Обговорення категорії:Категорії, які потрібно вилучити

Матеріал з Файна Меморії

Перейти до: навігація, пошук

Себто, тут ми теж працюємо а ля Курка на Драматиці Деймос на Меморії.

Так Ми [2] далеко підемо.
Закінчите — повідомте яким-небудь сигналом (три зелені свистки, спів когута, ухання неяситі вночі, тощо...) --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 09:12, 26 квітня 2011 (EEST)

Можна вточнити: ви таким чином висловлюєте протест проти вилучення категорії? --Deimos обг 15:43, 26 квітня 2011 (EEST)

Наша з Вами робота нагадує отой задорнівський баян, коли один викопує ямку, другий слідом закопує. Виявляється, той, що мав тикати дерева, захворів.

Як Ви вважаєте, перед тим, як щось зробити, я хоч трохи думаю, що роблю? Чи від фонаря? Не можна одноосібно чикати усе, що Вам не подобається, чи не зрозуміло. Від того, що з 45 категорій стане 12, порядку не додасться.

[ред.] 26.04

Це не так робиться. Напишіть гарну статтю про виші, а не спискоту.
Політика? По перше копіює «Суспільство і політика», по-друге є ще й «Політики». А «Типажі» — це не про конкретних людей, а про загальні типажі.
Ну, як би ви свій протест не називали суть не зміниться. Я хочу порядку. А на кожну статтю по категорії — тоді втрачається сам сенс категорій. Їми потрібно користуватися, а не просто текст внизу сторінки. Якщо ви ними не користуєтеся, тоді тим паче не варто цим займатися. --Deimos обг 23:45, 26 квітня 2011 (EEST)
Ділитиму на розділи - легше читати і редагувати

[ред.] Примітки

  1. Далі йде просторова нецензурна характеристика такого стилю роботи, і наслідків, до чого він - такий стиль - доводить будь-який проект. Саме з-за ненормативності характеристика в тексті опускається. Ну, Ви зрозуміли.
  2. У сенсі, «Ми, Ніколай Вто́рий»
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Братні проекти
Інструменти