Обговорення:Мости України

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Буду дописувати потихеньку, заодно моніторити ваші зміни, друзі. bf-109e 16:00, 19 листопада 2009 (EET)

А воно потрібно тут?[ред.]

А про базари ще напишіть.Про усі архітектурні пам'ятки.Про кінотеатри також можно =/

Про базари багато чого написати можна. Про Привоз, наприклад --Office lemming 21:21, 29 листопада 2009 (EET)
А також про "Сьомий кілометр" і про колишній Євбаз в Києві і про ринок "Троєщина". А ще я чув у Харкові дуже великий базар є, не пам'ятаю назви. А ще в Дніпропетровську нещодавно згорів базарчик тойво. Словом, я за статтю про мости, гарна стаття. =) Якщо у когось є сумніви в "меметичності", то багато мостів уже стали доволі відомими і символічними, особливо на транспортних форумах України. Більше статей хороших і різних! --Marco Polo 07:41, 30 листопада 2009 (EET)
Можна обгрунтувати претензії на непотрібність?
Плюс. Про базари обов"язково треба написати. Один тільки Шулявський ринок чого вартий! А Барабашово - взагалі цілий пласт харківських мемів! Про кінотеатр "Жовтень" і "Кінопанорама" у Києві теж варто було би написати - чого вартий срач єврейської громади Києва із мусульманином - власником "Кінопанорами"! Ервін Раттенфенгер 14:19, 30 листопада 2009 (EET)
Ой-вей! Вам таки розповісти про Барабашово?! Займуся цим, коли закінчу про Д-бкіна --Office lemming 15:09, 30 листопада 2009 (EET)
Гей-гой, конєшно! У мене навіть невеличкий агітплакат є, релятивний до Барабашово, йому буде там місце В-) Ервін Раттенфенгер 15:44, 30 листопада 2009 (EET)


Але, все-таки, не всі мости підпадають під категорію меми, тим паче вони є скоріш мемами міського фольклору, аніж інтернет-мемами. Мемами є Чортків міст, Подільско-Воскресенський, Тещин. Тим паче, не забудьте написати і про міст Кирпи, як грандіозну аферу сучасності. І зазирніть сюди: http://wek.kiev.ua/uk/Категорія:Мости --Demon 15:20, 30 листопада 2009 (EET)

Само собою, що про естакаду на Нивках і мостик на км 342+034 а/д М-03 писати не варто. Проте відомі мости варті увічнення. Київські мости безперечно стали символами міста, і з ними пов"язано безліч мемів. Нехай і міських, але ми ж не встановлювали обмеження - писати виключно про всеукраїнськовідомі меми? Міст Кирпи рано чи пізно буде - йому відведений розділ "Дарницький міст" (назва тимчасова, до поділу на старий і новий мости). Ервін Раттенфенгер 15:44, 30 листопада 2009 (EET)
Заглянув на ссилку. Мені хочеться плакати, довбати і плакати. Яка широта думки, які перли!!! "Міст має 6 опорних пілонів", "складається з 17 порожнистих залізобетонних блоків", "Міст – віадук", "Ведуться роботи з лиття опор арочного мосту через основне русло Дніпра"... Ервін Раттенфенгер 15:50, 30 листопада 2009 (EET)
Якщо ваша ласка, то повиправляйте кричущі помилки, якщо розбираєтесь у мостах.--Demon 16:03, 30 листопада 2009 (EET)