Неймфаг

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Неймфаг (від анг. Name - ім'я і фаг) — людина, користувач анонімних іміджбордів, яка нехтує повальною анонімністю і підписує свої пости.

LULZ

Зміст

[ред.] Неймфаги на іміджбордах

Більшість іміджбордів мають своїх власних неймфагів. Неймфаги зазвичай відносяться до найактивніших користувачів борди, або ж вони розмовляють (частіше - розповідають) лише про одну тему - в інших випадках неймфажство не є виправданим і є лише проявом довбойобства.

У найпопулярніших бордах (4chan, Тиреч) зазвичай є багато неймфагів, і сидять вони частіше за все на одній "своїй" дошці. Дошки середньої популярності (Karachan) неймфаг один чи два - зрідка більше. Повна відсутність неймфагів на іміджборжді може свідчити або про її (борди) пустоту і непопулярність, або про фімозне відношення користувачів (адміна, користувачі самі зробити мало що можуть) до неймфагів.

[ред.] Неймфаги в інтернетах

Власне, майже усі ресурси інтернетів потребують реєстрації. Неймфагом тут є той, хто використовує одне й те саме ім'я усюди. Кінцева мета такої діяльності - стати Інтернет-знаменитістю. У деяких виходить.

[ред.] Розвиток борди за шкалою неймфажства

  1. Борда щойно відкрилася. Користувачів мало. Кожного нового зустрічають з розкритими обіймами, появам нейфагів радіють як новому року.
  2. Борда відкрилася вже давно, там вже сформувалися "свої", які майже не спілкуються, усіх ньюфагів посилають нахуй. Старих неймфагів не чіпають, але усіх нових травлять і ненавидять як ворогів народу. Навіть якщо цей користувач не ньюфаг, а просто на визначеному етапі свого існування вирішив стати неймфагом, його все одно ненавидять. Після того, як дошку невгодний покине дошку, на ній продовжується звична мовчанка - до наступного новачка.
  3. Борда не просто вже давно відкрита, а ще й отримала популярність. На появу неймфагів усім похуй. якщо ти не є старим нейфагом цієї дошки, будь готовим до того, що твоє ім'я ніхто й не помітить (зроблять вигляд, що не помітили)

[ред.] Разове неймфажство

Інколи свої пости підписує не неймфаг, а простий анонімус - через особливі випадки:

[ред.] Інструменти неймфага

[ред.] Галерея

[ред.] Дивись також

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти