Мужчина, Ви думаєте платити за свої яйця?

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Мужчина, Ви думаєте платити за свої яйця? – вживається, як вимога абсолютно безглуздої і безпідставної оплати, і до того ж звернена до стороннього. При цьому відповідь за своїм змістом абсолютно не пов’язана із змістом запитання, хоча містить ті ж слова, що і запитання.

Інше значення - "аби до чогось доколупатися" (типу, коли питають закурить, а потім, не залежно від відповіді, б'ють по морді, і, часом, ногами).

До речі, правильна відповідь - «А у мене що, якісь яйця особливі?»


[ред.] Історія виникнення

УРЖ, десь у другій половині 90 років в бандерштаті Рівне мав місце у міському тролейбусі. Хто не знає про Рівне – це там, де в лісі під Козлином (окремий мем, т.як місцеві мешканці одного лише цього села кажуть КозлИн, з наголосом на И, хоча всі решта «позакозлИнців» називають село КОзлин) совєцький розвідник ГРУ ГШ Кузнєцов зустрічався із своїми зв’язюками. А потім, після чергового променаду обер-лейтенанта до Рівного (де була штаб-квартира гауляйтера всія України Еріха Коха), що, як правило, супроводжувалося випилюванням пару-трійки високих фОшисських чинів, німецьких фОшистів відвідував страшенний баттхьорт, вони починали серти цеглою і випилювати з Рівного та із списків живих уцілому адекватних українців – тисячі їх, Царство Небесне. Там-таки, під Рівним народилася УПА, і герої-бандерівці дружньо випиляли як самого камрада Кузнєцова, так і його місцевого камрада Приходька (Царство Небесне). Повертаючись до наших яєць (о, сказонув!), нагадаю, що ця історія більш пізня, хоча і значно більш рання в порівнянні з відомою яєчною історією Проффесора у Івано-Франківську.


Так от, Рівне, тролейбус, Театральна площа. Набито битком На сидінні сидить дебелий дядько. Поряд на сидінні – здоровенна коробка, через дірки чітко видно, що в ній чарунки з яйцями. Іде кондукторка, сама в півтора охвати, пхається скрізь юрбу.

Діалог:

І в режимі криголама на середньому ходу ломиться далі до водія. На Театральній площі цей дядько виходить, заходить зовсім інший пасажир, і скромно сідає в куточок. Кондукторка, повертаючись від водія, не дивиться в бік «боржника», і на увесь тролейбус:

Тролейбус покатом, кондукторка, що глянула на чувака, розчинилася в етері. Реготіли так, що новий пасажир мусив вийти через пару зупинок.


[ред.] Близький аналог

Пам’ятаєте старий анекдот, коли два крокодили хотіли піддіти мавпу:

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти