Обговорення користувача:Deimos

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
FUUUU.PNG

Вашу ж мати!
Створюйте НОВІ теми і додавайте їх ЗНИЗУ!!!
І не забуваємо ставити ПІДПИС! це робиться ось так: ~~~~

{{#if: | [[Категорія:{{{cat}}}]] }}

E.gif Архів обговорень за 2010 рік
Trash.PNG

Тобто я таки-кдасний автор? Іхуу![ред.]

Ні, цього замало --Deimos обг 15:42, 25 лютого 2011 (EET)

Капчу відключено![ред.]

Запрошуємо до роботи.

Дякую. --Deimos обг 15:42, 25 лютого 2011 (EET)

Вітаю, чи як?[ред.]

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Про таких бійців йдеться мова?

Deimosе, я так зрозумів, після недовгої перерви Ви знову беретеся до редаґувань? Вітаю.

Я тут був змушений відповідати отдєльним особопросвєтльонним "анонімусам" (угадай, хто?).

Можете глянути при бажанні:

Інтирнет бійці

На жаль, один з адмінів хворий, отже, МрГолл зашивається - він один у руля. --Usik64 16:23, 25 лютого 2011 (EET)

Писати статті я буду навряд. Не маю настрою. Але почистити те сміття, що накопичилося тут за моєї відсутності вважаю за потрібне. Що до вашої статті про "Інтирнет бійців" - вона має бути повністю переписаною, бо зараз вона написана якоюсь душевнохворою людиною. А розділ "Лірична відповідь рака-аутиста-ґрахвомана ґероїчному інтирнет-бійцеві" - це взагалі концентрований фейспалм. Це ж вистачило у когось розуму розпочати срач у самій статті. За таке треба давати бан на тиждень усім олімпійцям. Працюйте над собою, панове. --Deimos обг 16:41, 25 лютого 2011 (EET)

Гадав, що авторство визначається за стилем безпомилково. Йому ж і дав відповідь у згаданому розділі. Обговорення ніхто не читає - тому на основній сторінці. Не зовсім зрозуміло тут, бо перенесене з ЕД. Не з метою срачу, а ідеї заради. --Usik64 17:17, 25 лютого 2011 (EET)

До речі, чи нема бажання все старе лайно на цій сторінці скинути в окремий архів? Бо кожен раз треба колесити донизу. Чи це Вам дороге, як пам'ять?

Хто взагалі займався ідеологією проекту? "Потрібні статті" - якось все кинуто по течії. Лулзи - лулзами, але... З одного боку слід розширяти рамки - бо лише енциклопедія мемів - нудно, але якісь пріоритети, можливо, є сенс намітити? --Usik64 17:21, 25 лютого 2011 (EET)

По черзі:
>Не з метою срачу, а ідеї заради.
Погана ідея, якщо чесно.
>До речі, чи нема бажання (…)
Так сильно заважає? Можливо.
>Хто взагалі займався ідеологією проекту
Ніхто.
>бо лише енциклопедія мемів - нудно
Енциклопедія лайна - не найкраща альтернатива. Якщо стаття цікава і доречна, то ніхто її чіпати не буде, а якщо ні - то вже вибачте. --Deimos обг 17:30, 25 лютого 2011 (EET)


Згоден. Коротше, посапайте сю ниву, а там побачимо, що лишиться. Я би не стільки випилював, скільки редагував. Бо після серйозного випилу - ніц не лишиться. --Usik64 17:34, 25 лютого 2011 (EET)


Це Ви дарма відновили. Історичної цінності не являє. Переповини в робочому порядку. Дещо вже підчищено. Тому й прибрав, щоб не засмічувати сторінку.

Як пропозиція. Подобається в Інциклопедії - там відповідь йде на сторінці обговорення того, КОМУ відповідають. Себто, я отримую відповіді на СВОЇЙ сторінці. Втратило сенс - в архів, або просто век з пляжу. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 09:45, 28 березня 2011 (EEST)

Ј[ред.]

Вибачте, що не відповідав. Рідко сюди заходжу. Так, я модифікованою розкладкою користуюся. Дуже не люблю «Й». Справді ж, Јј більше пасує до української мови. Так от на моїј розкладці на звичному місці стоїть Й, а АльтҐр + й (+ шіфт, для великої) дає мені ј і Ј відповідно. Взяв звідси. --

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

 Vox 21:40, 1 березня 2011 (EET)

Deimos'ів не існує[ред.]

Так, це факт, але все одно варто підписувати свої повідомлення. --Deimos обг 03:22, 18 березня 2011 (EET)

Трішки про енциклопедії лайн[ред.]

Deimos обге, пам'ятається, Ви якось згадували про недопустимість перетворення ФМ на енциклопедію лайна.

А от пан Bu, здається, так зовсім не вважає - --Цеј користувач — простий рядовий дописувач МеморіїUsik64 12:40, 22 березня 2011 (EET)

Допоможіть проекту у цьому, додавайте заявки до Файна Меморія:Статті-кандидати на вилучення. --Deimos обг 22:39, 22 березня 2011 (EET)

Я поки списався з паном Bu - він стверджує, що це заготовки до майбутніх толкових статей.

Порадив помітити "заготовки" шаблоном "Працюю" - побачу, що вийде. Якщо ніц - буду додавати до Кандидатів на вилучення --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 10:13, 23 березня 2011 (EET)

Питання про видалення статей[ред.]

Hohol1.jpg

Гвалт! Люди добрі, це вже серйозно. Статтю негайно треба зробити кумеднішою!!!

{{#if: | [[Категорія:{{{cat}}}]] }}

Пане Deimos, прошу відповісти вас на одне єдине питання, яке думаю цікавить усіх користувачів ФМ. Ви серйозна людина чи кумедна? Пояснюю в чому справа - якщо ви серйозна - ви не маєте право бути адміном кумедного ресурсу, а якщо кумедна - то, чи можна серйозно ставитися до того, що ви видаляєте статті? Сподіваюсь, що ви з нами, кумедними людьми :)). Bu 13:25, 24 березня 2011 (EET)

У вас якесь збочене почуття гумору. Якщо ви не зробите щось з цими недостаттями, вони будуть видалені на початку квітня, коли я зможу повноцінно повернутися сюди. І ці плашки про «серйозно»/«кумедно» також. Спробуйте вкласти сили не у десятки однорядкових статей, а у кілька, хоча б у одну, повноцінну статтю. Цим і ви доведете своє почуття гумору і допоможете проекту. Сподіваюся на це. --Deimos обг 19:25, 25 березня 2011 (EET)
 • Вітаю вас Deimos’е. Можете вважати, що це не моя справа, але мені не пофіг, як розвивається українськиј лурк. Я подивився, що тут коїться, і подумав — чому ви нічого не зробите? Ви ж адмін. Я побачив купу мікроскопічних «статеј», які, ніби-то, кимось може ј дописуються; купу (я вибачаюсь, але) дибільних шаблонів. Моя пропозиція така: коли у вас буде вільниј час — почистіть Меморію від сміття, влаштујте глобальниј геноцид. Пан Usik64 правильно робить, що статті на вилучення висуває. Але я вважаю, що чекати не треба. Забагато непотребу, як на міј погляд. Думаю, давно час навести тут порядок, а инакше Меморія може перетворитися на интернет-смітник. Прошу пробачення, коли щось не так сказав. --
  Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
   Vox 21:03, 26 березня 2011 (EET)
  • Як я вже сказав, на початку квітня, коли я дещо звільнюсь, я обов’язково почищу Меморію. В першу чергу орієнтуватися буду саме на цей перелік, особлива подяка усім тим, хто залишається небайдужим.
  • Окреме звертання до пана Usik64 — словник, який, ви сказали, доцільно створити, було б чудово, якби ви це зробили. --Deimos обг 01:59, 27 березня 2011 (EET)

Словник[ред.]

 • Створив Словник
 • Для початку українські слова й вирази об'єднав на сторінки по 2-4 літери; по мірі наповнення доведеться ділити великі сторінки
 • Почав переносити статті на свій розсуд - лише повидаляйте пусті сторінки, на яких шаблон "Видалити" і посилання на Словник
 • Статті із явними мареннями Курки не чіпав. Слід по ним прийняти рішення. Пропоную окрему категорію, і застереження типу:"Прочитання може викликати мозковий крах", щось подібне. І отуди - весь Буряк, Інтирнет бійці, Велика Україна, тощо --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 17:06, 27 березня 2011 (EEST)

Про впорядкування доступу[ред.]

Гадаю, слід:

 • Посилання на Словник винести у вікно Навігація лівого меню
Doen --Deimos обг 01:29, 30 березня 2011 (EEST)
Додав тут і тут. --Deimos обг 01:29, 30 березня 2011 (EEST)
 • Іміджборд Nichan не є Файна Меморія - слід зробити окрему закладку меню. Дружні проекти, Колеги, абощо. Таких посилань з часом може з'явитися більше. Імхо, я би туди помістив Інциклопедію та Вікіпедію - проекти абсолютно дружні; відповідно, адмінів цих проектів попросив розмістити у себе посилання на ФМ. Що це дасть?
 • 1 - Розширення числа читачів
 • 2 - Можливо, збільшення числа дописувачів в перспективі
Робота ведеться. --Deimos обг 01:29, 30 березня 2011 (EEST)
 • Треба написати нормальну історію ФМ, щоб не зводилося все до приходу героїчних інтирнет-бійців Учану Ясона-Курки, а потім - з їх здриском на Драматику - все, ПВС
Буде час - обов’язково. --Deimos обг 01:29, 30 березня 2011 (EEST)
 • Для статей інтирнет-бійців - окремий загон (або категорію, або - так як сторінка Словника - одна головна, а з неї - посилання на всі висери. Наприклад Категорія:Куркізм Кожне лайно повинно бути пробірковане, і лежати на своємі місці. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 09:38, 28 березня 2011 (EEST)

Видалити порожнє[ред.]

 • Що зміг - все попереносив; % до 70 - у Словник, решту порозпихував по статтям згідно тематики
 • Викидата нічого не довелося, хіба лише трішки кореґував, щоб не було "масло-масляне"
 • Вилучив деякі категорії з повторами, чи посилками на 1 статтю - такі ущільнив з більшими за обсягом
 • Матимете час - перегляньте увесь список Файна Меморія:Статті-кандидати на вилучення, щоб не світилися порожні / вилучені / перенесені сторінки. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 21:06, 29 березня 2011 (EEST)
Гадаю, для більшості статей варто зробити редиректи. --Deimos обг 01:22, 30 березня 2011 (EEST)

Буряк[ред.]

 • Курчин "оригінал" виныс на додаткову сторінку
 • Статтю трохи підшаманив
 • Гляньте --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 08:42, 1 квітня 2011 (EEST)
Непогано, треба б ще допиляти, але все ж.
На жаль я історію з буряком майже не знаю, завжди просто ігнорував цю дурню, та й на демотиваторах ніколи не сидів.
Курчин оригінал варто вирубити в „Дивись також“
Будь ласка, зробіть щось з курчиними статтями типу Адмінство Демотіваторс.орґ.юа, бо вони роблять мої очі кровоточити. --Deimos обг 00:02, 3 квітня 2011 (EEST)


Перевірка змісту[ред.]

Вітаю, Deimos’е. Я от подумав, чи може влаштувати глобальну перевірку всього-всього, що є в ФМ? Як ви до такого ставитеся? Нормальні статті при перевірці оформлювати згідно до правопису і типографії української мови і т/п. Бо, коли переглядаєш сторінку — зміст добриј, а читати не реально. Думаю, що це важливо. Я тут, доречі, допомогти можу. Досвід з Інциклопедії є (понад 300 сторінок перевірив). --

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

 Vox 18:26, 16 квітня 2011 (EEST)

Було б чудово. Просто сам не завжди маю час і, чесно кажучи, бажання. Коли я останнього разу передивлявся статті, я їх ретельно прокатегоризував, та з того часу багато чого змінилося. --Deimos обг 18:53, 16 квітня 2011 (EEST)
Розумію... Це справа досить нудна, але потрібна. Отже, я розпочну. Тільки маю маленьке питання: чи можна буде спец-шаблон створити (як тут) для зручності та офіціјності процесу? --
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
 Vox 02:16, 17 квітня 2011 (EEST)
Звичайно. --Deimos обг 12:12, 17 квітня 2011 (EEST)
 • І ще одна важлива річ: оскільки я зајматимуся правописом і типографією — чи можна полагодити вікіфікатор? Я на кнопку тицяю, а воно 0 реакціј. Скопіюјте, будь ласка, МедіаВікі:Вікіфікатор з Інциклопедії — сам перероблював, працює — супер. Вручну, бо, все це ("" → «»; ' і т/п) виправляти не реально... Ви подивіться, як у нас все влаштовано і оновіть у себе. MediaWiki:Onlyifediting.js у вас (та і в нас) не працює, але він і не потрібен; в MediaWiki:Common.js ([1]) поставлено імпортскрипт з MediaWiki:Otherscripts.js і MediaWiki:Extraeditbuttons.js. --
  Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
   Vox 01:54, 18 квітня 2011 (EEST)
В нутрощах медіавікі розбираюся погано. Вікіфікатор скопіював, але щось реакції не бачу. Може потрібно ще й MediaWiki:Common.js? До речі, сам користуюся правильною розкладкою, на якій є ’, «» й так далі. --Deimos обг 16:26, 18 квітня 2011 (EEST)
 • По суті, я теж погано в цьому розбираюся, але багато чого вже зробив і, відповідно, багатьом речам навчився. MediaWiki:Common.js у вас нормальниј, просто в Інциклопедії все дещо інакше влаштовано. В принципі, мені головне було — вікіфікатор. А реакції ви не побачили, мабуть, через кеш. Якщо і досі не працює — спробујте спорожнити кеш вашого браўзеру. Я зараз спробував — наче, все нормально. Отже, дякую за увагу, продовжуватиму роботу. --
  Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
   Vox 00:05, 19 квітня 2011 (EEST)

Про відкоти видалень[ред.]

Я трохи почистив Портал від робочих діалогів, Ви відкотили. Нащо? Питання вирішені, для історії цінності не становлять. Натомість головна Порталу громіздка --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 21:17, 16 квітня 2011 (EEST)

Подивіться сюди, або сюди, або це. Наш портал спільноти називати громіздким — це ви, м’яко кажучи, перебільшуєте. А підтирати те, що відбулося, сенсу жодного не бачу. --Deimos обг 12:11, 17 квітня 2011 (EEST)


Відповідь 25.04.2011[ред.]

Щодо (1) — без проблем, але це має бути ДЕСЬ записано у правилах. Інакше: „Що не заборонено = ДОЗВОЛЕНО“

Щодо (2) — якби я бачив достатнє різномаїття категорій, то цього би не робив. Вибачте, про Аніме та Мангу не пишу, бо не тямлю. А про що пишу, категорій не було, довелося створити.

3. Подумайте над можливістю надавати право перейменування статей самим користувачам (нехай перевіреним за якимись критеріями, щоб уникнути вандалізму) — буде менше проблем і роботи. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 22:51, 25 квітня 2011 (EEST)

У правилах це вже значиться чорт зна скільки, читав би їх хтось. --Deimos обг 23:14, 25 квітня 2011 (EEST)
У Правилах наступне
 • Для створення нової категорії потрібно не менше семи статей.
 • Для створення нової серії потрібно не менше п’ятнадцяти статей, причому половина з них має бути написаною.
 • Для створення нового порталу потрібно не менше трьох категорій, і не менше 80 статей.
 • СТВОРЮВАТИ КАТЕГОРІЇ БЕЗ ДОЗВОЛУ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАБОРОНЕНО!
 • А тепер перелистайте історію: ДЕ був ХТОСЬ ЖИВИЙ з адміністрації, коли я розпочав наповнювати категорію Пепелаци, перша стаття Шишига.
 • Пальнуло, скажімо, мені в голову створити категорію Вундервафлі. І що у Ваших Правилах сказано: ЯК я маю отримати дозвіл на створення цієї категорії?
 • З-за обмеження кількості статей я і створив спочатку загальну "Пепелаци та вундервафлі", а потім, по мірі наповнення, їх роз'єднав, а от прибрати хоч і пусту сторінку - все, не можу, правов нема! --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 23:31, 25 квітня 2011 (EEST)
І ви вирішили, що коли ні в кого спитати, то значить, все дозволено вам? «ДЕ був ХТОСЬ ЖИВИЙ з адміністрації» — На той момент були ті самі адміністратори, що й зараз, за виключенням мене. І спитати ви могли в будь-кого. У мене, в крайньому випадку, коли хтось редагує мою сторінку обговорення, я отримую про це сповіщення на пошту, якщо інші це не вимкнули, то вони також. --Deimos обг 23:36, 25 квітня 2011 (EEST)
ЯК я маю отримати дозвіл на створення цієї категорії? Механізм? Алгоритм? Зразок чолобитного листа? Хоть щось, що проясняє це питання? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 09:26, 26 квітня 2011 (EEST)
Спитати дозволу в адміністрації, очевидно ж.
Приклад запиту: Привіт, тут от %%pagename%% набралося, гадаю, варто створити категорію.
Приклад відповіді: Гаразд, не заперечую/вже створив/не бачу сенсу у створенні/не дозволяю тому-то й тому-то. --Deimos обг 15:38, 26 квітня 2011 (EEST)

Фајли[ред.]

Це добре, що ви почистили фајли, що не використовуються. Якщо можна, видаліть також цей і цей файли, бо вони вже більше не потрібні. --

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

 Vox 00:23, 26 квітня 2011 (EEST)

Doen --Deimos обг 00:26, 26 квітня 2011 (EEST)
Дякую. Пропоную вам також тепер і з перенаправленнями розібратися. Я впевнениј, що там багато непотребу. --
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
 Vox 00:30, 26 квітня 2011 (EEST)

{{[[Шаблон:{{#if:Nologo|Nologo|Deimos}}|{{#if:Nologo|Nologo|Deimos}}]]}}[ред.]

Щоб воно працювало (прибирало лого) треба дописати в MediaWiki:Common.js такиј код:

/* {{nologo}} */
function noLogo() { if(document.getElementById('nologo'))
 document.getElementById('p-logo').style.display = 'none';
}
addOnloadHook(onPageInit);
 
function onPageInit()
{
  noLogo();
}
 • --
  Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
   Vox 04:57, 26 квітня 2011 (EEST)
О, дякую, а то я гуглю це вже півгодини. --Deimos обг 05:17, 26 квітня 2011 (EEST)

Це цікаво?[ред.]

У базі даних не знайдений запитаний текст сторінки «Баттхьорт» (Різниця: 14597, 0).

Подібна ситуація зазвичай виникає при спробі переходу по застарілому посиланню на історію змін сторінки, яка була вилучена.

Якщо справа не в цьому, то, швидше за все, ви виявили помилку у програмному забезпеченні. Будь ласка, повідомте про це адміністратора, заначивши URL. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 11:47, 26 квітня 2011 (EEST)

Бо ви шукаєте різницю редагувань видаленої статті. Стаття була видалена, бо була дублікатом існуючої статті. --Deimos обг 15:40, 26 квітня 2011 (EEST)


Ну, от...[ред.]

Deimos обге, Ви тут Меморію од лайна чистите, аки Геракакєл авгієві стайні, а наш колєга Бу, схоже, образився. Отака хуйня, любі малята... Залишив нам одну дулю, і усьо. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 21:35, 28 квітня 2011 (EEST)

Якщо він не витримав критики — це погано. Це показує його слабкість, але не будемо його обговорювати. Ніхто нікого на проекті не тримає, а зберігати лайно лише для того, щоб той, хто його плодить не ображався, я не збираюся. Як я й казав раніше, я хочу, щоб людина, яка зайде на ФМ, відкрила статтю і зацікавилася, а не показала фейспалм монітору і закрила вкладку. --Deimos обг 23:22, 28 квітня 2011 (EEST)

Надіймося, що ми були достатньо коректні у спілкуванні... Щодо лайн - тут мушу погодитися. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 21:00, 29 квітня 2011 (EEST)

Головна/Новини[ред.]

А ця сторінка ще потрібна? --

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

 Vox 06:55, 30 квітня 2011 (EEST)

Якщо ця сторінка буде дороблена і стане повноцінною головною, то так, ваша сторінка буде потрібна. Поки що ні.
UPD: А, ні, я подивився — ні, звичайно не потрібна. --Deimos обг 18:13, 30 квітня 2011 (EEST)

Автору на допомогу - щодо редагування[ред.]

Пропоную перејменувати на «Довідка:Редагування» чи щось інше, але з префіксом «Довідка:». З яких пір довідки пишуться в основному просторі? --

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

 Vox 20:17, 1 травня 2011 (EEST)

Видалив, бо дублює Довідка:Редагування --Deimos обг 23:06, 1 травня 2011 (EEST)

Йопт![ред.]

НУ, дописати можна, яка нах вікіпедія???

Невже нєхуй чим зайнятися, як видаляти одразу по написанню абзацу? Не можна потерпіти 39 хвилин? Що за свинство????????????????????????-
 • Якщо Вам поїбать, як створювалося оте залізо, що нині наз-ся компами, може, комусь цікаво? Чи руці чешуться?? -Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 21:17, 2 травня 2011 (EEST)
По-перше, заспокойтеся, вислуховувати весь ваш батхьорт нікому не цікаво.
По-друге, не було жодної плашки «працюю» чи подібної, тобто стаття виглядала «дописаною» (39 хвилин? Звідки мені про це знати?)
По-третє, ваші «лулзи» тягнуть максимум на цитату для башу. Просто треба видалити зайву, нікому не цікаву вікі-копіпасту.
Відверто кажучи, мені набридло дивитися на те, як різні люди засирають ФМ незрозуміло чим. Стаття про цей мінськ не тягне навіть на інкубатор. Якщо ви про компи заговорили, то ці теми хоча б цікаві комусь, крім самого автора. Але рано чи пізно доберемося й до них. Люди, здається, стали забувати для чого створювалася Меморія. --Deimos обг 21:24, 2 травня 2011 (EEST)

Ви не створите повноцінну вікі лише на мемах укрмережі - бо їх нема. Якщо Ви про це. Навіщо відкотили: я зрозумів, що те, що задумав, на хер нікому не треба, зрозумів і вилучив. Питання зняте. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 21:33, 2 травня 2011 (EEST)

Вони є. А те, що вам здається, що їх мало, зовсім не означає, що можна писати про усіляке лайно. Хай буде менше, та краще.
І ще, ми пишемо не лише про меми. Але «не лише про меми» також має свої обмеження, коли ви вже прочитаєте те, про що так багато було сказано: гайдлайни? --Deimos обг 21:42, 2 травня 2011 (EEST)
...але не варто думати, що от саме твоєї лінивої до читання дупи вони не стосуються

Читати саме дупою - це обов'язок кожного меморійця зг. гайдлайнів? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 21:48, 2 травня 2011 (EEST)

«Обов’язок кожного меморійця» в першу чергу, бути хоч трішки стійким до батхьорту.
Цією фразою Ви мило нагадали Курку з його улюбленим: "Контролюй свій дупобіль!"

Це можна вже поміщати на головну.

Хотів би глянути на Ваш дупобіль, коли б Ви залізли на дах, прилаштувалися забити цвяха, підняли молотка, а в цей час якесь мудило в'їхало б газоном у драбину, на якій Ви стоїте. А коли Ви їбанулися, воно б вилізло з кабіни, і замість запитати, чи живі, красномовно промовило:

"Контролюй свій дупобіль!"
Ви робите мене сміятися. По-перше, батзьорт не є болем фізичним, такі прості речі варто знати. А по-друге… То я не перший вам роблю таке зауваження? А если ото всех вокруг воняет, может, это ты обосрался? © --Deimos обг 22:43, 2 травня 2011 (EEST)
Ага, "Хто всрався? Невістка..." ©
Мав дебільне таке бажання написати цикл про ЕОМ до-ПК-шної серії. Ну, нє, то нє. Це все старе луб'я, лайно, ібо воно смердить. ОК. Не буду. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 14:28, 3 травня 2011 (EEST)

Помилка[ред.]

Директива друга: звичайно, ніхто не змушує тебе писати правду, тільки правду і нічого крім правди, але відверта брехня також нікому не потрібна, до речі, дивист пункт 5.

Японізми

У статтях про аніме і не тьльки може бути потрібним використання японських слів і назв.


Словник/Е,Є,Ё,Э[ред.]

Деймосе, перейменуйте, б-ласка, сторінку на Словник/Е,Є. Дякую, --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 09:44, 4 травня 2011 (EEST)

 • Продублював, бо якось Ви писали, що з обговорення є оповіщення

Незакінчений діалог[ред.]

Зображення треба вирівнювати по правому боку, лівий — лише на випадок нестачі місця. --Deimos обг 23:25, 25 квітня 2011 (EEST)

ОК, тільки зустрічне прохання. А можна у зразкові, там де "Завантажити файл", одразу раз і назавжди написати RIGHT, бо я вже затрахався це робити пальцями. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 09:20, 26 квітня 2011 (EEST)
Відповіді не отримав

--Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 20:47, 15 травня 2011 (EEST)

Написав right --MrGALL 09:50, 16 травня 2011 (EEST)

Буде час...[ред.]

...гляньте Портал. Ряд питань чекають на вирішення. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 14:48, 22 травня 2011 (EEST)

І "Статті... на вилучення" - там зависло трохи, треба рішення. Чи в Інкубатор, чи нах... --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 17:31, 25 травня 2011 (EEST)

Щодо запитів "з Інкубатора"[ред.]

Вітаю!
Деймосе, не знаю, куди слід написати правильно, пишу Вам в обговорення. Чи я забув, чи це не обговорювалося

Питання

Ми створили Інкубатор. Є народ, що має право перейменовувати, а, значить, поміщати як туди, так і звідти в основний простір статті. Одне не зрозуміло. Наприклад, я перемістив "Кольчугу" в Інкубатор. Потім там Х, У статтю підредагували. Мені здалося, що вона "досягла рівня" виходу з Інкубатора. Де я маю робити запит, щоб громада зацінила, і як прийняти рішення, щоб з Інкубатора стаття "пішла" в основний простір?.. Десь це проскакувало - не можу згадати, де саме?

Можливо, є сенс зробити сторінку Інкубатор:Запити, якось так. І там голосувати на включення / виключення. Щоб це не виглядало, як одноосібна міра? Бо не гарно. А два-три правила дати на основній сторінці Інкубатор.

Щось подібне я пропонував на сторінці Обговорення Файна Меморія:Інкубатор, але там поки що питання без відповідей --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 12:34, 1 червня 2011 (EEST)

А чим для цього не підходить власне Обговорення Файна Меморія:Інкубатор? --Deimos обг 16:07, 1 червня 2011 (EEST)
В принципі, немає різниці. Я тоді почну формувати правила на основній, по ходу народ підтягнеться, підкоректуємо разом. От лейбика якогось "Стаття - кандидат для переміщення в Інкубатор", і, навпаки, щось типу - "Стан цієї статті дозволяє перенести її в основний простір" - оце, гадаю, потрібно. Як? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 21:03, 1 червня 2011 (EEST)
Це точно не потрібно. --Deimos обг 01:15, 2 червня 2011 (EEST)

тест

Порядок у MediaWiki[ред.]

Доброї пори доби, Дејмосе. Хотів спитати, як би ви поставилися до того, якщо я трохи оновлю та просто наведу порядок у просторі МедіаВікі? Наприклад, це стосується інструментів редагування (кнопки зверху і панелі знизу, коли сторінку редагуєш). Питання хоч і технічні, але про них теж не слід забувати. --

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

 Vox 18:48, 11 червня 2011 (EEST)

Звичайно. Будь-які зміни, які призведуть до поліпшення роботи на ФМ заохочюються. --Deimos обг 20:25, 11 червня 2011 (EEST)

Про Курку, кажете?[ред.]

Я ж коротко написав у Словнику. Мало? Форсування цієї історичної постаті в Драматиці й так привело до того, що мене обізвали куркойобом №3. Поки що не розумію сенс цього в Меморії. Треба почекати натхнення: поки такого нема. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 09:54, 12 червня 2011 (EEST)

Я маю на увазі інформаційно й пізнавально. --Deimos обг 19:47, 12 червня 2011 (EEST)
Деймосе, не полінуйтеся, і загляніть на "Нові статті" Драматики - суцільний спам якогось мудака. Увесь цей бардак - наслідок бездіяльності і відкритого хамства Курки. Писати про це інформаційно і пізнавально я ще не готовий, вибачте.

Створити проект, перейти найважчу організаційну стадію, вийти на зачатки творчої роботи - і бездарно злити все в унітаз? Я не розумію такого в принципі. Зверніть увагу - це не про срачі, як двигун прогресу (як писали колеги). Навіть не думав зловтішатися. Мені щиро жаль Драматику, як проект - чесно. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 20:27, 12 червня 2011 (EEST)

Справа у тому, що я зрозумів — усі ці срачі і кидання лайном — зараз вже історія. Наша мета — цю історію зберегти для нащадків. Мені не цікаво що там зараз коїться на «драматиці» (до речі, вибачте, але Драматика для мене назавжди залишиться æ, а не це щось, що вкрало її назву), мені значно цікавіше розкласти по поличкам те, що сталося. --Deimos обг 23:36, 12 червня 2011 (EEST)
 • Курка — сухо, безлулзово, з пруфами і цитатами. Коротше, як вийшло. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 16:09, 13 червня 2011 (EEST)

Відображення кнопок[ред.]

В мене це теж періодично трапляється... Вибачте, що так вијшло; я ці малюнки робив сам і завантажив на сервер Інциклопедії. Ну, і оскільки сервер в нас херовиј — спробую завантажити до UnCommons (спільне фајлове сховище), а якщо не працюватиме — то і прямо в Меморію. Коротше, намагатимуся виправити. --

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

 Vox 04:34, 13 червня 2011 (EEST)

Завантажив їх на наш спільниј головниј сервер Uncyclopedia. В мене тепер, наче, все відображається. Як у вас? --
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
 Vox 04:48, 13 червня 2011 (EEST)
Змінив „зправа“ та „зліва“ на „по правому краю“ і „по лівому краю“. Реально краще. --
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
 Vox 04:53, 13 червня 2011 (EEST)
Так, тепер все ок. Я вже завантажив їх на місцевий сервер, але вони запрацювали. --Deimos обг 21:24, 13 червня 2011 (EEST)

Початки анонімного редагування[ред.]

Уся!

Ти тепер мій улюблений письменник! Пиши істчьо!!!!!! Твоя куркочка))))))))

Схоже, починається. ВИ цього хотіли. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 22:47, 13 червня 2011 (EEST)
1) А чи це курка?
2) Не будьте таким суворим. За невинне висловлювання на сторінці обговорення навіть у вікіпедії не банять. Як буде вандалізм — тоді так, баньте. --Deimos обг 22:57, 13 червня 2011 (EEST)


Кому не байдуже[ред.]

Колеги,

 • кому боляче спостерігати, як проект вкривається усе новими і новими шарами лайна,
 • хто не вірить в чудо, що курки врятують світ,
 • хто не байдужий до елементарного факту, що україномовні лурки загнуться, так і не розвинувшись із зародкового стану; —
досить дрімати, пішли писати в Меморію чи в Інциклопедію. До зустрічі. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії; тут просто проповзав повзUsik64 обг 19:58, 13 червня 2011 (EEST)
Зїби, їбанько.
Я-то вже з'їбав. Тепер інших запрошую. А наше хуйло так з-під анона і матюкається? Мо' пшона? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії; тут просто проповзав повзUsik64 обг 20:29, 13 червня 2011 (EEST)

Просто у мене дежавю — це вже читав раныше. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач МеморіїUsik64 обг 23:05, 13 червня 2011 (EEST)

Скін[ред.]

Дејмосе, а що трапилося з оформленням? Це лише ў мене вектор став „за умовчанням“? --

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

 Vox 23:57, 13 червня 2011 (EEST)

У всіх. --Deimos обг 00:01, 14 червня 2011 (EEST)

Іміджборди[ред.]

Деймосе, поясніть безтолковому. Іміджборди. Суть спілкування. Чому з пічкурами матюкатися - це труЪ, а просто матюкатися в форумі - так, фонар. Нічого не пишучи, просто почитав треди Учану і Нічану. На 98.5% ті самі школярі пишуть ту саму дурню.

1. Питання: навіщо Нічан? Бо на Учані хтось не любить Деймоса? Так Ви ж самі писали, що на іміджбордах не спілкуєтеся. Значить, це Вам НЕ цікаво? Навіщо я би займавсь тим, що мені не цікаво? Де логіка?

2. Ще одне. Хто придумав, що лурка має примусово в'язатися з якоюсь бордою? Лурка - хоч роз'їбайська, але енциклопедія. Себто тут без пафосу в стилі запльованої кафешки можна почитати цілком серйозні речі, при чому це написано з іронією, часом що переходить в сарказм. А борда 75% діалогів по типу
- Ти хуй
- Сам ти хуй. Що спільного?

Я чесно намагався зрозуміти - і не виходить. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:44, 15 червня 2011 (EEST)

Пояснювати суть іміджбордів — справа невдячна. Краще просто посидіть. Але посидіть на якомусь російському, хай навіть на сосачі. Якщо ви не надто дерев’яний, то маєте швидко зрозуміти усе.
Навіщо Нічан? Для різноманітності.
Перша лурка з’явилася завдяки іміджборду.
Стереотипічний у вас середньостатистичний діалог. Все не так. --Deimos обг 23:52, 15 червня 2011 (EEST)

Харків[ред.]

Розпочав писати. Сподіваюся на вашу допомогу. Час вже ј нам про своє місто написати. --

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

 Vox 21:23, 28 червня 2011 (EEST)

Не знав що ви також з Харкова. Так, треба буде написати про статую «П’ятеро виносять холодильник», «Великого Онаніста», Молодіжний парк і таке інше. --Deimos обг 22:43, 28 червня 2011 (EEST)
Хлопці, ну ви даєте!!! Оце, значить, я, западенець, що в Харкові не був жодного разу проїздом, маю ВАС зводити і агутувати? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 09:05, 29 червня 2011 (EEST)

Зверніть увагу[ред.]

Зверніть увагу на ІР 66.90.109.18. Це «моя куркочка» з обговорення Курка.

14:16, 29 червня 2011 (різн. | історія) Обговорення:Суржик ‎ (→Суржик, motherfucker, do you speak it???)
12:12, 15 червня 2011 (різн. | історія) Іміджборд ‎ (остання) [відкинути]
20:21, 13 червня 2011 (різн. | історія) Обговорення користувача:Usik64 ‎ (→Питання)
19:34, 13 червня 2011 (різн. | історія) Обговорення:Курка ‎ (→Просто Требухівський клюб)

Одного разу Ви не дали мані його забанити. Отже, на Вашу відповідальність. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:05, 29 червня 2011 (EEST)

Уся, кінчай бурштинити) Курочка~

Я сподіваюся, ви розумієче чому я не даю вам його забанити? --Deimos обг 00:53, 30 червня 2011 (EEST)
Бурштин - рос. янтарь, схоже, куркочка з бугуртом переплутала. У школі херово вчилася. Тепер слова плутає. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 18:57, 30 червня 2011 (EEST)
Бля, Уся, який же ти тупий(( ти ніхуя не розумієш суті /б/, зате висираєш тонни бутирату, сриватель покров ти наш. Не ганьби себе. Лоуренсоблядок.жпг
Тупий твій старфорсер-кум разом із тобою, а на вашій гівноборді мене не було. То ти зі своїми однокласниками сам обкалявся, оте лайно все у свою адресу і бери. Ваш б- це тони срачів, і ніц більше. Ібо на щось нормальне у вас не вистачає звивин. Класні збори спермотоксикозних школяриків. Привіт. Забув запитати: мо', пшона? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 21:15, 30 червня 2011 (EEST)
>старфорсер-кум
>на вашій гівноборді мене не було
>критикує Учан
/0. Почав вже сривати покрови, сривай їх тут: http://ukrmemoria.com/B
Не хочу. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 18:37, 1 липня 2011 (EEST)
Здаюсь, ти переміг.
Ай, да ну шо ви, прямо... --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:42, 2 липня 2011 (EEST)

Nichan[ред.]

Деймосе, а чому така скупа стаття?

Ви були свого часу

 • ідейним засновником
 • ініціатором
 • створювачем (мало не написав творцем - тягнуло б на богохульство)

цього іміджборду.

Гадаю, є сенс доповнити статтю такими, скажімо, розділами:

 • Неймфаги Нічану (можливо, камвхори, якщо такі там є)
 • Розвиток проекту
 • Проблеми
 • Перспективи

Вважаєте потрібним - перенесіть це в обговорення самої статті. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 21:27, 7 липня 2011 (EEST)

До цього проекту я відношуся надто прямо, тому нічого, крім сухих фактів стараюся не додавати. Це має зробити хтось третій. --Deimos обг 21:48, 7 липня 2011 (EEST)
А що, нема постійних неймфагів, що були б і дописувачами ФМ? Я в бордах дубовий, але ж є, хто шарить? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 21:53, 7 липня 2011 (EEST)
Та хто ж їх знає. --Deimos обг 21:57, 7 липня 2011 (EEST)
"А такой же, но с перламутровыми пуговицами? Нет? Будем искать..." --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:01, 7 липня 2011 (EEST)
Не зрозумів. —Deimos обг 22:05, 7 липня 2011 (EEST)
То з "Діамантової руки", кінокласика. Аналог укр. "Ну, нема, то нема..." --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:16, 7 липня 2011 (EEST)
Це я зрозумів. Не зрозумів до чого і навіщо. —Deimos обг 22:38, 7 липня 2011 (EEST)
Либонь, і не треба :0) --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 23:41, 7 липня 2011 (EEST)

Знову поспішаємо?[ред.]

Деймосе, Вам відома елементарна юридична норма "презумпція невинності"? Якщо у наших Гайдлайнах щось не описано, ми не можемо просто так за це банити. Подобається мені тролина, чи ні. Він НІЧОГО не порушив. Коли ж є пунктик - бан саме за порушення оцього конкретного пункту. Для цього я і описав, що саме неприйнятне у імені нового користувача. Так перекривається канал для жартівників про голодомор і політичні та національні провокації. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:25, 10 липня 2011 (EEST)

Люди, що реєструються під такими іменами, знають на що йдуть. А ваш допис у гайдлайнах схожий на старий анекдот про "Діти, запам’ятайте: слово хуй казати не можна. Яке слово казати не можна? — Хуй!!!" --Deimos обг 12:25, 11 липня 2011 (EEST)
Робіть, як знаєте. Я завтомився пояснювати елементарні речі. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 23:10, 11 липня 2011 (EEST)

Ще про шаблони[ред.]

На шаблоні {{Вундервафлі}} лейбик "Проблемний". І які проблеми з шаблоном Вундервафлі? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 21:37, 23 липня 2011 (EEST)

Здається, це пов’язано з однойменною плашкою. Якщо я не помиляюся, на кожній сторінці з таким шаблоном була абсолютно недоречна плашка, яку слід було видалити. До речі, її видалили? --Deimos обг 22:45, 23 липня 2011 (EEST)
"Вчера на похоронах товарища Гречко...Кстати, где он? Когда заиграла музыка, лишь я один сообразил пригласить даму на танец" - Ви, Деймосе, перейменували шаблон Вундервафлі/Групи на шаблон Вундервафлі (який якогось милого Проблемний), а плашку Вундервафлі (чимось вона вельми завжала) видалили. Що, спекотно? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 23:40, 23 липня 2011 (EEST)
Ну, бо плашка була недоречна. А мітку "проблемний" я додав, щоб легко й швидко знайти залишки плашки, бо вони тепер носять ту ж саму назву, що й навігаційний шаблон. Видалити мітку я збирався у день, коли останні залишки плашки будуть видалені з останньої статті. Оскільки я ще мітку не видалив, залишки я недовидаляв. Оскільки ніхто, крім мене, цього не робив, підозрюю, що воно й досі є. Якось так. --Deimos обг 04:35, 24 липня 2011 (EEST)
Себто, Ви варварськи так, по-браконьєрськи угрохаєте останню занесену в Червону Книгу манюньку плашечку, і знімете лейбика Проблемний? Шо ж так все складно? Ще цей джаббер Ваш, чорт ногу зломе... --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:01, 24 липня 2011 (EEST)
Нічого складного ні в тому, ні в іншому не бачу. —Deimos обг 10:12, 25 липня 2011 (EEST)
Та, розберуся поступово. До речі, для джаббера Ви яку прогу порадите. Квіп - все нормально, соцмережі всі дозволяє "на себе" взяти, але сам аккаунт; usik64@qip.ru - і хоч встрелься, на домені джаббера не хоче захавати.
Pidgin. Але раджу зареєструвати нормальний джаббер. --Deimos обг 00:04, 26 липня 2011 (EEST)
Зареєстрував на jabber.ru, але все-рівно якусь прогу маю юзати. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:36, 26 липня 2011 (EEST)
Pidgin. --Deimos обг 00:04, 26 липня 2011 (EEST)
Закачав. При спробі інсталювання видає помилку, щось типу GTD+runtime, прога не працює --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 21:01, 27 липня 2011 (EEST)
Here.

Про запрошення на сервіси[ред.]

Я особисто нікуди нікого не запрошував. Можливо, це боти тих самих сервісів по адресним книгам користувачів розсилають запрошення? Мені, наприклад, на протязі двох останніх діб прийшли чотири повідомлення, що я сам себе на вкругудрузей записав у друзі. Як у тому віршику: "тихо сам с собою..." --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 20:10, 22 листопада 2011 (EET)