Обговорення:ХВ-правопис

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

раптово я зрозумів. ти пишешь про явища, до яких маєш пряме відношення. тому ти й не можеш писати нормально. Deimos 19:39, 28 червня 2010 (EEST)


Ти теж пишеш про явища до яких маєш пряме відношення . Всі ми так, ми не тільки описувачі а і учасники гісторії . Це ясно вже давно. Але ключовим моментом у моїх принципах є не згадувати мене у статтях--Курка Аалямб 20:26, 28 червня 2010 (EEST) Хоча я згідний, писати в -на,-но,-то це уйобсько.--Курка Аалямб 20:28, 28 червня 2010 (EEST)

ні, не так. ти пишеш про речі, які сам форсиш, тому, мабуть, ти й не можеш писати про них нейтрально. у твоему тексті продивляється заангажованість - хоч і не так яскраво, як у деяких інших, що тут писали. я згадую твоє ім'я тому, що я бачу, ти до цього маєш відношення. я пишу про ці речі аемоційно (принайні намагаюся), ти ж пишеш про ці речі з симпатією до них. тобі варто написати хоч кілька статей про те, що не є для тебе чимось важливим, чи-то рідним, чи яким воно є для тебе. можливо потім ти зможеш писати так і про все інше. Deimos 20:39, 28 червня 2010 (EEST)


Ні , я не хворсив ані буряку , ані инакшого . Статті без мого : Ґетові числа(треба буде доробити, та хвактично вже готова) , Файно (збираю і збираю матеріяли) , Москальський діалект , Кубанський діалект(пишу , збираю матеріяли) .--Курка Аалямб 20:46, 28 червня 2010 (EEST)

Якщо бажаєш відредагуй цю статтю в більш здатних формах дієслова . Тільки по менше мене згадуй.


НЕНАВИСТЬ!!!!11[ред.]

Я зрозумів раптово, чому стільки НЕНАВИСТІ!!!11 виливається на твій "гекспериментальний правопис". Я почитав статтю, наче нічого так, усе обґрунтовано, з більшістю погоджуюся. Але ти телепень, не можеш дотримуватися свого ХВ-правопису грамотно, ти порушуєш собою ж вигадані правила. Осьо навіть на цій сторінці обговорення пишеш "гісторія", хоча має бути "гисторія". І плюс дебільна пунктуація. Подумай над моїми словами. --Zero 13:54, 30 червня 2010 (EEST)


Добре, дякую . Тільки по менше емоцій , просто щодо "гісторії" , то я пообіцяв ХВ-правописом тут не писати , а то слово зі скрипниківки , скрипниківку залишив . Так само як "гієрархія" . А чим така "дибільна" пунктуація ?--Курка Аалямб 14:00, 30 червня 2010 (EEST)

Я вже до твоєї пунктуації більш-менш звик, але вона дуже дратує, не комфортно читати. --Zero 14:01, 30 червня 2010 (EEST)

Тут детальніше , чим , занадто розлого ?--Курка Аалямб 14:05, 30 червня 2010 (EEST)