Обговорення:Сумовите лайно

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Хм… стаття з кривої російської кальти та якоїсь прози й поезії? Планую поставити на вилучення. --Deimos обг 18:15, 28 квітня 2011 (EEST)

Сумовите лайно - нагадаю - це сабж. Спробуйте описати зазначений сабж, щоб походило на варення. Удячні читачі призначать Вам премію імені дохтура Геббельса (ну, або ще най хто спробує; я би почитав) --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 21:47, 28 квітня 2011 (EEST)
Знову ви за своє. Створюючи статтю, ви маєте включати можливість того, що нікому з вас ця тема не цікава. Тому ви маєте написати так, аби зацікавити. Мені тема нецікава, тому, якна річ, нічого я робити з нею не буду. Та тут і ні з чого щось робити — редагувати графоманський віршик, який у мене навіть не вистачило терпіння дочитати? Кілька шматків прози, які лише дотично стосуються теми? Складати з них статтю не можна, це ж більше не буде статтею.
Ось дивіться, видалю я віршик і прозу. Плюс видалю це итал. Laino, яке також сабжу не стосується. Плюс видалю ці вигуки на початку статті, які абсолютно неприйнятно ставити на початок статті (на початку статті, як вже сказано має бути визначення сабжу, а визначення, я вам нагадаю, у вас взагалі немає). І що залишиться? Три рядки? А як ви маєте знати, ФМ не є словником - статті у два-три рядки нам не потрібні, постарайся написати розгорнутіше.
Ось і виходить… --Deimos обг 23:37, 28 квітня 2011 (EEST)
Ну і на останок, я з самого початку був проти тупого калькування лурківських мемів, які до укрмережі відношення зовсім не мають. --Deimos обг 23:42, 28 квітня 2011 (EEST)
Я не проти видалення, як такого; я не проти заперечень щодо калькування рашн-лурки - ради Бога. Мені не подобається, коли статті рясніють червоними посиланнями. Створюється враження, що проект не редагується. Отже, видаляючи статтю, треба пальчиками виколупувати усі посилання. Мені ліньки - а Вам? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 21:07, 29 квітня 2011 (EEST)