Обговорення:Форсед мем

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Слово «піараст» — треба замінити на щось інше. --Deimos обг 16:37, 6 травня 2011 (EEST)

Замініть на «піаріст» чи «піарер».


Якщо я вірно розумію нинішню політику, у нас тепер заборонені:

 • „Круглі“ лапки;
 • УРЛи з посиланнями на Драматику;
 • Слова-спогади:
  • 1,5
  • Курка
  • Учан
  • Довбодзьоб
  • Куркодзьоб

та всіляка інша Хуйня.

Хотілося б десь бачити повний список «зоборон». З повагою, --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 17:25, 6 травня 2011 (EEST)

Піарер? Вигадані вами слова тут не потрібні. І піарист також. Або обійти без згадок, або якось інакше. Форсер там чи щось.
зоборон? Це що, ваш новий мем?
Не зовсім розумію, з чого ви цей «розстрільний список» взяли? З того, що я прибрав непотрібні червоні посилання на давновидалені статті? В тому, що видалені статті, які розповідають або про вами особисто вигадані меми, або ваші «особисті думки»?
Це в першу чергу питання естетики, а не «зоборон». А лапки прибирає вікіфікатор. --Deimos обг 18:43, 6 травня 2011 (EEST)


Жодне із слів ні вигадане мною, ні, тим більше (Фу!) мною не форсоване на меми :0). Перегляньте «Необхідні статті». Статті прибрали, як лайно (десь воно так приблизно і було), а посилання семафорять червоним дотепер. Вже думав - чи не зробити якусь таку службову сторінку, де в 2-3 речення оговорювати, що Курка, наприклад, не зовсім птиця (як Польща - не заграниця), а був такий собі користувач. Був - і згув. Але щоб народу, який читає статті, червоне оте не мозолило очі, бо проект уже давній, а враження, що вчора «відчинилися», і в режимі ошпареної кішки наліпили статей із посиланнями «завтра подописую»... Подумайте. Бо видаляти просто посилання - так воно ж якась там історія, архів. Може, якось архівом і обізвати, а в анотації пояснити: «було, і пішло в небуття...», чи «про це читайте (УРЛ чи Учана, чи Драматики, чи в Гуглі копнуть, щоб робоче посилання)». --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 19:02, 6 травня 2011 (EEST)
Тоді я не розумію, якщо вам не подобаються ці червоні посилання, навіщо ви створюєте нові?
Службову сторінку? Ви, мабуть, не зовсім розумієте що таке службова сторінка. Це не стаття.
Якщо хочете, можете написати статтю. Але статтю, а не збірку картинок з віршиками.
Так, мало не забув, може ви у цьому не зізнаєтеся навіть собі, але це не значить, що я дозволю вам форсити ваші (або вашого знайомого, я вже тонкостей не знаю) «меми» --Deimos обг 19:32, 6 травня 2011 (EEST)
форсити ваші (або вашого знайомого, я вже тонкостей не знаю) «меми» -
Оце в цьому виразі про що мова?
Все решту - гадаю - спробую пояснити у відповідних сторінках Словника, підключайтеся. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 20:12, 6 травня 2011 (EEST)
Те, що ви відчайдушно намагаєтеся видати за меми те, що мемами не є і не було. Це називається «форсити» (саме форсити, а не піарити). А те, що я авторство приписую вам — так це тому, що крім як від вас, таке ні від кого не чутно.
І зрозумійте ви врешті решт, ніхто не забов’язаний писати статті замість вас. --Deimos обг 22:43, 6 травня 2011 (EEST)
Я не вмію відповідати на ті запитання, суті яких не розумію. Спробуйте якось: чи через кому, чи списком, - перерахувати ті конкретні слова, які я десь форсив на меми. Тоді хоч зможу конкретно по кожному відповісти. Бо до цих пір відбувається «розмова дурного з глухим»© (одразу обмовка - це загальновживаний вираз, я його не «форсю»), ОК? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 20:44, 7 травня 2011 (EEST)