Обговорення користувача:Deіmos

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
FUUUU.PNG

Вашу ж мати!
Створюйте НОВІ теми і додавайте їх ЗНИЗУ!!!
І не забуваємо ставити ПІДПИС! це робиться ось так: ~~~~

{{#if: | [[Категорія:{{{cat}}}]] }}

Trash.PNG

Первьійнах![ред.]

Непоганий внесок за два дні. Молодець!

/r/ статтю про батхьорт. Ти повинен її розпочати!

Всєго, Akeo


Статті про Велике Адмінство[ред.]

Не чіпай статті . Якщо хочеш редагуй лише коми , те , що ти не розумієш то твоя недолугість . "Книга" цілком і повністю базується на хвактах .

про твою книгу навіть гугл нічого не знає. Deimos,17:58, 4 червня 2010 (EEST)


Просто не звертай на те , що я пишу у статтях уваги , якщо не розумієш суті усього задуму . Відчепись і іґноруй мене . (усе , окрім цього повідомлення) . Якщо тебе це втішить , можеш створити статтю про те як злісно та по-дибільному я хворсую меми , але чужі статті псувати не варто .


Вельми дякую за численні образи . Ти часом не був зареєстрований на Demotivators.org.ua під им'ям VovaLviv ? Бо ти мені дуже його нагадуєш . Він теж робив багато чого проти мене , потім багато чого безглуздого , що я так і не зрозумів , потім виявилося що він недоумок . Ти на першій стадії . "1) ти хочеш перетворити енциклопедію мемів і лулзів на енциклопедію хз чого з по-дебільному написаним текстом? навіщо? " Добре , що ти задаєш питання . Це розумно . 1)Тобі що ? Це твоє місце на диску ? Ти адмін ? . Коли прийдуть адміни , вони безперечно мене випилять (пишу поки можу) . Їм то воно заважає . Тобі - ні . "2) для тролингу потрібен резонанс. якщо на твій грізний пост ніхто не відреагував - це не тролинг, просто на довбойоба ніхто не звернув уваги " 2)Нехай так . Думаєш я цього не розумію ? Але причину задуму я поясню потім . "3) про тебе статтю писати не треба. вона вже є." Ні , я вже років 10-13 як не школота . Давай на чистоту , щоб ми могли хоча б довіряти одне одному , Скільки тобі років ? Мені 29 , я народився 17-ого квітня 1981-ого року . Юрист за освітою , хоббі - психологія люду , про роботу та адресу і ти не кажи , це ні до чого ."- не сміти на вулиці - а тобі що? ти двірник? ти представник міськадміністрації? це твоя вулиця?"

На відміну від вулиці тут легко прибрати . Буду писати , ти не читай . Якщо воля твоя прибери плашку з Учану .


"судячи з того, що ти це пишеш, ні, не розумієш"

Суть і була в тому , аби не дати вам здогадатися що є метою всього цього "школотництва"

"тому правильно писати "Ні, я вже років 10-13 як не школяр."

школота === певна кількість школярів . Коли школота виростає , вона сає бидлом . Себто я може і бидло але не школота .

"а статті твої, в яких немає й краплі здорового гумору чи фактів" Це мистецтво заради мистецтва - це хвакт .


"про демотиватори - а це, випадково, не ти той, хто робить тони тих псевдопатріотичних постерів, через які мені гидко заходити на демотиваторс.орг?"

під моїми постерами завжди підписано моє им'я . подивись , може і я .


"а чим же ти змусив того вову робити проти тебе щось? своєю любоввю до Ясона і буряка?"

Тим же "мистецтвом заради мистецтва" . Пошукай у коментарях до демів ! Буряк був уже після того , як його забанили за тролінг і боротьбк проти адміна . От він школота .


Не вірю , поки не побачу . Хоча б вік напиши . Все таки я надав гинхвормацію про себе . Де справедливість . Пошли в приватному повідомленні на демотиваторах .Напиши вік свій !

Мета в тому , аби створити незалежний український тип суспільної взаєиодії (побут , меми ...) Меморія це частина . Нехай будуть ці статті .

до чого тут важкість прибрання???

До того , що видалити усі мої статті можна за кілька хвилин .


не зареєстрований я на твоїх демотиваторах! там лайна й безглуздості навіть більше, ніж на російських (вони просто різних сортів). особливо мені гидке згадування росії, москалів і демотиваторсру на дев'яти з десяти постерів. інших тем немає? користувачі українського інтернету не помішані на них так, як постійні мешканці демотиваторс орг, і поки демотиватори будуть такими, вони не отримають і четветої части популярності демотиваторсру.

Згоден , я це неодноразово згадував Ясону , та він сказав мені четверту , сьому , і останню хрази зі списку http://lurkmore.com.ua/%D0%AF%D1%81%D0%BE%D0%BD_%D0%B4%D1%96%D0%BD%D0%90%D0%BB%D1%8C%D1%82

Загалом можеш пошукати в коментарях за демотиваторах . Там знайдеш багато цікавого ."це нонсенс, його не може створювати одна людина, воно моє створюватись, як результат пасивної праці багатьох (дуже багатьох) людей у цьому напрямку. "

Я це знаю , але у Нації нашої немає часу , у нашоїн Нації немає багатьох людей готових до праці . Ми скоро всі духовно подохнемо , бо вже матеріяльно подохли : одягаємось не відрізнити від хранцуза чи американця , виховує нас те саме що і їх - як самогидентихвікуватися ?

"а ти хочеш раз!"

Це власне все емпіричні досліди . Натискаю на точки тіла і питаю "Де болить ?"


"і всі українці пишуть це богоогидне хв і ги, наче вони щойно з такого древнього села приїхали, що навіть не знаю що й сказати."

Я не сказав , що у той тип обов'язково повинен входити мій правопис . Та було б добре .Поступово все вдавалось , до думки якогось ідіота про деанонімізацію і травлю (не знаєш такого ?) . Тоді я розповів їм усю правду про себе (усе одно б знайшли блог , де я розповідаю людям про хвормування нового українсбького побуту і важливість у цьому гинтернету) . Вже увійшли в їхній мозок хрази "це буряк" , "двоїню" , иноді навіть бачу "троїню" , тепер вони знайомі з хв-правописом (навіть ознайомлення це добре) , і останнє що я встиг зробити це реялізувати класичний плян ідійотського кінця - тепер вони мене ненавидять , може навіть статтю створять про те , який я дибіл . Ні , я не прагну відомости тим паче у такому сенсі , але це чудово , що у них тепер з'явилася і своя гисторія ненависти своїх дибілів . Їхня ненависть їх об'єднає .


Звертаюся в обговоренні , замість вандалістичного редагування твоєї статті (подаю приклад) : Як на мене в статтю Батхьорт варто додати хоча б невеличку згадочку про суто-українське "Правда очі коле" і зробити трошки малюночків . Якщо тобі малюночки ліньки робити , то при твоїй згоді додати згадку , але відмові від творення малюночків , сам створю . Напишеш відповідб у мене в обговоренні .


  • Загалом , просто заходити і вандалізувати якісь статті демонстративними плашками чи висловлювати в них(знову ж таки демонстративно) ненависть до автора , хай навіть , маючи на те причини , є уділом школоти . Хочеш продуктивности . То годі тролити(про любов до чого ти неодноразово зізнавався) , покращ те що хочеш змінити .
  • Гарна "Головна" , от тільки чому "Безосібна Енциклопедія" ? - Тут же відсутнє анонімне редагування (чи вже ні ?) .
  • Взагалі-то я збираюся написати статтю про тебе, а усі твої "статті" помістити у підстатті до однієї про тебе. А статтю про Ясона я планую повністю переписати у цинічній формі.
  • Безосібне — хіба не єдине нормальне з того, що ти вигадав. Ні, анонімам правити й досі не можна. Але ти знаєш моє ім'я? вік? звідки я? ні. і, сподіваюся, не дізнаєся ніколи. отакі справи. Deimos 15:57, 24 червня 2010 (EEST)

Яка честь . Так , дійсно , тобі варто більше сидіти за уроками . Ні , статті хай інснують , як існують . Ясону за що ? Вік я не знаю , та здогадуюсь .Курка Аалямб 16:09, 24 червня 2010 (EEST)


ні, я цю справу так не облишу. не, зрозумів, що Ясону защо?
ну, поділись своїми здогадками, я хоч посміюся. Deimos 16:13, 24 червня 2010 (EEST)

За що саме статтю про Ясона ? Поділився вже .Курка Аалямб 16:16, 24 червня 2010 (EEST) Та на цьому сайті , либонь , заборонена образа користувачів .

бо мені здеється, це чи не єдина стаття, що має право на існування. але ніяк не в такому вигляді, в якому вона є зараз.
ти боїся мене образити? ха-ха, не хвилюйся, я цинік, а циніки не ображаються. кажи. Deimos 16:23, 24 червня 2010 (EEST)
ти не вгадав мій вік ;). серйозно.

Ех , я кажу не про те : образа користувачів це та стаття , яку ти хочеш про мене створити , і , мабуть напишеш там багато демонстративно-поганого і повішаєш купу плашок які будуть викривати мою недолугість .
Щодо віку , то я вже натякнув(прозоро) , але якщо просиш , дам не більше ніж 19 років . Загалом все говорить про твою працелюбність і відчуття потрібної лінії , але людина старша за 19 років не вішала б тих плашок і не писала б демонстративно в статті стільки гидоти .Курка Аалямб 16:33, 24 червня 2010 (EEST)

Я напишу про тебе, що ти троль, бурякойоб і таке інше, загалом усе те, чим ти намагаєся виглядати. Звісно, батхьорт в тебе буде, але можеш написати про мене статтю (будь-яку), мені, власне, лише приємно буде :Р Deimos 16:44, 24 червня 2010 (EEST)

Троль ? - ні , нікого словом поганим не обізвав , а на мене тролінг вішають . Чого нема , того нема . Що означає "бурякойоб" ? Ні , статтю про тебе ? В нас і так вже статті про тролів є . Нащо нам ще ти ? Скільки тобі , якщо не 19 ?

ой, ну навіщо воно тобі? а як мені 10 років? ти ж мене взагалі тоді сприймати не будеш. а як 60? що ти мені, викати почнеш? ні, то накладає забагато стереотипів, краще я буду з невизначеним віком. А ти якийсь тонкий троль, можливо це й не умисно, але це так. Deimos 16:55, 24 червня 2010 (EEST)

Стереотипів не буде . Лише правда . (Я не суджу за віком , але не дарма ж судять , щось в цьому є) . Як 10 років , тоді зрозумію . Як 60 - нереально . 60-тирічний латентикою займатися не буде .
Ні , кажу не троль . Але твоя думка цікава , не дарма ж , хоч людей не ображаю , а все ж дратую своєю творчістю . Бо тролінг - це навмисна образа , провокація ({{http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%BD%D0%B3}}) . Спробуй знайти провокацію у мене . Але є щось дратуюче , чи не так . Що ?

та що ти до мене так причепився, давно пора зрозуміти, що я не збираюся про себе розповідати, ФМ - не бложик. І до речі, ти зовсім не знаєш 60-річних. я зустрічав декількох у інтернеті.

Добре, коли тобі легше буде, то мені 10 років. Deimos 17:11, 24 червня 2010 (EEST)

Ні , наврядчи . Тебе часом не Дмитро звати ?

Ні. Ти не вгадав. Deimos 17:30, 24 червня 2010 (EEST)


Стаття про ҐН[ред.]

Посміявся, коли побачив у тебе плашку, що ти є ҐН. Твоя стаття непогана за змістом, але ж орфографічні помилки просто винесли мозок. По-перше, це непередача G за допомогою Ґ в новозапозичених словах (юзай правопис). По-друге, якого біса ти зберігаєш подвоєння? Не знаєш, що в українській такого не робиться? По-третє, чго ж "НацИ", якщо саме українській властиво, щоби після "ц" стояла літера "і". Це ще збереглося з часів санскриту. Так що варто повернути мій виправлений варіант, і всі будуть задоволені. --Zero 12:49, 25 червня 2010 (EEST)

якщо ти про статтю Grammar Nazi (спочатку ставиться посилання, потім текст, а в тебе навпаки), то це не моя стаття. а про срач Ґ/Г - іди у цю статтю, і допиши свої аргументи. І запам'ятай: у своїх текстах пиши хоч Ґ, хоч Г, але чужі тексти не чіпай. Deimos 12:53, 25 червня 2010 (EEST)
Ти що телепень? Ти неправильно пишеш. Робиш помилки. Якби я зробив якісь помилки, то був би тільки вдячний, якби мене виправили. Посиди ще на Учані, ньюфажику.--Zero 12:55, 25 червня 2010 (EEST)
Власне судячи з усього, ньюфагом є ти. І помилки робиш ти, згідно з діючим правописом. А тепер з'їбав з моєї Меморії. Deimos 12:58, 25 червня 2010 (EEST)
я пишу дійсним на даний момент правописом
Де мої помилки? Якщо я инколи послуговуюся скрипниківкою, то це не значить, що я пишу неграмотно. Тим паче, що тут я пишу дійсним на даний момент правописом. Також, з радістю випиляв би всі статті Курки з його ідіотськими знущаннями з української. --Zero 13:01, 25 червня 2010 (EEST)
пікрелейтд. а помилки - згідно з діючим правописом потрібно писати Г. А Ґ - лише у деяких словах, як то ґанок, ґудзик, etc. Deimos 13:05, 25 червня 2010 (EEST)
Я же спеціЯльно написав "Инколи", щоби показати, що "я Инколи послуговуюся скрипниківкою". Щодо г/ґ - у новозапозичених словах пишеться саме "ґ". На Учані вже все вирішили й антиҐ-рагулі відсмоктали інтеліґентного ҐН-прутня. Також я не можу бути ньюфаґом, бо від самого початку на Учані, приймав участь у створенні основних мемів (пам'ятаю ще тред, коли Військо Безосібне Учану перенесло мем про ҐН на український ґрунт). А ти схожий на зукраїнізованого московського луркойоба, судячи з твоїх статей. Ти, мабуть не розумієш, що треба тут не перекладати статті з російської меморії, а писати про меми з національних іміджборд (на даний момент це лише Учан). --Zero 13:27, 25 червня 2010 (EEST)
добре, я не розумію вашу "скрипинівку", придумали хуйню якусь, усе вам не подобається. І до речі, два довбойоба, які щось там між собою вирішили — це, звичайно, серйозна причина писати неправильно.
>>у новозапозичених словах пишеться саме "ґ"
пруф, або не було.
>>Ти, мабуть не розумієш, що треба тут не перекладати статті з російської меморії
Хоч одна моя стаття, яка є перекладом російської? (є одна переклад англійської, але то хуйня)
>>приймав участь у створенні основних мемів
ха-ха, дякую, поржав. ти один з тих, хто дійсно вважає, що меми створюються так? ти подружишся з куркою.
і ще. ти зовсім не розумієш суті Меморії. це не енциклопедія про Учан — про нього ще й писати немає чого. Deimos 13:35, 25 червня 2010 (EEST)
Твій московсько-луркойобський сленґ каже сам за себе. Сленґом українських безосібних ти не послуговуєшся, що натякає. Не розумієш класичного правопису - твої проблеми, багато освічених й інтеліґентних людей виступають за його повернення. Можеш почитати на вікіпедії. А меми створюються загалом, просто я там теж приймав участь, бо з самого початку на Учані. Меморія - мертвий ресурс. Навіть я писав статті на російській меморії, наприклад, стаття про той же Учан - моя. --Zero 13:55, 25 червня 2010 (EEST)
Тоді що ти тут робиш? йди на свій лурк, як ти такий інтеліґентний. Deimos 13:57, 25 червня 2010 (EEST)
Я прийшов подивитися, бо на Учані безосібний повідомив, що ще один телепень аля Курка зібрався піднімати мертву Меморію. Трохи затримався через твої школярські помилки в статтях. Якщо ти такий дебіл, що не хочеш виправляти "г" на "ґ" (підозрюю, що ти просто не знаєш, де воно на клявіятурі знаходиться), то виправ хоча б инші помилки. --Zero 14:08, 25 червня 2010 (EEST)
# я знайшов той тред. ха-ха, на відміну від усіх них, я хоч щось роблю. але я приємно здивований такою увагою до моєї скромної персони.
# школярські помилки? ти про статтю Грамар Наци? то не моя стаття, не я її писав, я там лише галерею створив. а якщо ти про Ґ/Г і інші особливості того харківського правопису, на який ви з куркою так фапаєте, то вже вибач, цією формою підліткового максималізму я не страждаю. вкажи мені на конкретні помилки моїх статей. і не лізь у г/ґ чужих статей, я ж не виправляю ваші статі, написані "скрипинівкою". Deimos 17:31, 25 червня 2010 (EEST)

Впевнений тобі цікаво буде почитати про назбирану феєрію давнізму у статті Файно. Якщо знайдеш десь в гинтернеті порівняння культур , додавай.--Курка Аалямб 19:53, 28 червня 2010 (EEST)

2011[ред.]

Де всі?[ред.]

Деймосе, серпень скінчився 3 місяці тому. Чи Ви — таки ДА — залишилися ТАМ на ПМЖ? Де решта? МрГолл? Мастерпісер? Що сі стало з адміеією? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 18:16, 11 грудня 2011 (EET)