Обговорення:Мем

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Користувач —Базовий мем, що описує людей які сидять біля компів, та щось там роблять

Компи можуть бути ввімкнені в локальну мережу (LAN), або Глобальну iNET

Меми базові:

Користувач user літня жінка що сидить в ергономічному кріслі з коліщатами біля консолі компутера за ергономічним столом з білим покриттям зробленим в гедер, в руці тримає мишу, вуха закриті навушниками з мікрофоном щоб не було чутно як її сварить керіник. Здебільшого, перший раз сівши за консоль, через два тижні впевнено креслить в середовищі КАД, і побачивши пробігаючого мимо адміна жалісливо просить -=адміне, зроби мені файлуУ мені зберегтися нікуди=- Щиро вірить, що якщо над її малюнками олівцем кохинор виконані в сиву давнину провести магічні ритуали сканування та оцифрування, то малюнки будуть кращі, чим креслення КАД. В верхню шухляду стола гедер можна покласти кальку або ватман (ватман, такий собі цупкий папір, з підозріло жидівькою назвою, — на якому раніше, до появи PC пісюнів (хіба гарну річ пісюном назвуть?) тіточка карячучись малювала олівцями кохинор різні лініі

керівник - дуже рідко буває користувачем , всім розказує що робити аби етап таки прийшов

кохинор — дуже гарний олівець. Огризочки дбайливо збираютья і вставляються в спеціальний подовжувач щоб списати його до кінця

КАД - середовище створення креслень на машині, від відомої мериканської фірми Автодеск

мериканський — полярні емоційні поняття — дуже гарний, сташенно поганий, крайня ступінь поганого цереушний — (та ти цереушний шпигун — в контексті гірше не буває)

файлО місце, не надприродним чином зберігаються всі дії користувача в процесі створення креслення

карячка нормова — коли в процедуру карячки входить чай, перекури і брехні з подругами в коридорі та наднормова карячка - це коли кервіник вибирає навгад (генератор випадкових чисел) кілька тіточок щоб таки випуск прийшов. Зазвичай керівник за наднормову карячку обіцяє більше грошей, а вибрані навгад вірять що він таки їх віддасть...

Жидівька, єврейска — якість, яку кожна людина людина може придбати граючи на скриці, або працюючи в проектній організації за двадцять років. (людина, що грала на скрипці 20 років автоматично стає євреем). Також носійка набутої від народрення і вдосконаленої за свідомого життя риси, що за допотопних доінтернетівських часів називалася Жлобство®.

Випуск приходить, відповідно до кошторису, етапами літом 31.06 та зимою 31.12 Ще бувають маленькі етапи приходу випуску - квартальні перший квартал від слова кварта — (така собі посуда повна ледь більш чим наполовину — по марусин поясок), перший квартал - коли карячка складається ледь більш чим повністю з чаю, перекурів та брехонь (пішли покурити, як брехня по селі ) та середні — третій квартал коли все уже збудовано, реконстуйовано, і всі зміни треба занести до проекту в четвертий квартал (вересень, листопад, грудень)

грудень — останній місяць року та ч.к.. В грудні буває десь 45-49 днів (до 19 січня)

калька - прозорий папір яким застилають зсунуті в святкову лінію столи гедер для перетворення з карячних столів на святкові, це магічне перетворення буває перед святами та в дні народження іменинників місяця; у непросунутих юзерів означає звичайну копіпасту.

свята, святкові - ритули що проводятся перед позачерговими календарними вихідними (великдень, новий рік, день народження керівника... ). Супроводжуються розпалюванням багать, стрибками навколо них голяка під удари в бубон, проголошення заклинань, розмахування заячими лапками (не плутатиз робочим процесом апгрейду комп’ютера чи запуску локальної мережі, що провадиться з тими ж прийомами сисадмінами у робочі дні). Зазвичай всі скидаються і вибрані представники приносять з найближчого супермаркету важкі пакунки, в якіх щось блямкає.Закінчуються по-різному, в залежності від співвідношення бухло / закусь, що в ідеалі не мало би перевищувати одиницю.

Скидаються (сурж.) процесс діставання грошей з гаманців користувачів та адмінів, і передача їх вибраним представникам для походу в супермаркет.

Супермаркет — місце де є все що треба для свят, і куди ходять перед святами за важкими пакунками в яких щось блямкає

четвертий квартал. в останньому місяці ч.к. грудні буває десь 45-49 днів (ч.к. Може закінчитися десь 19 січня)

крісло з коліщатами чомусь користувачі думають, що воно ергономічне (керівник користувачу — проси що хочеш — заробив! I, навіть, крісло з коліщатами можна?)

ергономічний — дуже красивий і престижний напр. Стіл гедеер, крісло з коліщатами.

ергономіка — буржуйська псевдонаука, відповідно до якої під кутовим столом має бути багато місця, шоб ворушити ногами, а до полиці над монітором можна було дотягтись, не катаючись на кріслі з коліщатами (ми там карячимось, на кріслах з коліщатами катаємось, покатай мене на кріслі - це вже під час приходу свята), а через спинку стільця можна перегнути спину, та сісти на кріслі боком витягнувши ноги під кутом до тіла

буржуйський — цю якість мають предмети імпортовані з Дикого Заходу де колись проходило загнивання

загнивання процес сворення вісокоякісних предметів( джинсв Levis, віскі J Walker ect...) поняття протилежне китайському

китайське, китайчить — процесс створення підробок предметів (китайський компутер), часто антонім для буржуйський.

Миша — окуглий предмет в руках користувача. Використовується здебільшого для натискання гострим кінцем кнопки вимкнення машини PC, на слова адміна -=мишкою вище=- підноситься над килимком. Зовсім не нагадує “сіре та мале і хвостик як шило”, з відомої приказки про -=сім вовків=-. Ще нею клікають click (рос. Кликать ....И начал кликать золотую рыбку... Деда, а почему он рыбку кликал? Гм... ну наверно, потому, что тогда мышек не было...). Миша УРЖ може не слабо викликати баттхьорт у блондінко.

Килимкок - пластиковий прямокутник по якому водять мишею (керівниккористувачу підписуючи дозвіл на придбання— О, дві миші і килимки, може тобі вантажівку дати, спитай у диспечера, де чергова вантажівка...)

Компутер , машина, пісюн PC [хіба гарну річ пісюном назвуть?] коробка що стоїть під столом має кнопку вимкнення, на яку натискають гострим кінцем миші і кілька весело блимаючих лампочОк, ще туди можна вставити флешки

флешки - дрібні предмети, яких повно в кишенях адмінів, в допотопні доінтернетівські часи називалися просто шняжки.

адмінИ, сурж. комп'ютерщикИ — молоді хлопці, їх називають різними незрозумілими словами

мережник — бігає клацаючи страхолюдним інструментом в руках і бурмоче -=синя, смугаста, зелена смугаста=- іноді бігає з коробкою, з якої виповзає, як змія, пластикова мотузка яку він зве незрозумілим словом гігабіт

безпечник — здебільшого прибігає до адміна, кричить -=файервол пробило=-, -=файло пропало=-, і шурхає назад в свою кімнатку, де раніше зберігались швабри та віники (як він туди поміщається, незрозуміло....)

адмін — хлопець що з заклопотаним віглядом бігає скрізь де ввімкнкні компутери, кричить, а буває і матюкається на безневинне прохання користувача -=помий мені клаву, вона забруднилася=-

матюкатися спілкування на мові, в якій всі технічні терміни замінються невизначиними артиклями. (Курсант мі6 - інструкторові по вивченню мови вірогідного противника- “вибачте сер, в якому місці фрази -=мужики, хто останній за пивом =- можна вставити невизначений артикль [бля]”)

клава — частина консолі, що зовсім не нагадує телевізор, а а лежить на столі, має безліч кнопок, які адміни називають батонами batton (та що ти там батонами кноцаєш? )

кноцть, душити батони процесс введення тексту в машину для зберігання в файлі

Стіл гедер не знаю чому вони там гедер , але столи таки гарні. Шухляд багато, і вони довгі — плашма в кінець шухляди можна покласти напої — ПИВО, джин, абсент у адмінів, а у користувачів медове пиво -=Балтика=- та мерзавочки — 0,2л горілки і заначка для свята бастардо щоб

наднормова карячка (десь біля 19 вечора плавно перетекла в дозвілля)

перетекла — з пляшок до склянок по рівень марусиного пояска. В цьому процесі головне щоб Маруся поясок не загубила

бастардо — розчин технічного спирту приблизно 17% об., фарбований в червону фарбу на заводі виробника. Верх смакоти, вживається користувачами на свята, або наодинці з собою, рідним.

ПИВО - -=Оболонь Оксамитове=-, -=Лвівське Чорне або Авторське=-, пиво - медове пиво -=Балтика=-

джин — напій зі смаком ялівцю чомусь розбавляється гидотно гірким напоєм з страхолюдною назвою Швепссс

абсент — зелена рідина, її адміни п'ють розбаленою холодною водою з цукром, після слів -=та щось я сьогодні рогами в землю віткнувся...=-

До уваги спільноти - план збагачення категорії МЕМ. Звичайно, матеріал сирий, і поданий не з точки зору Анонімуса, а з моєї: drNeutrality - Очевиднуса ;-) 73 [найкращі побажання]

Це план статей, що мають бути написані, чи що це? --Deimos обг 15:01, 21 вересня 2010 (EEST)
Чернетки осного та допоміжних мемів перед тобою. Якщо є бажання щось уточнити - критика бажана. Якщи вся ця лобуда варта уваги, можна влити в категорію МЕМ, а яккщо ні, то ні ;-)

Взагалі, це пародія на мем довідник, та "від життя" тут чимало, експрессія входження в віртуальний простір, як мені здається, передана вірно... drNeutrality (Очевиднус)