НАТО

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Солдат НАТО
Карикатура з московської газети для пенсіонерів

НАТО — організація, створена ZOG для проведення крестових походів міжнародних військових операцій. Часто згадується в інтернетних суперечках через кампанії по вступу України до НАТО та проти нього.

Перша зупинка — НАТО![ред.]

Кілька років тому ZOG вирішив приєднати Україну до НАТО, аби створити геморой Європі та дати ляпаса П’ятій Імперії. В Україні з’явилися НатоТак-івці, які почали агітувати за вступ до НАТО. Вони казали лохам, що цей вступ є першим кроком до вступу у ЄС. Багатьом запам’ятався слоган: "Прямуєш до ЄС? Перша зупинка — НАТО". Ще хтось вигадав: "НАТО — так, Росії — fuck!" Але згодом виявилося, що Європі таке щастя нахуй не потрібне, і Північна Імперія не планує одержувати ляпаса, тож агітацію згодом припинили.

Проти НАТО, за дядю Рината![ред.]

Тема НАТО дуже сподобалася опозиційним силам, які зрозуміли, що на ній можна попіаритися. В анти-НАТОвських акціях відзначилися Партія Рингтонів, Вітренчиха, та комуністи.

НАТО є улюбленою темою для срачів в Інтернеті. Наприклад, у спірках про Кролєга, тому часто закидають, що саме його підпис стоїть на листі до Генерального Секретаря НАТО, з проханням прийняти Україну до Організації.

Солдат НАТО у Криму

NATO — No Action, Talk Only[ред.]

Відносини Україна-НАТО розвиваються за системою "Don't irritate the Bear"(Не варто дражнити ведмедика, він може вкусити), що ускладнює конструктивний діалог, бо все це піздеж або переливання з пустого в порожнє. Власне сама тема співпраці з НАТО викликає клімакс занепокоєння у більшості населення, тому вона й набула широкого розголосу. Зважаючи на баталії у Верховній Раді, справа до дій ніколи поки що не дійшла. Звідси і назва — "ПіздьожуБалачкам — Так, Діям — Ніяк".