НЕНАВИСТЬ

Матеріал з Файна Меморії

(Перенаправлено з НеНаВиСтЬ)
Перейти до: навігація, пошук
Boy hate.PNG

Ненависть — почуття великої неприхильності, ворожості до кого-, чого-небудь. Кума сракоболю. Тісно співпрацює з капсом, знаком оклику дюжиною знаків оклику та ctrl+v для посилення власної значущості. В залежності від різноманітних факторів може викликати бажання власної або чиєїсь смерті, провокувати галас, безлади, кровопролиття та виливатися в інші прекрасні речі, які в свою чергу приносять гарний настрій нам з вами.

Зміст

[ред.] В мережі.

відома книжка ненависті Маяковського

Нетспіковий варіант «Н8», читається як «х-ейт», зустрічається у багатьох спільнотах живого журналу, у інших сайтах, що дозволяють розміщувати блоги. Також, це простий спосіб зекономити час в онлайн-спілкуванні, замість друкування усього слова, можна натиснути усьго дві кнопки. Англійский варінт може бути надрукований кирилічними літерами: «НАТЕ», російською читається «НАТЄ», співпадає з назвою збірки віршей Маяковського, тому на іміджбордах часто використовується скан обкладинки цієї збірки.

[ред.] Троллінг.

Ненависть є однією з найпоширеніших реакцій на троллінг (зазвичай на товстий, бо при грамотному тонкому підході реакція може бути будь-якою). Ненависть є й каталізатором, бо досить лише її невеличкого прояву до об’єкту чиєїсь любові аби покормитися.

[ред.] Блогосфера.

Заява людини, що вдосталь натерпілася на грішній землі.

Майже кожен живий журнал (щоденник на іншому ресурсі чи власний блог — неважливо) так чи інакше сповнений ненависті.

1. Звичайний юзер.

2. Троль або/та тисячник.

3. Дєткі-малолєткі.

4. Емо, готи й інша нечисть.

5. Культурне бидло.

[ред.] Комікси.

Всім відомі комікси Fruustration. Хоча вони скоріше ілюструють роздратованність, ніж ненависть. Але ж вам це неважливо, любоньки?

[ред.] В соціумі.

Хейтер (від англійського Hater — той, хто ненавидить) — чувак, що особливо вірно і з пристрасттю ненавидить якесь явище, людину або річ.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /home/deimos/ukrmemoria.com/w/images/4/43/Чорнобривці.jpg
Сучі хейтери, як ви можете ненавидіти цих талановитих мужчин? Самі б спробували досягти такого успіху…
Часто-густо частину мейнстріму, як то модного письменника, дурнуватий гурт, популярний серіал, напрямок в музиці. Також повсемісно зустрічається ненависть до неньки, її дурнуватих правителей та не менш дурнуватих сусідів.

[ред.] Релігія.

Часи активного протистояння різних релігій давно вже пройшли, і тим поче вони не стосуються нашої теми, бо протестанти, (греко-)католики і православні майже ніколи не сруться через релігію, а muslims cannot into internet. Зараз більш актуальними є срачі між Віруючими і Невіруючими (т.з. Атеїстами).
Ненависть з релігійного підґрунтя для нашої пост-совковської країни не характерна, бо у нас багато атеїстів і тих, кому похуй на релігію, а віруючі, будучи у мешості, ведуть себе зазвичай дуже спокійно. Але у країнах захода, зокрема у наших найближчих сусідах-поляків це дуже болюче питання. Тому варто лише зайти на якийсь їхній іміджборд, наприклад на [www.karachan.org Карачан] і розпочати тред на тему «Бога немає» тебе одразу ж закидають ненавистю.
Почитайте статтю ae:Atheism на ЕнциклопедіїДраматиці — відношення надзвичайно релігійних американців до атеїстів. Ні, ніхто вас не спалить на багатті, часи вже не ті, але дивитися скоса на вас там будуть. Будьте уважні!

[ред.] Політика.

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /home/deimos/ukrmemoria.com/w/images/7/7c/Поважний_дядько-депутат.jpg
Василь Павлюк: «Націоналізм — це не ненависть, це — любов».

[ред.] Культура.

Так, як ненависть — одне з самих примітивних почуттів, то недивно, що їй присвячено дуже багато творчості і «творчості». Достеменно відомо, що якби не сабж, то половина сучасних українських авторів залишилась би без масла й хлібу. Репери також без хейтерства зійшли би на нівець. Такі таланті, як ці — точно.

(link) Розрив шаблону. Реп про нелюбов до репу.

[ред.] Слово Google.

Hate — 307 000 000 результатів. Ненависть — 3 430 000 рез. Тим часом як… Boobs — 51 300 000 рез. Груди — 7 370 000 рез. Радіймо, браття й сестри, бо ж добро перемагає зло!

[ред.] Рейтинг ненависті.

Що люди ненавидять найбільше, у порядку зменшення ненависті:

найненависніше — бути євреєм

сплановане та систематичне винищення окремих категорій людей

вбивство, згвалтування, підпал

напад, тероризм, осквернення, вандалізм, погрози

сексуальне переслідування, нерівність при наймі на роботу, соціальна нерівність, нерівність у поселенні, нерівність у освіті

пошуки цапа-відбувайла, дискредитація та компрометація, осміювання, уникання соціалізації, дехуманізація

стереотипи, пласкі жарти, росповсюдження чуток, обговорення почуттів інших людей, погодження з брехнею да відкидання правди, байдужі зауваженняШаблон:ПС

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти