Обговорення:Учанопак 1

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

бо так треба. Deimos 02:57, 14 червня 2010 (EEST)

Ага . І так теж .

блджад, ну нащо одне й те саме поторювати зі статті в статтю? тим паче цей твій "учанопак" взагалі не стаття, єдине корисне від того це те, що звідси можна картинки по нормальним статтям розтягти. Deimos 11:42, 14 червня 2010 (EEST)


У сатті "паста Учану" буде розміщена УСЯ паста . А Учанопак є Учанопак . Це не стаття , це учанопак .

це стаття-сміття. її треба видалити. вона непотрібна. в ній немає жодної корисної інформації. - Deimos 21:23, 14 червня 2010 (EEST)

Це не сміття , це пам'ять на випадок видалення хвайлу .

Ну я й кажу, розтаскати звідси пасти і картинки і можна видаляти. на бачу сенсу збкрігати це. - Deimos 22:55, 14 червня 2010 (EEST)

Розтаскуй , воля твоя , але зміст статті буде дорівнювати змісту Учанопаку . Якщо вони видадуть другий , буде і про другий стаття з повним вмістом .

хто "вони"? і якої статті вміст буде дорівнювати "Учанопаку"?
Блджад, я мрію про той день, коли прийдуть модератори і випиляють усі твої висери. Тод тоді, мабуть, так, я про тебе напишу статтю, а в підстатті збережу деякі твої "роботи". Ти зовсім не розумієш суті меморії!. - Deimos 00:23, 15 червня 2010 (EEST)


Вони - це безосібні на Учані . Вміст цієї статті . Все що було в Учанопаці є тут . Так , я знаю , стовідсотково видалять . Та боюся це не твоя справа . І дивно , що ти ти так жадаєш цього . Взагалі , тобою одним живе не нависть до мене у цих "гинтернетах" (на даний момент) . Це типово як для українця , який топить свого сусіда . Ти пишещ про такі речі , що вже давно є і в гинших мем-генциклопедіях світу . Я пишу про те , що є лише в цій . Мабуть хоч якимось чином , та це і є суть меморії . Курка Аалямб 07:38, 15 червня 2010 (EEST)


писати про речі, яких немає в інших енциклопедіях - до добре. але писати про речі, які не є мемами чи чимось таким, що може бути цікавим - це вже не так добре. всі ці твої "адмінства" не несуть ніякої корисної чи цікавої інформації - їх нецікаво читати. і тоді поясни, що таке воно твій учанопак? бо у тому посиланні на тред (розпочатий, до речі, мною, що характерно) немає ї чверті тих картинок, що є тут, і жодної пасти. - Deimos 11:55, 15 червня 2010 (EEST)


Я знаю . Нехай не несуть . Будемо вважати , що я тренуюсь писати статті .

Учанопак - збірка оригінальних зображень та пасти (не обов'язково оригінальної , але переробленої під учан) Учану .

Як це ? Ти уважно дивився архів ? Я власне з відти і брав усе що тут розмістив . Цитата з твору : "Пак зібрано, Аноне! Він містить:

   * овочі
   * Військо Анонімне
   * Бобула
   * український імперіалізм
   * Бендера та бендерівців
   * 1,5
   * суть Учана
   * копіпасту.txt

та інше.

Загалом - 68 файлів зображень + один текстовий, ~5 МБ. Сподіваюся, ти гідно використаєш цю потужну зброю." Щоправда одне зображення лого Учану там в пнж і дпж версіях тому зображень 67 .