Мамо чому я

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Суть

Мамо, чому я … — мем-приказка, що народився після проведеної у Києві агресивної рекламної кампанії. По всьому місту були розміщені білборди з оптимістичними написами «Мамо, чому я урод?»[1], «Мамо, чому я помер» та ін. Не менш оптимістичною була відповідь на запитання: «У наркоманів не буває здорових дітей».

Згодом наркоманську психіку вирішили поберегти, і бігборди прибрали з вулиць. Але у інтернеті лишилася певна кількість фотожаб[2]. Саме запитання, дещо видозмінене («мамо, чому я програміст, лінуксоїд, …») ще певний час використовувалося, поки про нього остаточно не забули.

Трохи гумору додав збіг обставин: в якомусь місці поряд розмістили поздоровлення дитини з днем народження та один з бігбордів акції.

Після обрання Космосу мером про підзабутий на той час мем знову згадали: «Мамо, чому я мер? … сама дивуюсь»

Зміст

[ред.] Оригінальні зображення

[ред.] Пародії

[ред.] Автор

Троль державного рівня

Автором цієї акції виявився пан Артем Біденко. Саме він і є організатором декількох акцій-провокацій «Кохаймося!», «Мама, чому я помер?», а також низки рекламних кампаній політичних та корпоративних клієнтів. Він народився у Києві у 1981 році, закінчив «Києво-Могилянську Академію», магістр політології. Довгий час працював в аналітичних установах: Інститут політики, Лабораторія законодавчих ініціатив, Міжнародний інститут порівняльного аналізу. З 2003 року працює керівником Асоціації зовнішньої реклами України, виступаючи, по суті, лобістом галузі. Ось ще одна його акція, яка не отримала народної любові:

[ред.] Дивись також

[ред.] Примітки

  1. Урод у Словник.нет
  2. якийсь ЖЖ знайшовся з непоганою підбіркою [1]
Шаблон:ПС
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти