Наруто

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Суть
{{#if:-nC-OnDMTOU|{{#ev:youtube|-nC-OnDMTOU|250|18}}|Помилка!
SD відео не вказане!}}
(link) Stupid Sakura — дуже файна пародія на Наруту

Наруто (Насруто, наутра і т.д.) — расове японське оніме про ніндзя. Дуже доставляє отаку, які в свою чергу стають жертвами свіх сортів тролів і висирають таку кількість цегли, що тролі тонуть в їжі. Також дуже подобається юним жителям цієї планети, що не вважають себе отаку, але є такими. Наруто вирізняється серед інших оніме повною відсутністю сюжету, дуже-дуже великою кількістю серій і героїв, 20-хвилинними спогадами, йобнутими персонажами та продуманістю світу, де живуть головні герої(це певно, єдина хороша риса цього серіалу). Став популярним після запуску безкишкової версії на каналі Jetix. Головними конкурентами є One Piece та Bleach (Хлорка). Мізки дітей їсть не гірше ніж всі інші.

Що до чого[ред.]

Головний заміс Нарути в тому, що він хоче стати Хокаґе і думає, що не існує нікого хто б міг дати йому пизди. Але коли такі з'явилися і Нарута почав нарешті тренуватися. Він закінчив академію, потрапив в команду 7 з Сакурою та Саске і почав виконувати різні тупі місії, що їх призначає Хокаґе. Перші десять серій цього лайна достатньо гідні до перегляду, АЛЕ далі починається повний пиздець. Перед кожним ударом Наруто починає згадувати все своє нікчемне життя, іноді це затягується на декілька серій. Самі бої можуть тривати майже півсезона (як у випадку з протистоянням Забузи і Хаку проти команди 7). А кількості кишок в цій вакханалії позаздрить навіть Пила. Також дуже зайобує постійне самопожертвування та крики "Раніше у мене не било корешів та тепер вони у мене є і я маю їх захищати…… блювати кишками щоб вони мене поважали".


Головні герої[ред.]

  • Наруто Узумакі — головний герой, в честь якого оніме й названо і тому його зображають куленепробивним. Всередині нього живе демон-лисиця, в якої 9 хвостів. Кохає Сакуру. Хоче стати Хокаґе і дуже любить про це кричати. Також дуже часто любить згадувати про своє нещасне сирітське дитинство і те, як його всі ненавиділи через наявність у ньому лиса-демона. Постійно змагається з Саске.
  • Сакура Харуно — дурепа. Дуже любить Саске і теж любить про це кричати(в підсвідомості). На початку була дурною лохушкою, але десь з 30-ї серії стає найрозумнішою і постійно повчає Наруто (Йому похуй. Він просто дивиться на її цицьки, а іноді навіть лапає, за що й отримує пизди).
  • Саске Учіха — найбільший пофігіст. Не любить нікого і нічого. Хоче вбити свого брата, за те що, той знищив весь його клан. Зображується дуже крутим і постійно виставляючим Наруту на посміховисько.
  • Вчитель Какаші — вчитель команди 7 (Саске, Нарути та Сакури). Має кликуху "копіюючий ніндзя", за те що, пиздить фокуси в інших. На відміну від багатьох інших вчителів НЕ помер, а це вже щось.

Це лише четверо героїв Нарути, а їх тисячі!

167 серія[ред.]

Найпиздонутіша серія Нарути, що довела факт вживання аніматорами речовин. В цій серії з героями трапляється такий пиздець, що не може прийти до одовбаного після 6 кг гашиша і ДУЖЕ³ великої кількості героїну. Ось деякі з кадрів цієї серії:

Галерея[ред.]

Див. також[ред.]

Словник Анімешника

Посилання[ред.]