Обговорення:Учан, добрий бік

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ну, ти ідіот. Я намагаюся виправити статтю, узгоджуючи з реаліями, а ти вийобуєшся. Якщо ти не знав, то це я попросив Ясона запиляти та видалити декілька дошок - кілька з пропозиції він і запиляв, а кілька видалив. І серед них не тільки пк та фот були. З такими темпами точно ніхто з учану сюди не прийде, скільки би ти не плакався на свою самотність. --Zero 21:09, 22 липня 2010 (EEST)

1) що саме тобі не подобається у моєму виправленні? те що я стер про "автора", який "ненавидить /pk/"? так цьому напису на роду написано стертим бути
2) я плакався на самотність? якщо зараз тут нікого крім мене немає, це не значить що так буде завжди. і я ніколи не "плакався на самотність"
3) коли ти вже навчишся розмовляти як нормальна людина, а не як малий довбойоб? Курка про тебе так гарно розказував, а ти себе так ведеш, погано. >Deimos 01:38, 23 липня 2010 (EEST)
Ага, розкажи ще. А пк взяло перший ґет. Це з усіх нововідкритих розділів єдине. Щодо самотності. Це так сентиментально. А розмовляю так з тобою, бо ти телепень, не більше й не менше.--Zero 11:06, 23 липня 2010 (EEST)
1) взяло? Круто. але ти тут жалієся на те, що я щось гарне стер, але я стер нікому не потрібний рядок про "ненависть автора до пк", тому мені все ще не зрозумілі причини свого гніву
2) і що, де ти там побачив плач про самотність?
3) я може й телепень (це, як то кажуть, багато чого пояснює), але ти від того не менш по-дебільному розмовляєш, тому ти в будь-якому разі не кращий. але спробуй пояснити мені чому ти вважаєш так? через неприйняття "скрипниківки"? чи ти не можеш пояснити, а просто кидаєся словами? >Deimos 13:00, 23 липня 2010 (EEST)
Я не гніваюся, кажу просто, що ти дебіл, який не може побачити своїх помилок. Вважаю тебе дегенератом, бо в тебе розпухше ВВВ, але причин на це нема, крім парочки непоганих статтей на Меморії. На скрипниківку та твоє ставлення до неї мені срати, а от москвофілія - то вже діагноз. --Zero 14:41, 23 липня 2010 (EEST)
навіть з цього короткого обговорення вже видно, що дегенерат у нас ти. москвофілія? ти все ще бісися через статтю про москальський діалект? міг би вже давно заспокоїтися і зрозуміти причини її видалення.
ти вже мене заїбав. ще одне довбойобське повідомлення, і ти забанений - за намагання розпалити срач. хоча я майже впевнений, ти цього (бану) й домагаєшся. >Deimos 15:42, 23 липня 2010 (EEST)
Ой, налякав. Значить тобі нема чого відповісти - треба усунути опонента. Ну, забань, відчуй себе Богом - ВВВ ж у тебе воістину божественної величі.--Zero 16:35, 23 липня 2010 (EEST)
ти або невдалий троль, або повний ідіот. але немає значення. >Deimos 16:47, 23 липня 2010 (EEST)