Обговорення користувача:Ajder

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{#if:|
Один з небагатьох зі «старої гвардії» драматиків, кого не забанили на Меморії. Це неспроста.
{{#if:|

— {{{3}}}{{#if:|, {{{4}}}}}

}}}}

{{#ifeq:Ajder|Гайдлайнс|}}

Зауважу, що забанено лише двох: Ясона, за спам, і Курку, за те, що вирішив піти красиво, попаскудивши кільканадцять статей. --Deimos обг 16:07, 23 травня 2011 (EEST)

Ну, враховуючи те, що у «старій гвардії», окрім мене, лише троє чоловік, то все вірно написано. Щиро, Айдер 17:42, 24 травня 2011 (EEST).
Чесно кажучі, я вашої активності взагалі не пам’ятаю. --Deimos обг 19:36, 24 травня 2011 (EEST)
Активності де саме?
Тут. Ви ж пишаєтеся відсутністю бану тут, а я ж не ясон, щоб банити когось тут за те, що він мене десь там образив. --Deimos обг 11:14, 25 травня 2011 (EEST)
Ні, то я пишаюсь олдфажністю на Драматиці. Щоб отримати бан від Ясона ще треба постаратись, наприклад ось, бану немає. Щиро, Айдер 11:34, 25 травня 2011 (EEST).
Цікаво. Так, зараз олдфагами називають себе навіть ті, хто «тиреч бачив». З драматикою я став свідком іншого ідіотизму ясона, але так, мене він там не банив, але банив до драматики, на демотиваторах. Але зараз не про те. Ні, за драматикою не слідкую. --Deimos обг 14:14, 25 травня 2011 (EEST)
Чому ж? якщо людина зареєстрована на проекті практично від самого початку, то вона є олдфагом цього проекту. Хіба ні? А, ну на форумах завжди так, що модератори банять на власний розсуд кого хочуть. Це звична практика. Щиро, Айдер 15:22, 25 травня 2011 (EEST).
Ну, взагалі-то це називається старожил, та хай. Щодо «модерів на форумах», то тут ми дещо не про те… Та знову ж таки, хай. --Deimos обг 15:46, 25 травня 2011 (EEST)
Так на іміджбордівському слензі "старожил" це і є олдфаг. Хіба ні? Щиро, Айдер 18:17, 25 травня 2011 (EEST).
На іміджбордівському слензі те, що ви робите, взагалі називається ракуванням. Шкода, часи зараз вже не ті. --Deimos обг 18:28, 25 травня 2011 (EEST)
Роблю де саме, на Меморії чи на Драматиці? Щиро, Айдер 14:49, 26 травня 2011 (EEST).
Повторюю, я не слідкую за драматикою. Але тут ви поки що намагаєтеся застосувати кухонну філософію на срачі, а іміджбордівський сленг — на речі, що його не стосуються. --Deimos обг 17:28, 26 травня 2011 (EEST)
У моєму розумінні, іміджборди і луркмори - споріднені речі, тому використання сленгу перших на теренах других - буденність. До того ж цей сленг вже давно вийшов за межі борд. Щиро, Айдер 21:13, 15 червня 2011 (EEST).
Я, звичайно, дико вибачаюся: щоб отримати бан від Ясона, слід якимось чином вищемити самого Ясона, що крайнім часом не вельми вдається (навіть тим, хто це намагався проробити). --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 17:02, 25 травня 2011 (EEST)
Ясон останнім часом добряче прокачав похуїстичність. З нього досить непоганий адміністратор борди (там де треба раз на місяць потерти ЦП, а в усьому іншому не заважати спілкуванню відвідувачів), але адміністратор вікі-проекту (коли треба дослухатися до думки дописувачів і активно брати участь у регулюванні поточних справ) з нього поганенький. Щиро, Айдер 18:17, 25 травня 2011 (EEST).
Не знаю як зараз, але тоді бан від нього мені вдалося заробити фактом реєстрації. --Deimos обг 18:29, 25 травня 2011 (EEST)
Ну, на Меморії, наприклад, теж по факту реєстрації банять усіляких там Користувач:Убей хохла, спаси мир тощо. Превентивні протипровокаційні методи, так би мовити. Щиро, Айдер 14:49, 26 травня 2011 (EEST).
Ну ви порівняли хуй з пальцем. --Deimos обг 00:06, 16 червня 2011 (EEST)
Не важливо, що написано на червоній ганчірці, коли нею машуть у бика перед очима. Щиро, Айдер 17:03, 21 червня 2011 (EEST).

До неофітів[ред.]

Айдере, все вірно, коротко, чітко. Але чому на користувацькій сторінці?

Певний час (грудень 2010 - березень 2011) писав згідно Ваших інструкцій. Мо', й далі б писав — завтомили курчині анонімні їбуки. Про це неофітам теж слід було знати. Поцієнт має знати, хто йому лікар.

Творчих успіхів! На Вас з Редвісом дивиться ЕД! --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:19, 15 червня 2011 (EEST)

Дякую! Нема де більше писати, висловлюючи погляди. Думав, завести сайт (десь, де подешевше нашару), потім зрозумів, що за місяць це набридне. Боюсь, лише на Редвіса; допоки більшість статей укрлурок не перестануть бути несмішними вирізками з Луркмор.ру, прогнаними через перекладач. Українські луркмори мають насамперед розповідати про реалії Укрмережі (у Драматики з цим справи кращі - вона принаймні відштовхувалась від українських іміджборду та демотиваторів), а якщо вже мова йде про щось "інтернаціональне", то про це має бути написано негірше, ніж на Лурці (наприклад: раз і два, з усіма її недоліками, перша стаття - смішніша і читати її приємніше). Писати негірше, ніж на Лурці, важко, сам кілька разів пробував. У Луркмор.ру є недоліки (древні укри і т.д.), але її головні переваги - читабельність та інформативність, на це треба рівнятись. Іншими словами, укрлуркмори повинні стати інформативно-лулзовими джерелами, які описують меми, драми й персоналії саме українського інтернет- і РЖ-просторів. Лурці - луркове, Меморії/Драматиці - меморійне/драматичне. Якось так. Щиро, Айдер 17:03, 21 червня 2011 (EEST).
Блін, Айдере! Таке враження, що Ви перечитали Леніна, і наїбошили "Пісьмо кЪ сЪезду"... :0).
В Інциклопедії є цикл «Як правильно» — можна сміливо друкувати Вашу Інструкцію «Як правильно писати в укрлурках».
І шо: Ви забиваєте не писанину статей? А хто буде пропаґувати аніму? Я її не знаю, вже не цікаво якось. А школярам потрібно чимось зачитуватися. Подумайте. Як колись казав де-Сент-Екзюпері: «Ми відповідаємо за тих, кого приручили». Як там Bad.ZOG? Чергова нууібенна система фейків?
Не пропадайте — ПИШІТЬ (бля, забув, Ви не переварюєте капсу :0)) --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 23:00, 21 червня 2011 (EEST)

ZOG[ред.]

Айдере, полуркай свій емейл.

Полуркав. Я не знаю, що відповісти. Щиро, Айдер 17:03, 21 червня 2011 (EEST).

Прикольно. То до Ясона було два місяці хер достукатися, тепер Ясон не може достукатися. А шо так? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 19:58, 18 червня 2011 (EEST)
c==8

Оффіційне™ представництво Енциклопедії Драматики на ворожій Меморії[ред.]

Айдере, Ви ж чудово розумієте, що вся "ворожість" - то з-за пари неадекватних довбодзьобів. Так що, не переймайтеся. Творчих успіхів. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 20:30, 31 серпня 2011 (EEST)

Дякую! Це для краси написав. Мені цей конфлікт не подобається, як і той факт, що луркморів два, а не один. В мене визрів, на жаль, нездійсненний план, як об'єднати їх в один. Я сам з Києва. Адміністратор Драматики Ясон - з Ірпеня, це від Києва не далеко, їхати не довго. Адміністратор Меморії MrGALL, сподіваюсь, теж з Києва. Отже можна організувати їх зустріч УРЖ десь на нейтральній території, наприклад, в "Українських стравах", що біля метро "Політехнічгий інститут". Я виступаю посередником. "Українські страви" працюють принаймні до 8-ї вечора, якщо організувати зустріч на 12 дня, то буде як мінімум 8 годин, щоб повисувати вимоги з обох сторін і прийняти компромісне рішення. Ще можна запросити Деймоса (але він, наскільки знаю, з Харкова - це довго їхати, може не скластися) і Курку (від Броварів на електричці їхати менше години), але я переживаю за "Українські страви", коли вони опиняться в одному залі, тому їх запрошувати не обов'язково. Кожна сторона приносить з собою перелік основних вимог (ну, це зрозуміло, насамперед "портфелі"), ми сідаємо і починаємо взаємно йти на поступки: -1 вимога з одного боку - -1 з іншого. О 4-тій можна зробити робочу перерву на півгодини і, як пропозиція, поїсти. Алкоголю, звісно, не виставляти. Шкода, що це нездійсненно. Мені лишається лише підійти до вікна і заплакати. Щиро, Айдер 20:33, 1 вересня 2011 (EEST).
Тоді вже краще організувати зустріч в Десні, що біля смт Остер. Там великий танковий полігон і піщаний грунт. Звук танкових двигунів заглушить матюки, а кров і лайна будуть стікати в пісок. Це, звичайно, з галузі чорного гумору. Проте без посмішки можу сказати одне: людина має перспективу залагодити конфлікт, коли БАЖАЄ йти на поступки. Натомість, скажімо, Курка обписав всі стіни в туалетах Драматики, як він мудро послав Усіка нахуй; навіть створив пиздувату статтю. Гадаєте, подібна упоротість схильна до компромісів? Мирити фанатів - це невдячна справа, Айдере. До речі, з Броварів частіше їздять маршруткою: 10 хв, і "Лісова". А з неї 30 хв. метром до КПІ.

Почитав Безосібного Маніхвеста. То Наше Все! Анонімний хардкор!

До речі, потріть всі сторінки з Куркізмами і Куркодзьобами — то є не актуальним матеріалом.

Тривожить цикл статей нового користувача з нападками на християнство. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 20:56, 1 вересня 2011 (EEST)

А, щодо маршрутки, то до речі, так - я просто часто через Бровари їзджу на електричці - у нас дача на ніжинському напрямку. Стосовно статті, зараз передивився - там попутано сабж (ХГМ) і поняття "релігійності", трба буде повісити плашку "Ненависть" (коли її дороблю) як мінімум, або поправити трохи вручну (коли дійдуть руки), бо й правда одна дезинформація. Сторінки я потерти не можу, бо хочу, щоб на Драматиці все було "по-людськи" - видалення лише після обговорення. Хочу бути "добрим" модератором, а не злосним і глухим до всіх, окрім себе, узурпатором влади (а це я можу). Бо такі люди, вже навласно переконався, дуже неприємні у спілкуванні. Коротше кажучи: фу таким бути. Щиро, Айдер 22:30, 1 вересня 2011 (EEST).

Знову ФГМ-ні виходки[ред.]

Раніше у Курки на сторінці Вікіпедії стояв лейбик "Цей користувач вважає себе куркою", а тепер "цей самий користувач" вважає себе ботом Драматики. Нє, ну це вопше пиздець...

Добрим модератором Вам довго бути навряд чи вдасться хоча б тому, що драматична школота заїбе підколками типу "цей модератор смокче хуйці; телефон для довідок..." На щось більш тонке вони не здатні, але й це товсте троління настрою не підійме. Спробуйте, але чи надовго вистачить?

Вражає Олтугезер: намагається сперечатися з Куркою. Абсолютно дурна і невдячна справа. Останнього, мабуть, народжували стоячи.

До речі, як гадаєте, хто буде обговорювати сторінки перед видаленням? Створіть хоча б Інкубатор. Візьміть за основу досвід Інциклопедії: там є плашки, є обговорення, є Інкубатор , є добрі і обрані статті.

Коротше, успіхів Вам у вашій непростій і невдячній справі в умовах довбойобського оточення.

Не ображайтеся за прямоту і грубість: кажу, що думаю. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:44, 2 вересня 2011 (EEST)

Дякую, подивлюсь як там надалі складатимуться справи. До такого типажу і оточення мені не звикати, та і шкоди мені від цього ніякої. Про видалення статтей - поки я все скидую на окрему сторінку і там стаття-кандидат може валятись півроку, бо по-перше, практично всім однаково, по-друге, людей не так вже й багато і практично ніхто ні за кого дописувати не збирається. Та і зараз з 1-го вересня триває затишшя, ніяких нових обговорень немає. Навіть нудно якось - влітку було веселіше. Щиро, Айдер 14:37, 19 вересня 2011 (EEST).
Наче, Курка проснувся. Одмінить по-чорному. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 20:04, 19 вересня 2011 (EEST)


Нафіга?[ред.]

Трохи полуркав ЕД. Не в'їхав. Ну, Курка семенить - Бог з ним; хай дитя одірветься. Воно пальнуте на всю голівку. А оті копіпасти про довгі і матюкливі треди за участю Деймоса і Ясона. Їх навіщо в окремі статті? Це теж хвалена душа ЕД? Олтугезера обісрали. Мню до старих пердунів. Дивні якісь реалії інтернетів а ля Куркоматика. Добро. Успіхів в подальшому розвитку. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:42, 1 жовтня 2011 (EEST)

Це все проблеми масштабу: у нас занадто мало людей з поза меж Учану (і Драматики) - як тільки там стається хоч щось більш-менш помітне, це одразу переноситься на ЕД і часто подається як подія Всеінтернетівського значення, хоч за межами цих наших двох сайтів про це ніхто і гадки не має. Так і тут: останній з цих тредів був добрим (не в прямому сенсі) і ледь не дійшов до бампліміту, тому хтось і вирішив скопіпастити його на ЕД. Хоча сенсу в цьому я і не бачу, бо на Учані треди після останньої сторінки не видаляються - і нема необхідності їх десь окремо зберігати. Щиро, Айдер 18:59, 13 жовтня 2011 (FET).