Наруто

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук
Суть
(link) Stupid Sakura — дуже файна пародія на Наруту

Наруто (Насруто, наутра і т.д.) — расове японське оніме про ніндзя. Дуже доставляє отаку, які в свою чергу стають жертвами свіх сортів тролів і висирають таку кількість цегли, що тролі тонуть в їжі. Також дуже подобається юним жителям цієї планети, що не вважають себе отаку, але є такими. Наруто вирізняється серед інших оніме повною відсутністю сюжету, дуже-дуже великою кількістю серій і героїв, 20-хвилинними спогадами, йобнутими персонажами та продуманістю світу, де живуть головні герої(це певно, єдина хороша риса цього серіалу). Став популярним після запуску безкишкової версії на каналі Jetix. Головними конкурентами є One Piece та Bleach (Хлорка). Мізки дітей їсть не гірше ніж всі інші.

Зміст

[ред.] Що до чого

Головний заміс Нарути в тому, що він хоче стати Хокаґе і думає, що не існує нікого хто б міг дати йому пизди. Але коли такі з'явилися і Нарута почав нарешті тренуватися. Він закінчив академію, потрапив в команду 7 з Сакурою та Саске і почав виконувати різні тупі місії, що їх призначає Хокаґе. Перші десять серій цього лайна достатньо гідні до перегляду, АЛЕ далі починається повний пиздець. Перед кожним ударом Наруто починає згадувати все своє нікчемне життя, іноді це затягується на декілька серій. Самі бої можуть тривати майже півсезона (як у випадку з протистоянням Забузи і Хаку проти команди 7). А кількості кишок в цій вакханалії позаздрить навіть Пила. Також дуже зайобує постійне самопожертвування та крики "Раніше у мене не било корешів та тепер вони у мене є і я маю їх захищати…… блювати кишками щоб вони мене поважали".


[ред.] Головні герої

Це лише четверо героїв Нарути, а їх тисячі!

[ред.] 167 серія

Найпиздонутіша серія Нарути, що довела факт вживання аніматорами речовин. В цій серії з героями трапляється такий пиздець, що не може прийти до одовбаного після 6 кг гашиша і ДУЖЕ³ великої кількості героїну. Ось деякі з кадрів цієї серії:

[ред.] Галерея

[ред.] Див. також

Словник Анімешника

[ред.] Посилання

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти