Обговорення користувача:S1S13AF7

Матеріал з Файна Меморії
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вітаю[ред.]

Підписуємося на Порталі спільноти, в обговореннях, на форумах, при спілкуванні на користувацьких сторінках. Статті основного простору редагуємо не підписуючись (внесок лишається в історії зміни сторінки). --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 18:45, 29 січня 2012 (EET)

Відповідь[ред.]

Я підписавсь лише раз, ok? То для лаби треба було. S1S13AF7

Ну, для лаби — то святе... --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 20:54, 29 січня 2012 (EET)

Охайо[ред.]

Запрошую на Українську Драматику - єдину справжню національну лурку. Гарантую аж ніяк не похуістичну адміністрацію та всенародне визнання. Подумай, чи не краще писати у вікі, яку читають та цитують, аніж у якійсь бложик, якій давно просрав усі полімери і не потрібен нікому, окрім 1,5 його дописувачів Бобра та світла

Курко, Ви знов переманюєте користувачів не підписуючись? Як непристойно. На Куркоматиці нема кому писати? --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 22:25, 30 січня 2012 (EET)
я не Курка. А ти той самий Усік, про якого кажуть що ти вбачаєш Курку у кожному, хто пише щось, що тобі не до вподоби? Ох лол, як так жити взагалі можна?
Ну, не Курка, то не Курка.

Йой[ред.]

Хлопці, ви в іншому місці поговорити не пробували?
P.S.: Я не збираюсь ніде реєструватись. І Вікіпідор із мене кепський. Тут зареєструвавсь, бо було треба для вищезгаданої лаби статтю в Wiki нашкрябати. Сайт цей давно знаю. Про Драматику вашу звідси дізнавсь. І прочитав там про Меморію, Учан і УкрБАШ, Ога.

раз знаєш, то молодець чого ж там свою статтю для лабів не написав?

А який вам різниця? Між іншим стаття, якій я дав початок, була доповнена Usik64, Deimos й MrGALL'ом і зараш має кошерний вигляд, нє? // Доречі а нафіг було змінбвати?

Та нє, це точно не Курка. Це 3,5-ний анон з Учану, якому вельми небайдужа доля ЕД=Куркоматики. А на Курку йому просто класти з пробором.--Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 20:09, 2 лютого 2012 (EET)
ми вороги і треба робити Меморії бяку і переманювати користувачів мені чесно пох на долю Драматики, вона чудово живе, просто розважаюся

Usik64, але всім всеодно, ога. // Я-же

Я б навіть сказав, начхати. --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 20:20, 2 лютого 2012 (EET)
було б все-одно - мовчали б обидва
Ну, тішся, любий --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 23:02, 2 лютого 2012 (EET)

навіщо ви взагалі ще існуєте?

Забув, як називаеться людина: упороте до крику, але вважае, що саме його думка мае бути вир1шальною --Цеј користувач — простиј рядовиј дописувач Меморії, нині ще й з певними правами одмінаUsik64 обг 08:54, 3 лютого 2012 (EET)