Молдова

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Молдова (рідше Мордова чи Мордовія) — країна імперія в жопі центрі Європи. Одна з найбагатших країн світу країна з середнім економічним становищем. Молдова славиться своїм дешевим і паленим вином, а також потужним і небезпечним тютюном.

Зміст

[ред.] Населення

Молдавський надшвидкістний аеротрамвай

В основному територію Молдови населяють морди — цигано-османо-українські мулати, що мутували в румунських болотах. Від мутації вони взяли найкраще: білий колір шкіри, волосся на голові, та дрібні і придкі ступні. Крім морд, територію країни населяють українці і москалі, які приїхали сюди у пошуках кращого життя залишились з часів козаччини.

[ред.] Історія

Молдова є історичною частиною Румунії.

В період з XIV по XIX століття існувало самостійне Молдавське князівство.

Східна Бессарабія стала частиною СРСР у 1940, західна залишилася в Румунії.

Молдова утворилась в 1940 році, коли СРСР забрала у Румунії більш-менш чисту територію.

Знову захоплена німецько-румунськими військами в 1941; відвойована Червоною армією в 1944.

З часом молдавани все більше вирізнялися з румунських циган, але свої геральдичні ознаки їм було робити впадлу, тож вони спіздили копіювали прапор і герб Румунії. Після здобуття незалежності в 1991 році, Молдова хоче повністю заволодіти територією Румунії.

[ред.] Армія Молдови

Флагман молдовських ВМС

Велика Молдова має велику армію, в основному це задроти CS і Warcraft, та трохи Call of Duty. Але є і три пістолета ТТ 1933 року, один саморобний АК-47 і 10 пар парашутних штанів бенітона.

Також секретною зброєю Молдови є їхні ВМС, які тихо глушать рибу на Дністрі.

[ред.] Шалене Придністров'я

На території Великої Імперії Молдовії в люди хоче пробитися ще одна мега країна, яка прагне незалежності і комунізму одночасно, тобто неможливого. Вона знаходиться на історично українській території і зветься Мордовсько-придністровсько-республіко, англійською Transvistition або Gomoland. Лідером гомо-гопників є Жека Шевчук.

Велика кількість совко-гопників викликана міграцією до Молдови гомиків з с. Москви.

[ред.] Економіка

Молдовани повністю підняли з руїн румунську примітивну економіку, в майбутньому Молдова планує увійти у велику дев’ятку. Останні роки молдовське вино продають майже у всі країни світу.

Також висококваліфіковані молдовські будівельники працюють гамноляпами інженерами в багатьох країнах світу.

[ред.] Джерела

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти