Обговорення:Москальський діалект

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Якого біса ти видалив моє зауваження, Курко? --Zero 18:31, 25 червня 2010 (EEST)

Перепрошую , та треба в обговорення а не примітки . Стаття створюється . І має бути саме українська . Якомога більше претензійности , брате ! Наша мова - півтори тисячі років існує . Наша мова - не діялект , вона автентична !

До речі , ти філолоґ ? Можеш написати розділ про діалектні відмінності . У тебе це вийде краще за мене .Курка Аалямб 18:51, 25 червня 2010 (EEST)

Добре, потім цим займуся, наразі маю йти. Тільки виправ пукнтуацію, будь ласкавий. --Zero 18:55, 25 червня 2010 (EEST)

Добре , але виправлятиму вкінці написання фрагменту (бо як по иншому буду писати - понароблю помилок)Курка Аалямб 19:07, 25 червня 2010 (EEST)

Вітаю![ред.]

Це твоя перша стаття, яку цікаво читати! Сподіваюся, вона авторська? Коли допишеш, я її вікіфікую і повиправляю помилки. Deimos 09:53, 27 червня 2010 (EEST)

Майже авторська (трохи інформації взяв з вікіпедії) . Вікіфікую сам і помилки намагатимусь виправляти . Але як щось помітиш недороблене виправляй. --Курка Аалямб 10:49, 27 червня 2010 (EEST)

а як же твої особливі , розідолві , знаки ? Deimos 10:53, 27 червня 2010 (EEST)


(якщо буду писати відразу без пробілу , з незвички помилюсь десь )Я вже пообіцяв Зеро, що укінці дописування якогось пункту сам буду їх пвиправляти .--Курка Аалямб 11:08, 27 червня 2010 (EEST)

Раптово[ред.]

Я раптом зрозумів - це стаття не для Меморії, а для Інциклопедії. Пропоную або переробити її, або... хз, запропоную адміністрації видалити її. Deimos 02:49, 9 липня 2010 (EEST)


Це пропаґандистська стаття . Якщо ти додаси в не лулзів не змінюючи зміст , то це буде дуже добре . Впринципі ця стаття в будь-якому випадку важлива для нас і її не можна видаляти .--Курка Аалямб 08:18, 9 липня 2010 (EEST)

Я зненацька зрозумів. Деймос - не ідіот, а просто нещасна людина. Нема змоги пофапати чи що? Пиши свої статті, до інших не чіпляйся. --Zero 11:42, 9 липня 2010 (EEST)
ні, справді, наші адміністратори пропагандують Меморію, як енциклопедію інтернет-мемів і мережевого фольклору, а ця стаття не є ні тим, ні тим. а ось тій інциклопедії вона буде як раз. Deimos 16:59, 9 липня 2010 (EEST)


У якомусь сенсі це мем . А після такого (виставлення її на видалення) тебе взагалі не можна поважати як українця . Хочеш меморіяльности ? Вдоскональ . Додай "лулзів" , вистави мені у кінці-кінців свої "антиінциклопедійні" вимоги .--Курка Аалямб 17:23, 9 липня 2010 (EEST)

я не жадаю поваги, мене більше цікавить світле майбутнє. я мрію про день, коли тема Росії перестане бути для України такою важливою. завдяки таким статтям вони вважають, що у нас немає інших тем для розмов. передбачаю що ти мене не зрозумієш, але повторюю, мені важливіше інше. тим паче, в Україні вже є ресурс з такими статтями, нехай у нас буде оригінальність. не хвилюйся, я також писав статті для Інциклопедії, це не соромно. щоправда, не про москалів.
а про «"антиінциклопедійні" вимоги» - гарна ідея. сідаю за написання гайдлайну. Deimos 00:20, 10 липня 2010 (EEST)

Так , я теж мрію про той день . Тоді українці звільняться і зможуть вільно розвиватися у власній лінії . Ти не помітив що повторюєш мої слова ? Одна проблема - побут формує свідомість . На жаль наразі немає такого побуту , аби він сформував достатній рівень свідомости для наступлення такого дня . Повір , самому шкода .--Курка Аалямб 06:57, 10 липня 2010 (EEST)

Звісно, що стаття корисна - треба, щоб українець вважав москальський діалект діалектом, як і москаль вважає українську за "малароССкій діалєкт". Україноцентричність - хороше прагнення, особливо в такі скрутні часи. А Деймос не просто ідіот, наскільки я зрозумів, а ще й москвофіл, українофоб і манкурт.--Zero 11:33, 10 липня 2010 (EEST)


І при чому , я глибоко впевнений , він використає і твої і мої слова в своєму ґрандіозному висері . Так , мета статті саме україноцентричність . Він уже і гайдлайнах своє г-ґ ввів . І про "москальський діалект" згадав , як "абсурд" . Наглядно демонструє , що нація ще не прийшла до стану культурної притомности і не здатна сама , без усякого офіціозу визнати перевагу думки великих філософів , письменників (що передавали g як ґ) , істориків(http://www.pravda.com.ua/articles/2007/02/6/3205873/) і не морочити людям голову амбіційністю і надто виразною (хотів сказати науково , але немає підходящого слова щоб виразити все в комплексі , вибачте- школотністю) .
Фактично , я вже переніс статтю на свою сторінку . Судячи з усього , туди перенесу і инші свої статті , бо цей москаль (за ментальністю у нього всі ознаки москаля) не спить і "набіги його страшні"--Курка Аалямб 12:28, 10 липня 2010 (EEST)

Можна попросити забанити його на Учані. Я займуся цим. --Zero 14:01, 10 липня 2010 (EEST)
>>Ти не помітив що повторюєш мої слова ?
ні, не помітив. де ж ти їх проронив? так, я передбачав що ти мене не зрозумієш. успіхів тобі. Deimos 23:18, 10 липня 2010 (EEST)

Та повсюдно , чи ти лише ті крохи що зацитував читав ? Звісно ж , тебе зрозуміють лише через пів тисячоліття . А зараз "Вухо їж !" Якщо серйозно , то я все це зрозумів і вприципі раніше у Драгоманова читав те саме , але такий день не прийде на жаль , до поки Масква не згорить до щенту . --Курка Аалямб 10:21, 11 липня 2010 (EEST)