедія». Насправді ж, є купкою анально-контужених бітардів. Луркмоар зародився після наступання комусь на хвіст у Вікіпедії, результатом чого весь луркмор називає Вікіпедію «Пєдівікія», а Вікіпедистів — «Вікіпідори». Файна Меморія була створена саме в наслідок популярізації Луркмору (це рідкісний випадок, коли завдяки гівну з’явився смарагд).

Емблема затишненької лурки

Зміст

[ред.] Трішки про них

[ред.] Москальські колеги про себе (переклад)

Ласкаво просимо в Луркомор'є! Здрастуйте. Це Луркомор'є — російський луркмоар. Ви можете редагувати будь-яку статтю, так само, як і у вікіпедії. Але, на відміну від вікіпедії, ми не ставимо своєю метою написати про усе на світі відразу, і не керуємося міфічними критеріями «значущості» і «енциклопедичності». Саме виходить. Що ми є? Луркомор'є — енциклопедія сучасної культури, фольклору і субкультури з точки зору інтелектуальної меншості. Починалося усе з интернет-мемів, ну і далі — усе. Зіткнулися з незвіданим? Не знаєте, що означають фрази типу

Бажаєте вивчити дисципліни Спеціальної Олімпіади, дізнатися більше про діяльність Михайла Саакашвілі і творчість Ігоря Губермана? Цікавитеся гопонебезпекою районів Тюмені або принципом роботи терморектального криптоаналізатора? Приходьте до нас і читайте. Можете чимось поділитися — дописуйте в існуючу статтю або створюйте нову. Тільки, будь ласка, без фанатизму.

[ред.] Вони про нас

Без перекладу, на їхній же собачій мові:

Файна Меморія — украинский говноклон нашего уютненького луркморья. Живёт силами 6-8 посетителей. Полон тонкой иронии, искрометного юмора, «известных» мемов Учана и цитат с УкрБаша.

Українська Драматика — созданная в альтернативу Мемории (самими поциентами, конечно, отрицается). Пополняется за счёт статей с Мемории и «интересных» статей о новых мемах учана. На сегодняшний день состоит из статей с мемории и унылых статей из одной строчки.

Оба говносайта не гнушаются втупую копипиздить отсюда контент.

[ред.] Ми про них

Плюси


Мінуси

[ред.] З чого складається середньостатистична стаття

[ред.] Почитати по темі


[ред.] А ще

[ред.] Примітки

  1. Якби їх було менше, — це було б нормально.
  2. Так самі Луркойоби називають ці «слова».
  3. До речі, вони повторюються. Є багато непотрібних плашок.
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти