Обговорення користувача:Nikys

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Перейшов сюди аби не флудити[ред.]

А як ви ставетеся до таких кальок, як ВВВ (рос. ФГМ) і Дупобіль? >Deimos 20:02, 4 серпня 2010 (EEST)

тут прийнято відповідати на тій самій сторінці, де було звертання. Так от, ти мене не зрозумів, я мав на увазі не меми, а українські переклади. Багато хто каже, що ВВВ - тупо, треба писати ФГМ. Категорія:Плашки. Батхьорту немає, потрібна? скажи текст, я створю. >Deimos 20:23, 4 серпня 2010 (EEST)
Омг, а Батхьорт і Дупобіль не одна й та сама стаття? А взагалі, ВВВ і ФГМ - це, на мою думку, зовсім різні поняття. Адже, ВВВ - це Відчуття Власної Важливості, що виражається в гордовитості і т.д., ну, й на російській мові його, взагалі-то, називають ЧСВ - Чувство Собственной Важности. ФГМ же - інший випадок. ФГМ - це Фімоз Головного Мозку, створений від біологічного поняття Фімоз - неможливості відкритися головки статевого члена, в даному випадку - неможливість Головного Мозку відкритись, прояснитись на якийсь фактор, деколи мається на увазі дурна наївність. Проте, Луркомор'я часто принижує людські особистості, відносячи до ФГМ і релігійні вірування, що є далеко не гуманним: у що вірити - справа кожної людини, бо ніхто не знає, хто правий. Таке суто атеїстичне ставлення не є правильним. Ну, думаю, ви мене зрозуміли? Nikys 20:32, 4 серпня 2010 (EEST)
Про Батхьорт не так зрозумів, ви про плашки. А я просто кажу, що плашку деколи можна вивішувати над статтею над деякими поняттями, якщо вже вживається поняття Батхьорт.Nikys 20:32, 4 серпня 2010 (EEST)
Тьху ти, звичайно ж я мав на увазі ЧСВ, просто переплуталося в голові. Просто ось що: особисто мені поняття Дупобіль подобається, це правильна калька (на мою думку), а ось ВВВ викликає дивні асоціації з WWW, тому мені більше подобається ЧСВ. Ти сказав, що УГ значно краще за СЛ, ось мені й стало цікаво, як тобі подобаються інші приклади. >Deimos 20:40, 4 серпня 2010 (EEST)
Якщо в цьому випадку, то, як би на Меморії не казали про відмову від зв'язку з Луркомор'ям, але, де факто, Українського Інтернету практично немає. Зазвичай через те, що в Україні мало роблять для сучасного Українського Інтернету, всі основні меморіали були зроблені або далеко за кордоном, або в Рунеті, а в Рунеті розповсюджені і до Юнету. Адже, термін УГ тим зручний, що може бути гра слів, де УГ - частина слова чи інше скорочення. З СЛ таке рідше. ІМХО, треба зробити обов'язкове перенаправлення на багато статей таким типом, як вони пишуться на російській, так буде легше шукати. Але перейменовувати статті не варто: краще підтримувати власну Інтернет-культуру, проте, можливе використання в обох варіантах, бо УГ оригінально з'явився саме в Рунеті на сайті Упячка, і є російським мемом. До речі, в українській мові окрім слова "Відчуття" є слово "Почуття", тому ПВВ хоча й не звучить, але не викликає асоціацій із Всесвітнім Павутинням.
P.S. А що ви думаєте, якщо дійсни зробити статтю ФГМ? Nikys 20:48, 4 серпня 2010 (EEST)
Ні, особисто я не збираюся, мені здається, це надто російський термін. ПВВ? Ні, якось тупо звучить. Колись я писав Відчуття Особистої Важливості ВОВ гг. А взагалі так у нашій справі не робиться. ВВВ і Дупобіль якось вже використовують. Меми мають з'являтися за межами ФМ. Як Вікіпедисти кажуть "Вікіпедія - не місце для досліджень, це місце для підведення підсумків досліджень", ми ж кажемо, ФМ - не місце створення мемів, це місце, де усі меми збираються до купи. >Deimos 21:09, 4 серпня 2010 (EEST)
Ну, як вважаєте правильним. ВОВ дійсно краще звучить, але...Хоча, саме в українській мові асоціацій менше. Ну, згоден. Але, з іншого боку, ми маємо не створювати меми на ФМ, а дійсно збирати ті, що існують, тут. Nikys 21:14, 4 серпня 2010 (EEST)

Про інфо на сторінці[ред.]

А чому стоїть посилання на російську вікі замість української? --Deimos обг 00:21, 12 вересня 2010 (EEST)

Бо на російській я виклав фотографії міста у всій красі, а до української руки не дійшли. Ну, й в Славутичі десь 60-70% - російськомовні, як, між тим, і я. Тому, на мою думку, так було б більш расово вірно. Nikys 00:29, 12 вересня 2010 (EEST)
Дотягнулися руки і на наше подвір'я. Нарешті відредагував українську статтю і змінив посилання. Nikys 00:42, 12 вересня 2010 (EEST)