НЛО

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

НЛО - неопізнаний летючий об'єкт. Продукт масових галюцінацій пілотів ВПС різних країн світу та людей напідпитку (різниця невелика). НЛО розвідали дорогу в Україну ще в часи Київської Русі. Нестор Літописець писав, що в 1065 році було «знамення на заході, зірка велика, із променями ніби кривавими. Звечора сходила вона на небо після заходу сонця, і так було сім днів». Нібито в той же час у Сетомлі, притоці річки Почайни під Києвом, рибалки витягли дивну на вигляд дитину — на обличчі в неї були помітні «срамні частини». Злякавшись, її знову кинули у воду. Не виключено, що це і був чоловічок-прибулець. По вулицях українських міст й досі блукають нащадки того прибульця - це ясно видно з виразу їх обличь.

В Українському фольклорі феномен НЛО відомий як "Летючий корабель" [1]


Найбільш досвідчені контактери з НЛО в Україні живуть у селищі Яблунівка Макарівського району Київської області. НЛО завітало до них ще у 1989 році. "НЛО приземлялося на полі за моїм городом, — згадує місцевий житель Микола Сліпченко. - Я побачив вогненну кулю, і перша думка обпекла. Подумав, горить будинок. Придивився, і на душі відлягло. Зрозумів, що на колгоспному буряку приземлився якийсь яскравий об’єкт. Покликав дружину, дітей, сусідів. Деякі односельчани крутили пальцем біля скроні, мовляв, «смикнув» склянку — от і ввижається. А ті, хто прибіг, змогли побачити НЛО з відстані 300-400 метрів. Це була золотава, але не сліпуча, а приємна для очей величезна куля діаметром 5-6 м. Всередині неї явно проглядався трикутник. Таким його побачили всі дорослі. А всім дітям чомусь було видно трикутник з кулею всередині"

За даними органів МВС і психіатрічної служби частота виявлення НЛО зростає перед виборами. Так, в 2009 році до України НЛО прилітали 94 рази: найчастіше до столиці і до шахтарів. Ресурс [2]не вказує чи бачили шахтарі НЛО під землею, але киянам воно вбачається вдвічі частіше. Інші регіони України увагою прибульців обділені - винуваті в тому, звісно, москалі[3]

Про НЛО співають пісень:


НЛО

Слова: Анатолій Матвійчук
Музика: Анатолій Матвійчук


Громадяни, слухайте новини:
"Уночі над містом Яготином
Пролітала чудернацька куля,
Синя-синя, як на лобі гуля.
Не диміла куля, не гриміла,
Вогниками тільки мерехтіла,
Сіла біля крайньої криниці,
Попила студеної водиці."

Приспів:
Що це було?
Мабуть, НЛО!
Ні сіло, ні впало,
По небу пливло.

Кажуть, що до тракториста Савки
Прилітали якось енелонавти,
Всі зелені, наче огірочки,
Випали з тарілки, мов із бочки.
Савка вийшов побалакать з ними,
Пригостив їх цигарками "Прима"
І тому зірвалась, кажуть факти,
Спроба міжпланетного контакту.

Приспів.

Катерина — дівчина привітна,
Тільки сьомий місяць як вагітна,
Кажуть люди, що то за холера? -
Не було у неї кавалера!
Бідкаються тато і матуся:
"Бідна наша донечка Катруся,
День і ніч сиділа з нами в хаті,
То, мабуть, усе пришельці кляті!"

Приспів.

А що НЛО? — Ніхто не знає,
Тільки чутка по землі літає,
Що не марні ті космічні гості —
Мабуть, будуть розпускать колгоспи!
Ну, а нам лишається чекати
І себе байками годувати,
А щоб не втрачати інтересу,
Скажемо - спасибі - рідній пресі!

Приспів.[4]

а школяри пишуть твори:

{{#if:|
... Вони постукали у вікно пізно ввечері. Маленькі, з металевими вусами і антенами на голові вони спочатку довго дивилися на мене маленькими червоними оченятами, а потім тихо спитали: "Чого хоче ясновельможна пані?".

"Нічого", вимовила я - "лише твір про НЛО написати з неологізмами і застарілими словами". "НЛО не буває" - бадьоро відповів один з дивних чоловічків. "Це уфологічний ексцес неповної середньої освіти". " Саме так. А ще це псевдономінативна модель пурістичного і евфемістичного характеру." "А що це таке?" - перепитала я. "А ми не знаємо" - гуртом відповіли антеноносні істоти і полетіли у височинь. І от я сиджу і гадаю: чи вони правду казали чи ні. Мабуть правду - всі знають що НЛО схоже на тарілку, а вони прилетіли у великій філіжанці кави.

{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:НЛО|Гайдлайнс|}}

Ще[ред.]

  • Одне з НЛО в Україні тривалий час було мером міста Києва.
  • А ще НЛО - це угрупування «Нова література Одеси»[5]. Воно об'єднує нікому не відомих графоманів, але й нікому не шкодить.